0

Baterie kuchenne, krany do kuchni

(86 produktów)
Jednouchwytowa Bateria Zlewozmywakowa Eurosmart 31391003 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Bateria Zlewozmywakowa Essence DN 15 Cool Sunrise 30270GL0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Bateria Kuchenna Eurosmart Cosmopolitan 31481001 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%

Bateria Kuchenna Eurosmart Cosmopolitan 31481001 Grohe

927.91PLN / szt 788.72PLN / szt
W MAGAZYNIE
Jednouchwytowa Bateria Zlewozmywakowa Minta Brushed Hard Graphite 32321AL2 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Jednouchwytowa Bateria Zlewozmywakowa Minta Stal Nierdzewna 32321DC2 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Jednouchwytowa Bateria Zlewozmywakowa Essence Hard Graphite 30294A00 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Bateria Kuchenna Essence Brushed Hard Graphite 30270AL0 Grohe PROMOCJA-15%
Filtr W Rozmiarze L GROHE Blue 40412001 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Bateria Zlewozmywakowa Essence DN 15 Cool Sunrise 30270GL0 Grohe PROMOCJA-15%
Bateria Kuchenna Essence 30269000 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%

Bateria Kuchenna Essence 30269000 Grohe

1161.12PLN / szt 986.95PLN / szt
Bateria Jednouchwytowa Kuchenna 1/2" Concetto 32663003 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Zestaw Z Wyciąganą Wylewką W Kształcie L GROHE Blue Professional 31326002 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Jednouchwytowa Bateria Zlewozmywakowa Start Matte Black 324412432 DN 15 Grohe PROMOCJA-15%
Jednouchwytowa Bateria Zlewozmywakowa Start Matte Black 303072431 DN 15 Grohe PROMOCJA-15%
Jednouchwytowa Bateria Zlewozmywakowa BauEdge 31367001 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Jednouchwytowa Bateria Zlewozmywakowa Concetto Stal Nierdzewna 31491DC0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Jednouchwytowa Bateria Zlewozmywakowa Essence Warm Sunset 30270DA0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Jednouchwytowa Bateria Zlewozmywakowa Essence Brushed Warm Sunset 30270DL0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%

Kuchnia – zadbaj o jej praktyczne wyposażenie

Kuchnia to serce każdego domu. To tam gotujesz, przyjmujesz gości, spożywasz posiłki z całą rodziną. Pracujecie, odrabiacie lekcje i bawicie się przy dużym stole. Pragniesz czuć się tam jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie. To jedno z tych pomieszczeń, które nie może tylko ładnie się prezentować – musi przede wszystkim być funkcjonalne. Właściwe rozplanowanie poszczególnych elementów wyposażenia kuchni sprzyja temu, żebyś miał wszystko pod ręką.

Bateria do zlewozmywaka to z pozoru mało istotne urządzenie, ale bez niego żadna kuchnia nie będzie praktyczna. Wybrana we właściwy sposób bateria staje się sporym ułatwieniem codziennych czynności kuchennych. Istotne jest jej położenie, wysokość i wymiar, aby mycie dłoni, naczyń, owoców czy warzyw przebiegało bezproblemowo – bez względu na ich rozmiary.

Baterie kuchenne – jak je wybrać spośród wielu rodzajów?

Bateria zlewozmywakowa może występować w różnych wariantach, co umożliwia dopasowanie jej zarówno do stylu mebli kuchennych, jak i wymiarów i koloru zlewozmywaka. Preferujesz styl rustykalny, nowoczesny, industrialny, a może jesteś fanem vintage? Wybierając baterie w Salonie HOFF, bez problemu dopasujesz baterię do Twojej kuchni. 

Baterie kuchenne są w całości pokryte chromem, bądź jednolitą powłoką w modnym kolorze. Ciekawym rozwiązaniem są też modele, które łączą chrom z kolorem – czarna armatura nada wnętrzu industrialnej elegancji, zaś biała wniesie skandynawski akcent. Na rynku dostępne są różne warianty – m.in. krany kuchenne beżowe i szare, dzięki którym skomponujesz zestaw dopasowany kolorystycznie do mebli, płytek czy ścian w kuchni.

Najpopularniejsze rodzaje baterii kuchennych to sztorcowe, z podwyższonym korpusem i prostokątne. Mogą mieć kanciaste lub bardziej zaokrąglone kształty. Coraz chętniej wybieranym modelem jest także bateria do kuchni z wyciąganą wylewką. To znakomite rozwiązanie, które daje wiele praktycznych możliwości. Będziesz mógł dostać się do każdego zakamarka naczynia, nawet tego o dużych, nieregularnych gabarytach. Taka bateria dostępna jest w dwóch wariantach – zdecyduj się na wiszącą na ścianie lub tę ukrytą.

Sprzęty różnią się od siebie także sposobem montażu. Możesz wybierać spośród baterii stojących, z wyciąganą słuchawką lub z wylewką w kształcie litery „U” oraz baterii ściennych. Ich konstrukcja została tak zaprojektowana, aby z łatwością można było z nich korzystać zarówno w jedno-, jak i dwukomorowym zlewozmywaku. Chociaż najmodniejsze modele posiadają jeden obrotowy uchwyt, to wciąż można spotkać krany kuchenne z dwoma obrotowymi uchwytami.

Kran kuchenny, który służy przez lata

Bateria do zlewu kuchennego musi być łatwa w obsłudze, aby jak najsprawniej można było regulować temperaturę i ciśnienie przepływającej wody. Solidna bateria kuchenna jest odporna na działanie wilgoci i wysokich temperatur. Wysokiej klasy chrom to pewność długoletniej żywotności urządzenia.

Optymalny skład materiałów do produkcji armatury pozwala utrzymać ich wysoką jakość na długo. W bateriach cenionych producentów m.in. takich jak Grohe i Hansgrohe stosowane są przeważnie głowice ceramiczne, które decydują o trwałości, poprawnym funkcjonowaniu i szczelności kranów. 

Baterie kuchenne w Salonie HOFF

W HOFF oferujemy bogaty asortyment baterii dla Twojej kuchni od najlepszych producentów na rynku armatury. W krakowskim Salonie HOFF znajdziesz wysokiej jakości armaturę, a dzięki dostępności różnych modeli bardzo łatwo zestawisz je z pozostałym wyposażeniem pomieszczenia.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania, posłużą fachową radą i pomogą Ci w wyborze najlepszych produktów. Znajdujemy się w Krakowie przy ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego. Bez problemu trafisz do nas z centrum miasta, jak i okolicznych miejscowości. Zapraszamy!


Trwała i elegancka bateria kuchenna z wyciąganą wylewką prysznicową staje się dziś standardem. Bateria wisząca na ścianie lub ukryta. Oferujemy bogaty asortyment armatury kuchennej najepszych polskich i zagranicznych producentów, które są czymś więcej niż tylko bateriami kuchennymi. W salonie Hoff każdy Klient znajdzie zaawansowaną technologicznie armaturę kuchenną, której modele bardzo łatwo zestawić i dopasować z pozostałym wyposażeniem toalety. Ciesz się większym zakresem funkcjonalnym armatury i oszczędności przy korzystaniu z wody, z niepowtarzalnym designem w solidnej jakości.

Baterie kuchenne są zróżnicowane nie tylko ze względu na stylistykę, która umożliwia ich dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza, ale i na różnorodność sposobu montażu. Mogą Państwo wybierać spośród baterii stojących, z wyciąganą słuchawką lub z wylewką w kształcie litery „U” oraz baterii ściennych. Ich konstrukcja została tak zaprojektowana, aby z łatwością można było z niej korzystać zarówno w jedno jak i dwukomorowym zlewozmywaku. Armatura kuchenna została zaprojektowana w taki sposób, aby można było z niej z łatwością korzystać zarówno w przypadku jedno jak i dwukomorowego zlewozmywaka. Wybór i dopasowanie odpowiedniej armatury to ułatwienie codziennych czynności kuchennych. Wśród baterii kuchennych znajdują się wszystkie najbardziej popularne formy: wylewki w kształcie litery „U”, sztorcowe, z podwyższonym korpusem i prostokątne. Produkty są w całości pokryte chromem, bądź jednolitą powłoką w modnym kolorze Ciekawym rozwiązaniem są baterie łączące chrom z kolorem, np. bielą lub czernią. Optymalny skład półproduktów do produkcji armatury zapewnia odpowiednią ciągliwość materiału, pozwala utrzymać wysoką jakość wyrobów. W bateriach naszych producentów stosowane są przeważnie głowice ceramiczne, decydujące o trwałości, poprawnym funkcjonowaniu i szczelności. Wysokiej klasy materiał to pewność długoletniej żywotności.

Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Specjaliści Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań.
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?