Baterie umywalkowe ścienne podtynkowe

Bateria Umywalkowa P/T Elem. Zew. Nest A42240EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Logis 71220000 Hansgrohe Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Bez Korka Eurocube S 19967001 Grohe Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa QLine Ścienna P/T A42250EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa Suit U Ścienna P/T A42487EXP VITRA Dostawa gratis
Bateria Umywalkowa XLine Ścienna P/T A42399EXP VITRA Dostawa gratis

 

Baterie umywalkowe ścienne podtynkowe – rozwiązanie do nowoczesnej łazienki

Baterie umywalkowe to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. W tradycyjnym wydaniu spotyka się zwykle baterie z dwoma pokrętłami, z których jeden służy do regulacji wody ciepłej, a drugi zimnej. Nowocześniejszą alternatywą dla tradycyjnej baterii jest umywalkowa bateria podtynkowa

Baterie umywalkowe podtynkowe – alternatywa dla baterii tradycyjnych

Co różni podtynkowe baterie umywalkowe od baterii tradycyjnych? Przede wszystkim sposób montażu. W przypadku baterii podtynkowych cały korpus schowany jest w ścianie, a widoczna jest jedynie wylewka i mieszacz. To z pewnością podniesie estetykę wnętrza łazienki. Ukrycie najmniej atrakcyjnych wizualnie elementów wpłynie także na oszczędność miejsca i przestrzeni w łazience, co docenimy szczególnie w przypadku niewielkiego metrażu. Oczywiście, do montażu baterii podtynkowej konieczny jest specjalny element z głowicą, o którym musisz pamiętać, bowiem nie do każdej baterii element podtynkowy dołączany jest komplecie. 

Podtynkowa bateria umywalkowa do Twojej łazienki

Baterie umywalkowe ścienne podtynkowe idealnie prezentują się w łazienkach nowoczesnych. Ich innowacyjny design wprowadzi do każdego wnętrza odrobinę minimalistycznego luksusu. Dostępne są zarówno baterie jednouchwytowe, jak i dwuuchwytowe. Różnią się one między sobą nie tylko wyglądem, ale także montażem. Bateria umywalkowa ścienna jednouchwytowa posiada jedną dźwignię, za której pomocą dobieramy odpowiednie dla nas parametry strumienia. Operując dźwignią w pionie, ustawiamy ciśnienie wody, a w poziomie – jej temperaturę. W przypadku baterii umywalkowych dwuuchwytowych do dyspozycji mamy dwa pokrętła lub dźwignie do ustawiania ciśnienia i temperatury wody. Większość z dostępnych w naszym salonie baterii podtynkowych może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. 

Baterie umywalkowe podtynkowe w Salonie HOFF

Nasz salon posiada w swoim asortymencie baterie umywalkowe idealne do każdej łazienki. Baterie podtynkowe, dzięki ukryciu nieestetycznych elementów montażowych w ścianie, będą doskonałym rozwiązaniem do każdej łazienki czy pokoju kąpielowego, a umywalkowa strefa zyska wyjątkowy wygląd. W naszym salonie znajdziesz baterie czołowych marek, zapewniające wygodne użytkowanie przez wiele lat. Dostępne są zarówno tradycyjne wersje kolorystyczne, chromowane i błyszczące, jak i coraz chętniej wybierane  wersje miedziane czy czarne. Jeśli szukasz baterii idealnej do swojego wnętrza, odwiedź nasz salon łazienek. Tutaj, w krakowskim Salonie HOFF z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.Baterie łazienkowe
jako zestawy kolekcji do wszystkich rodzajów urządzeń w łazience sprzedawane są razem lub oddzielnie. Czasem udaje się dopasować lub łączyć kolekcje o podobnym wzorze lub kolorystyce. Umywalki, wanny i bidety wyposażamy również o dodatkowe rozwiązania takie jak bateria umywalkowa z funkcją bidetu. Sposób montażu w ścianie, rodzaje głowic i zaworów różnią się i kilka praktycznych słów od naszego Doradcy w salonie przyda się, by wybór armatury ściennej był dla Klienta łatwiejszy.

Baterie ścienne podtynkowe montowane są w ścianie. Co ciekawe, można to zrobić na dwa zupełnie odmienne sposoby. W przypadku baterii umywalkowych podtynkowych widoczna jest jedynie wylewka oraz uchwyt, a korpus ukryty jest w ścianie. Ten typ armatury jest coraz bardziej popularny, ponieważ wygląda bardzo estetycznie i pasuje do wielu nowoczesnych, minimalistycznych w sowjej formie łazienek. Techniczna wskazówka: pamiętajmy, aby stosować zaworki z filtrami, gdyż wielu producentów stawia to jako warunek realizacji gwarancji w przypadku awarii.

Wiemy doskonale i rozumiemy, że wybór odpowiedniej armatury może być naprawdę trudny. Zachęcamy więc do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy zawsze chętnie pomogą dobrać idealny model, dopasowany do indywidualnych potrzeb! Zachęcamy także do obejrzenia oferty armatury na stronie Salonu Hoff!

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kraj produkcji
Rodzaj regulacji
Wersja baterii
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?