Baterie kuchenne

Bateria Kuchenna Eurosmart New 33281002 Grohe Dostawa gratis
Trwała i elegancka bateria kuchenna z wyciąganą wylewką prysznicową staje się dziś standardem. Bateria wisząca na ścianie lub ukryta. Oferujemy bogaty asortyment armatury kuchennej najepszych polskich i zagranicznych producentów, które są czymś więcej niż tylko bateriami kuchennymi. W salonie Hoff każdy Klient znajdzie zaawansowaną technologicznie armaturę kuchenną, której modele bardzo łatwo zestawić i dopasować z pozostałym wyposażeniem toalety. Ciesz się większym zakresem funkcjonalnym armatury i oszczędności przy korzystaniu z wody, z niepowtarzalnym designem w solidnej jakości.

Baterie kuchenne są zróżnicowane nie tylko ze względu na stylistykę, która umożliwia ich dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza, ale i na różnorodność sposobu montażu. Mogą Państwo wybierać spośród baterii stojących, z wyciąganą słuchawką lub z wylewką w kształcie litery „U” oraz baterii ściennych. Ich konstrukcja została tak zaprojektowana, aby z łatwością można było z niej korzystać zarówno w jedno jak i dwukomorowym zlewozmywaku. Armatura kuchenna została zaprojektowana w taki sposób, aby można było z niej z łatwością korzystać zarówno w przypadku jedno jak i dwukomorowego zlewozmywaka. Wybór i dopasowanie odpowiedniej armatury to ułatwienie codziennych czynności kuchennych. Wśród baterii kuchennych znajdują się wszystkie najbardziej popularne formy: wylewki w kształcie litery „U”, sztorcowe, z podwyższonym korpusem i prostokątne. Produkty są w całości pokryte chromem, bądź jednolitą powłoką w modnym kolorze Ciekawym rozwiązaniem są baterie łączące chrom z kolorem, np. bielą lub czernią. Optymalny skład półproduktów do produkcji armatury zapewnia odpowiednią ciągliwość materiału, pozwala utrzymać wysoką jakość wyrobów. W bateriach naszych producentów stosowane są przeważnie głowice ceramiczne, decydujące o trwałości, poprawnym funkcjonowaniu i szczelności. Wysokiej klasy materiał to pewność długoletniej żywotności.

Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Specjaliści Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań.
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?