0

Taśmy malarskie, taśmy do malowania

(53 produktów)
Taśma Tynkarska Orange 48mm/25m Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Papierowa 30mx48mm 427568 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Blue Masking 50mx38mm 101435 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Papierowa 30mx38mm 427551 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Precyzyjna GOLD 30mm/25m Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Maskująca Blue 30mm/50m Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Papierowa 30mx30mm 427544 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Pakowa Brązowa 40m x 45mm 0340024540 Hardy DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma tynkarska 50 m x 48 mm Cobler DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Blue Masking 50mx48mm 427858 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Papierowa 50mx19mm 427575 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Papierowa 30mx25mm 427537 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Pakowa Bezbarwna 40m x 45mm 0340044540 Hardy DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Papierowa 30mx19mm 427520 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Papierowa 50mx25mm 427582 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Papierowa 50mx48mm 427612 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Taśma Malarska Papierowa 50mx30mm 427599 Silveno DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Taśmy malarskie – skuteczna pomoc przy malowaniu

Planujesz remont mieszkania i zamierzasz odświeżyć ściany? A może wykańczasz nowe lokum i pierwszym etapem jest malowanie? Przed przystąpieniem do pracy zadbaj o właściwe zabezpieczenie wszystkich powierzchni. To pozwoli Ci uniknąć późniejszego zmywania z podłogi uporczywych plam i zacieków z farby. Taśmy malarskie w połączeniu z folią pomogą Ci skutecznie je zabezpieczyć, eliminując ryzyko zabrudzenia i zniszczenia.

Taśmy maskujące to akcesoria niezastąpione podczas prac remontowych i renowacyjnych. Żółte, niebieskie, różowe, pomarańczowe, a także papierowe taśmy to najlepsza pomoc przy wykańczaniu wnętrz. Nowoczesne technologie wykonania sprawiają, że produkty te umożliwiają stworzenie wyraźnych linii odcięcia i bardzo dokładne oddzielenie kolorów. Produkty te są trwałe i solidne, a jednocześnie łatwo je odkleić po zakończeniu prac.

Taśma malarska o wszechstronnym zastosowaniu

Taśmy malarskie dostępne w Salonie HOFF to praktyczne akcesoria wykorzystywane najczęściej w połączeniu z foliami malarskimi do zabezpieczania podłóg oraz innych powierzchni przed zabrudzeniem. Dzięki nim łatwo przymocujesz ją w taki sposób, aby nie przesuwała się w trakcie pracy. Okleisz nią również listwy przypodłogowe, chroniąc je przed zachlapaniem farbą.

Taśma do odcinania jest także idealna podczas malowania. Przy jej pomocy możesz oddzielić ściany od sufitu i stworzyć równą granicę między tymi powierzchniami. Powstałe w ten sposób pasy możesz np. pomalować jaśniejszym kolorem. To proste rozwiązanie, które umożliwia optyczne powiększenie pokoju. Taśma maskująca będzie przydatna także wtedy, gdy chcesz stworzyć efektowne wzory na ścianie. Pionowe, poziome bądź ukośne pasy dodadzą oryginalności i stylu Twojemu wnętrzu.

Każda malarska taśma jest bardzo łatwa w obsłudze. Jej naklejanie i ściąganie jest szybkie i proste. Po wykonaniu pracy wystarczy jedynie odkleić ją i usunąć folię, a podłoga będzie czysta i pozbawiona zabrudzeń. Klej w taśmie jest na tyle trwały, że pasek nie oderwie się sam w trakcie pracy, a jednocześnie wystarczająco delikatny, aby nie uszkodzić ściany bądź podłogi podczas odklejania.

Jak wybrać taśmę malarską?

Asortyment Salonu HOFF obejmuje taśmy malarskie o różnej szerokości, parametrach i właściwościach. Która z nich sprawdzi się najlepiej u Ciebie? Wybierając taśmę malarską, weź pod uwagę przede wszystkim moc kleju i rodzaj zastosowanego impregnatu, gdyż to od niego zależy, czy farba nie będzie przeciekać przez taśmę. W naszej ofercie znajdziesz taśmy z dobrej jakości impregnatami, które są odporne na różne rodzaje farb i rozpuszczalniki.

Moc kleju decyduje z kolei o tym, jak mocno taśma przywiera do powierzchni. W Salonie HOFF znajdziesz taśmy z klejem kauczukowym i akrylowym. Pierwszy rodzaj jest odporny na rozpuszczalniki zawarte w farbach olejnych i wodnych, jednak dość szybko się starzeje. Przez to nie zaleca się pozostawiania go na ścianie na długo, gdyż może ją uszkodzić podczas ściągania. Natomiast klej akrylowy nie pozostawia żadnych śladów, nawet gdy zechcesz usunąć taśmę po tygodniu.

Zwróć też uwagę na rodzaj taśmy malarskiej. Salon HOFF oferuje produkty o różnej kolorystyce, a tym samym odmiennych właściwościach. Taśmy żółte są przeznaczone do wnętrz, niebieskie z kolei mogą być bezpiecznie stosowane także na zewnątrz. Drugi rodzaj taśmy charakteryzuje się zwiększoną odpornością na promienie UV. Z tej przyczyny taśma do malowania może być też używana wszędzie tam, gdzie potrzebne jest maskowanie przez dłuższy czas, np. ze względu na malowanie różnych powierzchni albo nałożenie kilku warstw farby.

Specjalne taśmy maskujące do krzywizn cechują się większą elastycznością, co pozwala je nakleić nawet na okrągłych kształtach. Malarskie taśmy łukowane posłużą z kolei do oklejania łukowych elementów konstrukcyjnych.

Praktyczna taśma do malowania z Salonu HOFF

Oferujemy taśmy malarskie o doskonałej trwałości i funkcjonalności. Są one dostępne w różnych szerokościach i kolorach, co pozwoli Ci na wybór produktu najlepiej dopasowanego do bieżących potrzeb. Nasz asortyment obejmuje taśmy od renomowanych producentów, gwarantujących wytrzymałość i użyteczność.

W Salonie HOFF znajdziesz nie tylko praktyczne taśmy, ale również szereg innych przydatnych produktów, które pomogą Ci wyremontować dom lub mieszkanie. Oferujemy materiały budowlane i wykończeniowe, drzwi, podłogi oraz meble i akcesoria łazienkowe. Dzięki nim z łatwością stworzysz swoją wymarzoną domową przestrzeń.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?