Aranżacje łazienek > Zobacz wszystkie łazienki w salonie HOFF

aranżacja łazienkowa unique nite

UNIQUE NITE

Projekt łazienki Unique Nite to czarna aranżacja łazienki, którą wyróżnia kamienny deseń i oryginalna ceramika łazienkowa.

Staranność w tworzeniu udanej aranżacji łazienki wymaga szczególnego podejścia. Jeżeli zależy Ci na tym, by Twoja łazienka była elegancka i nie boisz się nadawać wnętrzom charakternego oblicza, to zainspiruj się aranżacją Unique Nite. Zastosowaliśmy w niej ciemne płytki imitujące kamień z wyraźnie zarysowanymi żyłami, a także szare płytki imitujące beton. Kwintesencją aranżacji Unique Nite jest finezyjna ceramika łazienkowa. Wanna i umywalka z lanego marmuru z serii Alice posiada niecodzienną, falistą formę, której styl wniósł do łazienki urzekający, elegancki styl.

Projektując łazienkę, dużą wagę przyłóż do lustra, które pełni nie tylko funkcję użytkową, ale i dekoracyjną. Spójrz tylko na to charakterne lustro w kształcie koła zawieszone na brązowym, skórzanym pasku. Dizajn ma znaczenie! Chromowane elementy wyposażenia, szczególnie wolnostojąca bateria wannowa i chromowany grzejnik łazienkowy, dodały łazience szykowności i wyrafinowania. Z kolei ceglany, trójwymiarowy czarny dekor we wnęce z ukrytym podświetleniem led, ozdobił i urozmaicił kamienną ścianę swoją trójwymiarością. Projekt łazienki Unique Nite jest inspiracją łazienki luksusowej i modnej na lata. Jeśli nie boisz się używać w swoim domu zdecydowanych kolorów, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Spodobała Ci się nasza czarna aranżacja łazienki? Szukasz inspiracji na stworzenie eleganckiego i zarazem modnego wnętrza? W Salonie HOFF wykonamy dla Ciebie projekt łazienki 3D zgodny z Twoim gustem wnętrzarskim i wyobrażeniami. Nie czekaj, umów się.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją łazienki UNIQUE NITE na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?