0

Toaleta myjąca Excellent DAKOTA. Technologia higieny w Twojej łazience

Dodano:2020-05-20
Kategorie:BLOG

Autorka wpisu: Zosia Maj

Toaleta myjąca Excellent DAKOTA. Technologia higieny w Twojej łazience

Rozwój technologii sprawia, że możemy dziś podnosić komfort życia w każdym jego aspekcie. Wystarczy przyjrzeć się łazienkom, które dostarczają dziś o wiele więcej, niż jeszcze kilka lat temu. Nowe technologie zakradły się do niemal każdego zakątka łazienki dostarczając zupełnie inny, o wiele wyższy komfort. Przykład? Misy toaletowe. Klasyczne rozwiązania to dziś zaledwie jedna z opcji. Zobacz na przykładzie toalety myjącej Excellent DAKOTA, jak maksymalnie nowoczesna i komfortowa może stać się Twoja łazienka.

Nowość na polskim rynku

W łazienkach nowoczesnej Japonii i w wysoko rozwiniętych krajach Azji, toalety myjące zadomowiły się na dobre. Dziś szturmem zdobywają również Europę. Jeśli dotąd pewną barierą w ich zakupie była nie najniższa cena, teraz – wraz ze wzrostem ich popularności, stały się bardziej przystępne. Również w Polsce nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy mógł cieszyć się tym rozwiązaniem w swoim domu. I choć toalety myjące nie są wciąż traktowane jako produkt pierwszej potrzeby, to z pewnością zaczynają wzbudzać coraz szersze zainteresowanie konkurując z klasycznym bidetem i toaletą.

Wymagania 2020: dizajn i technologia w jednym

Wygląd i styl stanowi jeden z kluczowych wyznaczników podczas projektowania współczesnych łazienek. Nowoczesna łazienka ma być nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim estetycznie zaprojektowana. Liczy się każdy detal. Nie dziwi więc, że rynek podbijają głównie produkty, których dizajn wyróżnia się i pozwala tworzyć stylowe kompozycje aranżacyjne.

Poznaj zalety toalety myjącej z oferty Excellent

Toaleta myjąca Excellent DAKOTA stanowi interesujący przykład łączący dizajn i nowoczesną jakość. Prócz hybrydy dwóch, wygodnych funkcji (bidetu z toaletą), oferuje dodatkowe rozwiązania, które sprawiają, że w swojej kategorii mocno wyróżnia się ten produkt na rynku.

UNIWERSALNY WYGLĄD
Toaleta DAKOTA już na samym wstępie punktuje, dzięki możliwości wyboru jej… kształtu! To spory atut, bowiem w zależności od charakteru, jaki chcemy nadać aranżacji, możemy z łatwością zyskać te same funkcjonalności w dwóch różnie wyglądających produktach. Excellent zdecydował się wypuścić na rynek dwie uniwersalne opcje wzornicze: D – owalną oraz S – prostokątną. Wystarczająco i wyczerpująco zarazem, aby nasycić rynek i ozdobić nowoczesne przestrzenie łazienkowe.

Toaleta myjąca DAKOTA Excellent w dwóch wersjach: owalnej i prostokątnej. Salon HOFF


UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE
Toaleta DAKOTA, dzięki funkcji bidetu, może tak naprawdę być zarówno dobrym rozwiązaniem do dużej, jak i małej łazienki. W dużej łazience dostarczy minimalistycznego wyglądu i eleganckiego dizajnu, natomiast w małej – zlikwiduje problem braku miejsca na postawienie jednocześnie klasycznego bidetu i misy toaletowej. To się ceni!

INSTALACJA W JEDNYM URZĄDZENIU
Mocną stroną DAKOTY jest fakt, że do jej montażu wystarczy tradycyjny stelaż WC. I choć wymaga ona dodatkowego źródła wody oraz standardowego zasilania, to ich doprowadzenie zamyka się w obrębie wspomnianego, pojedynczego stelaża. Dodatkowa zaleta? W zestawie otrzymujemy filtr odkamieniający, który regularnie wymieniany (co 3-6 miesięcy), zapewni wieloletnią niezawodność urządzenia.

NOWOCZESNE FUNKCJE
Tutaj zatrzymamy się na dłużej, bowiem jest o czym opowiadać. Zacznijmy może od tego, że DAKOTA jest produktem dedykowanym zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ale o jej przeznaczeniu nie decyduje sam fakt, że skoro jest toaletą, to każdy może z niej korzystać. Oczywiście może, ale mowa tu o dostosowaniu jej funkcjonalności i trybu pracy do użytkownika.

 

Tryb mycia

Specjalna dysza znajdująca się wewnątrz toalety DAKOTA, posiada wygodną możliwość regulacji strumienia, temperatury wody i położenia dyszy. Posiada dwa tryby mycia: damskiego i tylnego. Ustawianie dyszy następuje przy użyciu panelu sterowania znajdującego się na pilocie dołączonym do toalety. DAKOTA posiada 5-cio stopniową regulację temperatury, 5-cio stopniową regulację położenia dyszy oraz 5-cio stopniową regulację siły natrysku.

Dysza myjąca posiada wymienną końcówkę, która wykonana jest z tworzywa ABS. Przepływ wody w dyszy wynosi od ok. 350 do 650 ml/min, a temperatura wody może być regulowana w zakresie 31~39°C. Prócz trybu mycia damskiego i tylnego, toaleta posiada także funkcję mycia oscylacyjnego.

Dysza myjąca w toalecie DAKOTA Excellent. Blog Salonu HOFF
Nie obawiaj się technologii w DAKOCIE – sterowanie wszystkimi funkcjami jest niezwykle proste, a pokrętło regulujące jest zawsze pod ręką.

Panel sterujący na toalecie myjącej Excellent DAKOTA.

Tryb nocny

Podświetlenie LED w toalecie wydaje się dość ekscentrycznym rozwiązaniem? Niekoniecznie. Nocne wstawanie do toalety zazwyczaj wybija z rytmu, a mocne, sufitowe oświetlenie jest główną przyczyną utrudniającą ponowne, szybkie zaśnięcie. Możliwość skorzystania z toalety nocą bez konieczności użycia głównego oświetlenia w łazience, może znacząco podnieść komfort użytkowy po zmroku. Gwarantujemy, że nocne podświetlenie LED w DAKOCIE zostanie docenione przez domowników już pierwszej nocy!

Podświetlenie led w toalecie myjącej DAKOTA Excellent

Bezpieczeństwo i wysoki standard higieny

W nowoczesnych toaletach odchodzi się od stosowania rantów wewnątrz wc. Słuszne posunięcie. Takie toalety o wiele łatwiej utrzymać w czystości, a powietrze w łazience wykazuje o wiele większy poziom higieny. W DAKOCIE to dostaniemy. Toaleta myjąca Excellent jest misą beztrantową i posiada system spłukiwania CLEAN-ME. Ponadto wyposażona jest w wypinaną deskę z mechanizmem wolnego opadania. To czyni ją bezpiecznym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi czy osobami starszymi. Dlaczego? Ponieważ nie zmusza użytkownika do uważnego opuszczania deski. Wystarczy ją delikatnie pchnąć, by pokrywa samodzielnie opadła na rant toalety.

Deska wolnoopadająca w toalecie myjącej DAKOTA Excellent

Przyszłość łazienki

Zadaniem toalety myjącej we współczesnej, modnej łazience powinno być dostarczanie komfortu, wysokiego poziomu higieny, uniwersalnego wyglądu, a także doskonałej jakości użytkowej. Niewygodne i niedopracowane rozwiązania w tej kategorii produktowej zdecydowanie są passe. Przy DAKOCIE nie ma mowy o niedociągnięciach. Otrzymujemy produkt, który śmiało można nazwać urządzeniem wielofunkcyjnym, a przy tym estetycznym i uniwersalnym pod względem dizajnu. Takie cechy ceni się najbardziej!

A co Ty sądzisz na temat toalety myjącej Excellent DAKOTA? Przekonują Cię jej funkcjonalności? Uważasz je za przydatne, czy może nieco ekscentryczne? Jesteśmy ciekawi, jakie są Twoje odczucia! Jeśli ciekawią Cię nowoczesne rozwiązania do łazienek i aktualnie poszukujesz toalety myjącej do swojego domu, odwiedź nasz Salon HOFF i zobacz ofertę na żywo.


> Artykuł powstał we współpracy z polskim liderem w branży łazienek Excellent. Chcesz poznać naszą pełną ofertę produktów tego producenta?

Odwiedź naszą zakładkę > EXCELLENT – TWOJA ŁAZIENKA, TWOJE MARZENIA


Zobacz ofertę toalet myjących HOFF>


Zobacz powiązane artykuły

Jakie problemy rozwiążą łazienki przyszłości? Co wpłynie na zmiany w łazienkach? Przeczytaj!
Do tej pory, kolor, kształt czy rozmiar płytek ceramicznych wystarczał do stworzenia niebanalnej aranżacji łazienki. Od kilku sezonów spektrum możliwości poszerza faktura.
Jakie nowości pojawiły się na rynku ceramiki łazienkowej? Jakie zmiany nas czekają?
Designerska i funkcjonalna łazienka, zamknięta w zaledwie kilku metrach kwadratowych...

 

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?