0
hoff5M1_6218

ARANŻACJA W ODCIENIACH BEŻU REGALO BEIGE

Ekspozycja nr 43

W świecie, w którym trendy przychodzą i odchodzą, klasyczny beż wytrzymuje próbę czasu, płynnie wplatając się w nasze przestrzenie. Dlaczego jest tak popularnym kolorem w łazience? Oprócz swojego uniwersalnego uroku pod względem kolorystyki, beżowy wystrój jest świeży i zachęcający. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, zobacz nasz pomysł na wystrój all in beige.

BEŻOWA ŁAZIENKA Z NUTĄ DREWNA

Beż zapewnia miękkie i neutralne tło, a brąz dodaje przestrzeni głębi i ciepła. Regalo Beige od Ceramica Limone, rozciągnięte od podłóg, przez ściany, aż po blat, to kolekcja przypominająca muśnięty słońcem piasek i imitująca wygląd naturalnego kamienia. Dzięki płynnej integracji beżowych płytek, w całym wnętrzu panuje ciągłość i harmonia. Całość wnętrza doskonale ożywia dekor drewnopodobny z kolekcji Tavola Decor Mix. Płytki 3D z ciemniejszymi i jaśniejszymi akcentami drewna nadają aranżacji świeżego, a zarazem charakterystycznego wyglądu. Takie zestawienie kolorystyczne doskonale komponuje się z beżowym otoczeniem.

DODATKI W BEŻOWEJ ŁAZIENCE

Trendy łazienkowe nie przestają zaskakiwać. W ostatnich latach na popularności zyskują baterie łazienkowe ze szczotkowanego niklu. Oferują współczesną estetykę, która przemówiła także do nas. Nowoczesna słuchawka prysznicowa Rio i deszczownica Rio elegancko wkomponowały się w przestrzeń. Do łazienki dobraliśmy także umywalkę nablatową. Przestrzeń optycznie powiększa duże lustro łazienkowe klejone bezpośrednio na ścianie. Kształt półksiężyca stał się punktem przykuwającym uwagę. Odbija światło i tworzy iluzję ekspansywności. Z niego wyłania się subtelna bateria umywalkowa podtynkowa Rio, pełna formy i funkcjonalności.

Jeśli też marzysz o wykończeniu swojej łazienki w beżowym stylu – odwiedź nasz salon HOFF w Krakowie. Nasi projektanci zaprojektują wnętrze zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i przygotują dla Ciebie darmową* wizualizację.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

Zobacz na planie Salonu >


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?