Armatura łazienkowa i sanitarna


Jako salon wyposażenia łazienek doskonale rozumiemy, że wyposażenie łazienki i związany z tym remont to konkretne i poważne decyzje, także w zakresie doboru armatury - nieodzownej części łazienki i kuchni. To zdecydowanie najbardziej eksploatowana pod kątem technicznym strona łazienki w każdym domu i mieszkaniu. Szeroki asortyment i produkty premium to nie wszystko, przyjrzyjmy się temu z bliska.

Serie i trendy

Armatura łazienkową można w prosty sposób połączyć z kuchenną wybierając całość w jednej serii produktowej. Nasz krakowski salon oferuje wiele serii znanych i cenionych producentów: Grohe, TRES, Hansgrohe, Axor, Armando Vicario, Valvex, Trend, Palazzani, Kludi. Zachowując spójność dbajmy jednocześnie o estetykę mieszkania jako całości - kolorystyka ma tutaj znaczenie i jest podporządkowana materiałom, z których produkowane są elementy baterii łazienkowych i kuchennych, wciąż najbardziej popularnymi trendami stosowanymi w tym zakresie są: ciągle uniwersalne srebro, miedź, powierzchnie najczęściej matowe, chromowane lub błyszczące. Baterie, które nie są sprzedawane w seriach mają często uniwersalną i prostą stylistykę, przez co mamy łatwiejszy wybór przy doborze kolejnych modeli - półkę cenową pozostawiamy już w indywidualnej kwestii Klienta.

Funkcjonalność

Armatura do łazienki poprzez swoją częstotliwość użytkowania musi przede wszystkim posiadać cechy mocno funkcjonalne z dużym naciskiem na trwałość. Krótka lub dłuższa wylewka, odpowiednio wytrzymałe zawory i odporność na osadzanie kamienia - wiele istotnych czynników ma tutaj znaczenie. Zdecydowanie powinniśmy kierować się rodzajem ceramiki, jej rozmiarem i kształtem a sposób mocowania, sprawdzenie średnic przepływu i dobór uszczelek baterii łazienkowych lub kuchennych najlepiej skonsultować z fachowcem. Ciśnienie - jako istotny czynnik w instalacji sanitarnej w naszym mieszkaniu również może mieć bardzo duże znaczenie, szczególnie na wyższych piętrach domów -jedno i dwurodzinnych. Funkcjonalność jak widać to kluczowy element przy remoncie i powstawaniu nowej łazienki, armatura dopełnia całość.

Dopasowanie

Możliwe, że wyjątkowo spodobała Ci się któraś armatura i niestety nie masz pewności, czy Twoja umywalka lub bidet stylistycznie do niej pasuje? Czasem po prostu chcesz się dowiedzieć, która bateria pasuje do tej jedynej, konkretnej wanny? Kluczem jest odpowiednie dopasowanie - tutaj możemy pomóc, znajdziemy odpowiedni duet produktowy, elementy łączące w całość wizualną tę część łazienki. W naszym krakowskim salonie przygotujemy dla Ciebie produkty dobrane pod kątem stylistyki i sprawdzone od strony technicznej. Dopasujemy markę i typ armatury do konkretnego modelu umywalki, bidetu czy wanny. Wiemy z doświadczenia, że takie podejście do tematu musi zaowocować w przyszłości, podczas użytkowania Twojej nowej łazienki.

Ekologia i oszczędność

Podpowiadamy: dbajmy o nasze środowisko także wtedy, gdy planujemy zakup baterii łazienkowych. Kraków jako miasto, w którym znajdziecie Państwo nasz salon, jest miejscem gdzie w obecnych czasach zwraca się dużą rolą na czyste powietrze, oszczędność i ekologię. Nowe technologie dają nam możliwość zastosowania co najmniej kilku systemów, za pomocą których oprócz oszczędzonych pieniędzy zyska także nasze środowisko. Napowietrzenie wody powoduje niższe jej zużycie a sterowanie przepływem ciepłej pozwala także oszczędzić na rachunku za prąd. Zabezpieczenia przed rozszczelnieniem i zalaniem spełniają idealnie swoją rolę, ochronią nas przed dużym wydatkiem w razie awarii przewodów lub samej baterii - wykorzystywana do tego aplikacja pomoże kontrolować bezpieczeństwo w tym zakresie, z każdego miejsca

Odwiedź nasz sklep firmowy z armaturą - salon łazienek przy ulicy Kosocickiej 7 w Krakowie. Tutaj na miejscu, specjaliści Hoff rozwieją wszelkie wątpliwości, pomogą w wyborze najlepszych, najbardziej trwałych i funkcjonalnych rozwiązań.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?