Aranżacja łazienki tau metal

TAU METAL

Ekspozycja nr 47

NOWOCZESNY LOFT WYRAŻONY METALICZNYMI KOLORAMI

Płytki Tau Metal to industrialna manifestacja stalowego wzornictwa. Poznaj koniecznie kulisy projektu łazienki w charakternym wydaniu.

Trend na płytki metalicznie kwitnie w najlepsze. W tej aranżacji pokazujemy, jak zestawić ze sobą morską zieleń, grafitową stal oraz mieszankę szarości urozmaiconą rdzawymi przetarciami. Spójrz na zdjęcia. Pod prysznicem na jednej ze ścian umieściliśmy szare płytki metalizujące. Kabina prysznicowa walk-in Radaway to wykończona czarną krawędzią propozycja prysznica do nowoczesnych wnętrz. Spójrz, jak stylowo prezentuje się na tle płytek w odcieniu morskiej zieleni. Ściana z natryskiem urozmaicona przez płytki heksagonalne wprowadza do przestrzeni efekt trójwymiarowej, mokrej ściany. Zamontowaliśmy na niej czarny zestaw prysznicowy z deszczownicą Deante z kolekcji Temisto. Bateria nawiązuje do klimatów retro (krzyżowe pokrętła).

JAKIE DODATKI DO INDUSTRIALNEJ ŁAZIENKI?

W części umywalkowej zamontowana została bateria umywalkowa podtynkowa z tej samej kolekcji, co bateria prysznicowa. Pod nią zawisła elegancka szafka umywalkowa czarna o matowym wykończeniu. Wzbogacenie podchwytów drewnianymi wstawkami nadały jej lżejszego charakteru. Na szafce stanęła umywalka nablatowa Excellent. Jej prostokątna budowa o zaoblonych, cienkich krawędziach prezentuje się lekko i stylowo we wnętrzu. Na ścianie zawiesiliśmy obszerne lustro prostokątne w czarnej ramie. Doskonale minimalistyczne i zarazem praktyczne w swej formie.

Szukasz nieszablonowego pomysłu na urządzenie Twojej łazienki? Kręcą Cię aranżacje w awangardowym wydaniu i chcesz swoją łazienkę wykończyć przy użyciu niepowtarzalnych materiałów? Wybierz płytki w naszym Salonie, umów się na darmową* wizualizację łazienki z Projektantem HOFF i ciesz się wymarzonym wnętrzem.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją łazienki TAU METAL na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?