Tapety ścienne, dekoracyjne

Tapety powracają w wielkim stylu.

Chcemy mocno zaznaczyć, że oprócz wzorów tapet dostępnych na stronie salonu Hoff, mam w ofercie opcję dla wyjątkowo kreatywnych. Dlaczego kreatywnych? Możesz wykonać na nich swój dowolny nadruk w postaci zdjęcia lub grafiki wektorowej. Jednym słowem możesz stworzyć własną autorską tapetę na ścianę. Do tej pory wertowałeś stosy katalogów, broszur i magazynów szukając idealnego wzoru tapety zgodnego z aktualnymi trendami, by wyszukać tapetę idealnie pasującą do Twojego wnętrza i gustu. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie.

Tapeta w salonie
Źródło: Adobe Stock

Winylowe lub flizelinowe tapety drukowane.

Na indywidualne zamówienie mamy w ofercie tapety ścienne w formie paneli. Nowoczesny druk tapet w doskonałej rozdzielczości, nie musisz się bać o jakość, - materiały, na których wykonywane są nadruki są odporne na działanie promieni UV, uszkodzenia mechaniczne i są w pełni zmywalne. Dodatkowo nasze tapety posiadają właściwości antybakteryjne co jest potwierdzone certyfikatem, jest to produkt bezpieczny i przyjazny dla dzieci. Dzięki odporności na wilgoć tapety z naszego krakowskiego salonu można stosować również  w kuchniach i łazienkach.

Tapety na ścianę
Źródło: Materiały producenta AS Création

Posiadamy własną bazę gotowych zdjęć i grafik.

Makro zdjęcia, panoramy lub krajobrazy sprawią, że przeniesiesz się w wymarzone miejsce na świecie i odkryjesz w sobie duszę prawdziwego projektanta! Nieskończona baza inspiracji w postaci zdjęć, grafik, reprodukcji daje możliwość wykreowania wyjątkowej i własnej tapety. Jeśli jednak żaden z gotowych wzorów nie pasuje do twojego wystroju wnętrza, możesz umieścić dowolny obraz lub grafikę z Twojej domowej kolekcji lub skorzystać z darmowych zdjęć stockowych, także do komercyjnego zastosowania.

Sprawdź tapety na miejscu w salonie.

Szukasz w Krakowie trwałej tapety ściennej? U nas możesz stworzyć lub wybrać jeden jedyny i niepowtarzalny motyw idealnie pasujący do Twojego gustu. Życzymy samych kreatywnych wyborów w naszym salonie w Krakowie, na ulicy Kosocickiej 7.

Tapety
Źródło: Materiały producenta Hohenberger
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Rozmiar
Kraj produkcji

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?