0
aranżacja przytulnej łazienki

PRZYTULNA ŁAZIENKA ASH WHITE

Ekspozycja nr 40

PRZYTULNA ŁAZIENKA Z DREWNEM NA ŚCIANIE

Aranżacja przytulnej łazienki Ash White to minimalistyczny projekt łazienki w nastrojowym stylu. Jeśli płytki imitujące drewno zestawione z beżem stanowią dla Ciebie połączenie, którego szukasz, koniecznie poznaj przytulną aranżację Ash White.

Projekt przytulnej łazienki Ash White powstał dla tych, którzy cenią we wnętrzach trzy cechy – minimalizm, spokój i kompaktowość. Pierwszą cechę uzyskaliśmy decydując się na przewagę beżu. Spokój zapewniły aranżacji płytki drewnopodobne Ceramica Limone w odcieniu amerykańskiego orzecha. Kompaktowość dostrzeżesz natomiast przyglądając się ściance, na której wisi miska wc. Z prawej strony toalety znajduje się półka ukryta w ścianie. By ją otworzyć, wystarczy docisnąć delikatnie drzwiczki. W półce znajdują się szczotka wc oraz papier toaletowy. To świetne rozwiązanie jeśli w łazience masz ograniczoną ilość miejsca na postawienie szczotki wc i stojaka na papier toaletowy.

PŁYTKI JAK DREWNO DO PRZYTULNEJ TOALETY I DODATKI

Imitacja deski w łazience doda wnętrzu przytulności. A jak sprawić, by mała toaleta wydała się większa? Jeśli chcesz optycznie powiększyć przestrzeń małej łazienki, wpraw w odpowiednim miejscu lustro. My tak zrobiliśmy. Widoczne na ścianie między blatem umywalkowym a strefą toaletową wysokie lustro, rozjaśniło aranżację i dodało jej nieco przestrzeni. Przyjdźmy teraz do ceramiki i armatury. Projekt przytulnej łazienki Ash White wyposaża toaleta myjąca Vitra oraz umywalka nablatowa o zgrabnych wymiarach. Bateria umywalkowa ścienna podtynkowa Vitra pozwoliła nam wnieść do wnętrza nutkę nowoczesnego stylu.

Dostrzegasz w przytulnej aranżacji Ash White rozwiązania, które chcesz zastosować w swojej łazience? Każdego dnia wykonujemy różnorodne projekty łazienek. Kraków, Salon HOFF to miejsce, w którym przy zakupie płytek ceramicznych otrzymasz projekt łazienki gratis*. Umów się na wizualizację łazienki z projektantem HOFF.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się przytulną aranżacją ASH WHITE na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Płytka Limone Ash White Mat  119,7x119,7 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Gres Tablero Brown 120,2x19,3 Ceramica Limone DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Element Podtynkowy A41949EXP Vitra DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%

Element Podtynkowy A41949EXP Vitra

337.00PLN / szt 269.60PLN / szt

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?