Aranżacje łazienek > Zobacz na żywo w salonie HOFF

01-Ash-white-aranzacja

ASH WHITE

Łazienka z kolekcją płytek Ash White to nasza propozycja na stworzenie przytulnej aranżacji wnętrza z dodatkiem imitacji drewna. Jeśli gustujesz w przytulnych łazienkach i szukasz materiałów, które nadadzą Twojej łazience nieco sielskości, to ta aranżacja powinna Cię zaciekawić.

Aranżacja, której właśnie się przyglądasz, powstała, dla tych, którzy cenią we wnętrzach trzy cechy – minimalizm, przytulność i spryt. Pierwszą cechę uzyskaliśmy decydując się na przewagę delikatnego beżu. Drugą cechę – przytulność, osiągnęliśmy stosując w aranżacji płytki drewnopodobne Tablero Brown (Ceramica Limone) w odcieniu amerykańskiego orzecha. Stworzony przez nas blat z nadbudowaną boczną ścianką wygląda niczym zawieszone na głównej ścianie belki.

A gdzie się podział wspomniany „spryt”? Przyglądnij się uważnie ściance, na której wisi miska wc. Z prawej strony muszli dostrzeżesz ukrytą w ścianie półkę. Wystarczy docisnąć delikatnie ukryte drzwiczki, by ją otworzyć. Jeśli nie masz w łazience zbyt wiele miejsca na postawienie szczotki wc i stojaka na papier toaletowy, lub po prostu cenisz sobie estetyczne rozwiązania, to ta propozycja jest dla Ciebie. W ciasnej łazience zyskasz na wrażeniu większej przestrzeni wprawiając dodatkowo w odpowiednim miejscu lustro. My tak zrobiliśmy. Widoczne na ścianie (między blatem umywalkowym, a strefą toaletową) wysokie lustro, dodało wnętrzu nieco przestrzenności i w skuteczny sposób rozjaśniło kącik wnętrza. Swoistą masywność imitacji drewnianych belek podkreśliliśmy stosując kanciastą formę ceramiki, tj. umywalki nablatowej (Shift, Vitra) i miski wc z funkcją bidetu (Metropole, Vitra). Bateria umywalkowa podtynkowa (Memoria, Vitra) pozwoliła nam podtrzymać minimalistyczną „surowość” wnętrza.

Dostrzegasz w naszej aranżacji rozwiązania, które chciałbyś zastosować w swojej łazience?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję ASH WHITE na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?