0
Toaleta Myjąca Dakota S1 CENL.4120.593.S1.WH 59,3x37 ExcellentDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Toaleta Myjąca Dakota S1 CENL.4120.593.S1.WH 59,3x37 Excellent
Toaleta Myjąca Dakota S1 CENL.4120.593.S1.WH 59,3x37 Excellent
Toaleta Myjąca Dakota S1 CENL.4120.593.S1.WH 59,3x37 Excellent
Toaleta Myjąca Dakota S1 CENL.4120.593.S1.WH 59,3x37 Excellent
Producent:
Excellent
Innowacyjna toaleta myjąca Dakota to idealne rozwiązanie, by oszczędzić miejsce w każdej łazience.
Nowoczesny produkt posiada cechy bidetu, które można obsłużyć w bardzo intuicyjny i prosty sposób. Za pomocą panelu sterowania użytkownik jest w stanie zmienić temperaturę wody, siłę natrysku oraz położenie dyszy. Toaleta posiada funkcję mycia damskiego lub tylnego, które można włączyć i wyłączyć w każdej chwili. Poza tym, urządzenie posiada deskę z mechanizmem wolnego opadania oraz tryb nocny, czyli podświetlenie LED. W ofercie marki Excellent znajdują się dwa modele toalety Dakota: w kształcie litery D lub o bardziej wyrazistych krawędziach. Obie posiadają bezrantowy system spłukiwania CLEAN-ME. 
W opakowaniu dolączony filtr do wody 1 szt.

Toaleta myjąca Dakota wyposażona jest w dwa tryby mycia: damskie i tylne.
Dysza wykonana jest ze stali nierdzewnej zapewniając trwałość, higienę i łatwe czyszczenie, natomiast końcówka myjąca wykonana jest z ABS, można ją łatwo zdemontować i wyczyścić lub wymienić.

Tryb mycia

Specjalna dysza znajdująca się wewnątrz toalety DAKOTA, posiada wygodną możliwość regulacji strumienia, temperatury wody i położenia dyszy. Posiada dwa tryby mycia: damskiego i tylnego. Ustawianie dyszy następuje przy użyciu panelu sterowania znajdującego się na pilocie dołączonym do toalety. DAKOTA posiada 5-cio stopniową regulację temperatury, 5-cio stopniową regulację położenia dyszy oraz 5-cio stopniową regulację siły natrysku.

Dysza myjąca posiada wymienną końcówkę, która wykonana jest z tworzywa ABS. Przepływ wody w dyszy wynosi od ok. 350 do 650 ml/min, a temperatura wody może być regulowana w zakresie 31~39°C. Prócz trybu mycia damskiego i tylnego, toaleta posiada także funkcję mycia oscylacyjnego.

Dysza myjąca w toalecie DAKOTA Excellent. Blog Salonu HOFF
Nie obawiaj się technologii w DAKOCIE – sterowanie wszystkimi funkcjami jest niezwykle proste, a pokrętło regulujące jest zawsze pod ręką.

Panel sterujący na toalecie myjącej Excellent DAKOTA.

Tryb nocny

Podświetlenie LED w toalecie wydaje się dość ekscentrycznym rozwiązaniem? Niekoniecznie. Nocne wstawanie do toalety zazwyczaj wybija z rytmu, a mocne, sufitowe oświetlenie jest główną przyczyną utrudniającą ponowne, szybkie zaśnięcie. Możliwość skorzystania z toalety nocą bez konieczności użycia głównego oświetlenia w łazience, może znacząco podnieść komfort użytkowy po zmroku. Gwarantujemy, że nocne podświetlenie LED w DAKOCIE zostanie docenione przez domowników już pierwszej nocy!

Podświetlenie led w toalecie myjącej DAKOTA Excellent

Bezpieczeństwo i wysoki standard higieny

W nowoczesnych toaletach odchodzi się od stosowania rantów wewnątrz wc. Słuszne posunięcie. Takie toalety o wiele łatwiej utrzymać w czystości, a powietrze w łazience wykazuje o wiele większy poziom higieny. W DAKOCIE to dostaniemy. Toaleta myjąca Excellent jest misą beztrantową i posiada system spłukiwania CLEAN-ME. Ponadto wyposażona jest w wypinaną deskę z mechanizmem wolnego opadania. To czyni ją bezpiecznym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi czy osobami starszymi. Dlaczego? Ponieważ nie zmusza użytkownika do uważnego opuszczania deski. Wystarczy ją delikatnie pchnąć, by pokrywa samodzielnie opadła na rant toalety.

Deska wolnoopadająca w toalecie myjącej DAKOTA ExcellentWięcej szczegółów zobacz: https://www.salonyhoff.pl/toaleta-myjaca-excellent-dakota-technologia-higieny-w-twojej-lazience,3,69
Rozmiar:59,3x37
Rodzaj:Miska WC
Kolorystyka:Biały
Kod producenta:CENL.4120.593.S1.WH
Wykończenie:Połysk

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?