0

listwy przypodłogowe, ścienne i dekoracyjne

(16 produktów)

Sztukateria - modny akcent dekoracyjny wnętrza

W Salonie HOFF wykończysz swoje wnętrza stylowo i z uwzględnieniem najmniejszych akcentów. Poznaj naszą ofertę modnej sztukaterii. Stylowe listwy przypodłogowe, modne listwy sufitowe, oświetleniowe listwy led i designerskie panele ścienne 3D. Wysokiej jakości sztukateria ścienna stworzona przez polskich producentów czeka na Ciebie w krakowskim Salonie HOFF.

Sztukateria - ozdoba nowoczesnych wnętrz

Sztukateria ścienna coraz chętniej wykorzystywana jest przez architektów podczas projektowania nowoczesnych wnętrz. Wielość wzorów i nieograniczone możliwości dekoracyjne sprawiają, że dzięki listwom dekoracyjnym, wnętrze zyskuje nietuzinkowy charakter. Szczególnie ciekawym akcentem dekoracyjnym są panele ścienne 3D. Ich zadaniem jest nadać ścianie trójwymiarowości i ciekawej geometrii. Panele ścienne i listwy dekoracyjne można malować farbą ścienną, dzięki czemu łatwo wkomponować je do wnętrza zgodnie z zamysłem kolorystycznym przewidzianym dla aranżacji.

Listwy przypodłogowe - estetyczne i praktyczne zwieńczenie podłogi

Listwy przypodłogowe pozwalają estetycznie zwieńczyć wnętrze i wpłynąć na całokształt aranżacji. Gładkie listwy ścienne wpiszą się w nowoczesną stylistykę wnętrz, zaś listwy ryflowane dopasują się do wnętrz w klasycznym i bardziej dekoracyjnym stylu. Listwy podłogowe pozwalają ponadto zamaskować mankamenty i okablowanie we wnętrzu, dzięki czemu estetyka aranżacji znacząco zyskuje. Listwy pełnią także funkcję zabezpieczającą ściany przez zabrudzeniami i uszkodzeniem np. podczas codziennych porządków zmywania i odkurzania podłogi.

Panele ścienne 3D – modna ozdoba aranżacji

Ściany mają mnóstwo potencjału w kwestii możliwości udekorowania wnętrza. Panele ścienne 3D odnajdują się w tej roli doskonale. Można z powodzeniem rzec, że panele 3D należą do jednego z najgorętszych trendów w tworzeniu wystroju wnętrz. Świetnie sprawdzają się nie tylko w mieszkaniach i domach prywatnych, ale też w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Pozwalają udekorować oryginalnie restauracje, hotele czy sale konferencyjne nadając tym przestrzeniom dynamiki i niepowtarzalności. Panele dekoracyjne 3D mają mnóstwo zastosowań. Można je stosować nie tylko na ścianach, ale też na frontach mebli czy np. na ścianie kominkowej. Aby ich walory ukazały się w pełni, bardzo ważne jest odpowiednie dobranie oświetlenia. Odpowiednio skierowany strumień światła potęguje efekt trójwymiarowości paneli.

Listwy ledowe sufitowe – dyskretne oświetlenie wnętrza

Prócz oświetlenia głównego i dodatkowego w formie niewielkich lamp dekoracyjnych, ciekawym akcentem dekoracyjno-oświetleniowym są listwy sufitowe, ścienne i przypodłogowe połączone z taśmami LED. Tego typu forma oświetlenia tworzy nastrojowy klimat we wnętrzu i subtelnie je rozjaśnia, wnosząc do wnętrza kojącą atmosferę. Szczególnie dobrze prezentują się we wnętrzach listwy ledowe sufitowe, które pozwalają skutecznie rozjaśnić całość pomieszczenia. Dzięki walorom wizualnym i energooszczędności, jest to bardzo powszechna forma oświetlenia na polskim rynku.

Sztukateria, listwy podłogowe, ścienne i sufitowe w Salonie HOFF

W krakowskim Salonie HOFF nasi Klienci mogą zobaczyć na żywo listwy dekoracyjne czołowych polskich producentów. Wysokiej jakości, estetyczne i odporne na uszkodzenia listwy przypodłogowe marki Mardom Decor uczynią Twój dom nie tylko pięknym, ale też niezawodnym podczas codziennego użytkowania. Marka oferuje ponadto stylowe listwy ścienne i przysufitowe, dzięki którym ozdobisz swoje mieszkanie modnie i z gustem. Stylowy design sztukaterii i efektowne panele ścienne 3D prezentujemy w Salonie HOFF w ramach oferty polskiej marki Orac Decor. Producent stawia na nowoczesny design, który daje szerokie możliwości dekoracyjne i aranżacyjne. Odwiedź Salon HOFF na Kosocickiej 7 w Krakowie, a my pomożemy Ci stworzyć stylową dekorację Twojego mieszkania.

 

RozwińZwiń

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?