0
01 Hoff Brazilian main Foto1 aranżacja

SZARO ZIELONA ŁAZIENKA Z PŁYTKAMI BRAZILIAN QUARTZITE

Ekspozycja nr 22

Malownicze tekstury kamieni możemy dziś podziwiać nie tylko w biżuterii, ale i w naszych domach. Zielone płytki imitujące kamień w łazience dadzą Ci poczucie luksusu i kontaktu z naturą. Zobacz, jak zaaranżować zielone płytki Cerrad x La Mania Home w łazience i stwórz w domu nietuzinkowy projekt wnętrza.

ZIELONE PŁYTKI MARMUROWE W ŁAZIENCE – JAK UKŁADAĆ?

Szaro zielona łazienka w kamieniu, którą możesz zobaczyć na żywo w Salonie HOFF, łączy naturalne piękno kamienia z nowoczesnym wyposażeniem łazienki. Na efektowny wygląd wnętrza wpłynął nie tylko kamienny wzór płytek, ale też format. Zielone płytki imitujące marmur z linii Brazilian Quartzite Green oferują wymiar 119,7x279,7 cm. Tak duża płytka pozwoliła nam uzyskać efektowną, zieloną ścianę i kojącą aurę w strefie kąpieli. Kolekcja oferuje także zielone płytki podłogowe. W naszej aranżacji wykorzystaliśmy je w wersji matowej w formacie 119,7x119,7. Pozostałą część wnętrza zwieńczają szare płytki kamienne w odcieniu Brazilian Quartzite Natural. Jak układać zielone płytki w łazience? Zainspiruj się naszą koncepcją. Połącz zielony marmur z szarością, a uzyskasz doskonale wyważoną kombinację barw.

PŁYTKI ZIELONY KAMIEŃ – JAKIE DODATKI DO ŁAZIENKI?

Zielone płytki do łazienki, szczególnie te imitujące marmury i kamienie, determinują styl wnętrza. Jakie dodatki do szaro zielonej łazienki dobrać? Industrialna armatura w kolorze miedzi z kolekcji ZCfabrica, Zanetti Chini, tworzy nietuzinkowy kontrast i dodaje aranżacji loftowego oblicza. Lekkość aranżacyjną wniosły do aranżu owalna ceramika Marmorin i okrągłe lustro księżycowe. W rogu łazienki stanęła elegancka wanna wolnostojąca Wila II, a blat zwieńczyła duża umywalka nablatowa Birma Marmorin 57x41 cm. Jakie oświetlenie do szaro zielonej łazienki wybrać? W naszej aranżacji postawiliśmy na nowoczesny minimalizm. Wnętrze doświetlają lampy sufitowe ruchome Aio Gapis Move R Black. Róg wnętrza zwieńcza listwa ledowa, a zamontowane lustro posiada z tyłu ukryte oświetlenie led. Dyskretne oświetlenie w nowoczesnej łazience sprawdza się doskonale.

Chcesz na żywo zobaczyć, jak zaaranżować w łazience szare i zielone płytki imitujące kamień? Odwiedź Salon HOFF i zaczerpnij inspiracji. Możesz też umówić się na darmową* wizualizację Twojej łazienki w Salonie HOFF – Kraków, Kosocicka 7. Zapraszamy!


Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

 

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?