0
Town Guero (31)

SZARO BIAŁA ŁAZIENKA TOWN GUERO

Ekspozycja nr 31


Styl industrialny zestawiony z geometryczną mozaiką w szaro białej łazience to nasz sposób na wniesienie do wnętrza współczesnego ducha designu.

SZARO BIAŁA ŁAZIENKA W STYLU MIEJSKIM

O tym, że płytki betonowe podbiły wnętrzarski rynek i serca projektantów wnętrz, wiemy doskonale. Sami jesteśmy zdumieni, jak różnorodnie mogą wyglądać płytki imitujące beton. Seria płytek Town Soft Grey polskiej marki Ceramica Limone, dzięki zastosowanym przebarwieniom, stylowo nawiązuje do loftowych ścian o betonowym wykończeniu. Na podłodze położyliśmy beton Town Antracite, o ciemniejszym odcieniu, który świetnie kontrastuje z jaśniejszymi ścianami. Projektując szaro białą łazienkę z tą kolekcją, zdecydowaliśmy, że oprócz betonu, chcemy nadać aranżacji geometrycznego charakteru. Obowiązkowo musiały pojawić się w łazience płytki imitujące drewno.

SZARO BIAŁA ŁAZIENKA W MIEJSKIM STYLU – CZERŃ, DREWNO, MOZAIKA W HEKSAGONY

Efekt naturalnej deski uzyskaliśmy stosując płytki drewnopodobne z serii Tablero Beige. Ich wygląd, struktura i stopień zmatowienia powierzchni sprawiają, że płytki łudząco przypominają naturalne drewno. Geometryczność wprowadziliśmy do wnętrza stosując mozaikę Guero. Stylowy wygląd podłogi pod prysznicem zawdzięczamy oktagonalnemu kształtowi trójkolorowej mozaiki.

W części umywalkowej zastosowaliśmy połączenie czerni i bieli. Biała szafka podumywalkowa w połysku, stanowi elegancki kontrast z czernią armatury. Otoczona płytkami drewnopodobnymi wanna zabudowana Linares Slim, odwołuje się do przytulnych klimatów SPA, a widoczna w aranżacji armatura, tj. zestaw prysznicowy i deszczownica, bateria wannowa oraz bateria umywalkowa marki FDesign, odznacza się estetyką i nowoczesnym wyglądem. Drzwi prysznicowe to z kolei nawiązanie do stylu japandi, a użycie przez nas okrągłego, podświetlanego i wysuwanego lustra to krok w stronę unikalnej technologii.

Intrygują Cię aranżacje w stylu loft i pragniesz ten klimat przenieść do swojej łazienki? Umów się z architektem HOFF na wizualizacje łazienki 3D. Przy zakupie płytek ceramicznych projekt łazienki otrzymasz gratis*!

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się projektem łazienki TOWN GUERO na żywo!


Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?