Aranżacje łazienek > Zobacz na żywo w salonie HOFF

1-unique-nite-aranzacja

UNIQUE NITE

Unique Nite to kolekcja płytek, którą wyróżnia kamienny deseń i dominujące, czarne wybarwienie.

Takie połączenie pozwala urządzić wnętrze różnorodną stylistyką wyposażenia. Wierzymy jednak, że staranność w tworzeniu udanej aranżacji, wymaga szczególnego podejścia. Naszym przepisem na łazienkę doskonałą z płytkami Unique Nite, są widoczne na zdjęciach wanna i umywalka z lanego marmuru z serii Alice, o niecodziennej, falistej formie.

Projektując łazienkę, dużą wagę warto przyłożyć również do lustra, które pełni nie tylko funkcję użytkową, ale i dekoracyjną. Dlatego też zdecydowaliśmy się na lustro w kształcie koła zawieszone na brązowym, skórzanym pasku. Chromowane elementy wyposażenia, szczególnie wolnostojąca bateria wannowa i metaliczny grzejnik, dodają łazience szykowności i wyrafinowania. Z kolei ceglany, trójwymiarowy czarny dekor we wnęce z ukrytym, podświetleniem led podkreślającym fakturę płytek, pełni funkcję ozdobną i urozmaicającą wygląd kamiennej ściany.

Kolekcja czarnych płytek Unique Nite to gwarancja stworzenia łazienki luksusowej i modnej na lata. Jeśli nie boisz się używać w swoim domu zdecydowanych kolorów, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!


Odwiedź Salon Hoff
i zobacz kolekcję UNIQUE NITE na żywo!

 

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?