aranżacja łazienki Ash white

ASH WHITE

Ekspozycja nr 40

MAŁA ŁAZIENKA Z DREWNEM NA ŚCIANIE

Aranżacja łazienki Ash White to minimalistyczny projekt łazienki w przytulnym stylu. Jeśli płytki imitujące drewno zestawione z beżem stanowią dla Ciebie połączenie, którego szukasz, koniecznie poznaj aranżację Ash White.

Projekt łazienki Ash White powstał dla tych, którzy cenią we wnętrzach trzy cechy – minimalizm, przytulność i kompaktowość. Pierwszą cechę uzyskaliśmy decydując się na przewagę beżu. Przytulność zapewniły aranżacji płytki drewnopodobne Ceramica Limone w odcieniu amerykańskiego orzecha. Kompaktowość dostrzeżesz natomiast przyglądając się ściance, na której wisi miska wc. Z prawej strony toalety znajduje się półka ukryta w ścianie. By ją otworzyć, wystarczy docisnąć delikatnie drzwiczki. W półce znajdują się szczotka wc oraz papier toaletowy. To świetne rozwiązanie jeśli w łazience masz ograniczoną ilość miejsca na postawienie szczotki wc i stojaka na papier toaletowy.

PŁYTKI JAK DREWNO DO MAŁEJ TOALETY I DODATKI

Imitacja deski w łazience doda wnętrzu przytulności. A jak sprawić, by mała toaleta wydała się większa? Jeśli chcesz optycznie powiększyć przestrzeń małej łazienki, wpraw w odpowiednim miejscu lustro. My tak zrobiliśmy. Widoczne na ścianie między blatem umywalkowym a strefą toaletową wysokie lustro, rozjaśniło aranżację i dodało jej nieco przestrzeni. Przyjdźmy teraz do ceramiki i armatury. Projekt łazienki Ash White wyposaża toaleta myjąca Vitra oraz umywalka nablatowa o zgrabnych wymiarach. Bateria umywalkowa ścienna podtynkowa Vitra pozwoliła nam wnieść do wnętrza nutkę nowoczesnego stylu.

Dostrzegasz w aranżacji Ash White rozwiązania, które chcesz zastosować w swojej łazience? Każdego dnia wykonujemy różnorodne projekty łazienek. Kraków, Salon HOFF to miejsce, w którym przy zakupie płytek ceramicznych otrzymasz projekt łazienki gratis*. Umów się na wizualizację łazienki z projektantem HOFF.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją ASH WHITE na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?