0
aranżacja łazienkowa szaro biała Town Soft Grey

SZARO BIAŁA ŁAZIENKA TOWN SOFT GREY

Ekspozycja nr 31

SZARO BIAŁA ŁAZIENKA W STYLU MIEJSKIM

Styl industrialny zestawiony z geometryczną mozaika w szaro białej łazience to nasz sposób na wniesienie do wnętrza współczesnego ducha designu.

O tym, że płytki betonowe podbiły wnętrzarski rynek i serca projektantów wnętrz, wiemy doskonale. Sami jesteśmy zdumieni, jak różnorodnie mogą wyglądać płytki imitujące beton. Seria płytek Town Soft Grey polskiej marki Ceramica Limone, dzięki zastosowanym przebarwieniom, stylowo nawiązuje do loftowych ścian o betonowym wykończeniu. Projektując szaro białą łazienkę z tą kolekcją, zdecydowaliśmy, że prócz betonu, chcemy nadać aranżacji geometrycznego charakteru. Obowiązkowo musiały pojawić się w łazience płytki imitujące drewno.

SZARO BIAŁA ŁAZIENKA W MIEJSKIM STYLU – CZERŃ, DREWNO, MOZAIKA W HEKSAGONY

Efekt naturalnej deski uzyskaliśmy stosując płytki drewnopodobne z serii Tablero Beige. Ich wygląd, struktura i stopień zmatowienia powierzchni sprawiają, że płytki łudząco przypominają naturalne drewno. Geometryczność wprowadziliśmy do wnętrza stosując dwie mozaiki. Stylowy wygląd podłogi zawdzięczamy oktagonalnemu kształtowi trójkolorowej mozaiki. We wnęce natomiast umieściliśmy mozaikę, której układ elementów nawiązuje do kamienia elewacyjnego. Szklano-aluminiowe cząstki mozaiki nadały ścianie głębi i blasku. W części umywalkowej zastosowaliśmy połączenie czerni i bieli. Czarna szafka podumywalkowa w połysku, stanowi elegancki kontrast z bielą umywalki. Użycie przez nas okrągłego lustra z białą ramą oraz kabiny walk-in z czarnymi profilami pozwoliło nam nawiązać do tego kontrastu. Otoczona płytkami drewnopodobnymi wanna zabudowana, odwołuje się do przytulnych klimatów SPA. A widoczna w aranżacji armatura, tj. zestaw natryskowy i deszczownica, bateria wannowa podtynkowa oraz bateria umywalkowa marki Trend, odznacza się estetyką i nowoczesnym wyglądem.

Intrygują Cię aranżacje w stylu loft i pragniesz ten klimat przenieść do swojej łazienki? Umów się z architektem HOFF na wizualizacje łazienki 3D. Przy zakupie płytek ceramicznych projekt łazienki otrzymasz gratis*!

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się projektem łazienki TOWN SOFT GREY na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Gres Tablero Beige 120,2x19,3 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 499,-
Mozaika Town 22x22 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 499,-
Umywalka Wpuszczana W Blat Plan 60 L1722 Defra DARMOWA DOSTAWA OD 499,-
 
 
 

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?