0
Bezrantowa Miska Wisząca WC Doto Pure-Rim 48,5X36 + Deska Wolnoopadająca CEEX.1404.485.WH ExcellentDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Bezrantowa Miska Wisząca WC Doto Pure-Rim 48,5X36 + Deska Wolnoopadająca CEEX.1404.485.WH Excellent
Bezrantowa Miska Wisząca WC Doto Pure-Rim 48,5X36 + Deska Wolnoopadająca CEEX.1404.485.WH Excellent
Bezrantowa Miska Wisząca WC Doto Pure-Rim 48,5X36 + Deska Wolnoopadająca CEEX.1404.485.WH Excellent
Bezrantowa Miska Wisząca WC Doto Pure-Rim 48,5X36 + Deska Wolnoopadająca CEEX.1404.485.WH Excellent
Cena:
999,00PLN / kpl
Producent:
Excellent
Ilość: kpl
Dostępność:W MAGAZYNIE
wysyłamy możliwie najszybciej

Bezrantowa Miska Wisząca WC Doto Pure-Rim 48,5X36 + Deska Wolnoopadająca CEEX.1404.485 Excellent

  Kryte mocowania

  Uniwersalne spłukiwanie 6/3l oraz 4,5/3l.
  Nie rysująca się deskę z DUROPLASTu
  Możliwość łatwego wypięcia deski
  Metalowe zawiasy

Miska wisząca WC Excellent – komfort i estetyka w Twojej łazience

Miska wisząca WC Doto Pure-Rim o wymiarach 48,5 x 36 cm z deską toaletową Excellent to higieniczne i estetyczne rozwiązanie do Twojej łazienki lub toalety. Miska jest bezrantowa (bezkołnierzowa), co oznacza, że nie posiada otaczającego ją obrzeża. To sprawia, że w sedesie nie ma trudno dostępnych zakamarków i przestrzeni, w których mogłyby rozwijać się bakterie. Miska WC wisząca bez kołnierza pozwala łatwo utrzymać higieniczną czystość w toalecie. Jednocześnie jej nowoczesna, prosta forma sprawia, że produkt świetnie komponuje się z każdą aranżacją łazienki.

Miska wisząca Excellent posiada wysokiej jakości powłokę ceramiczną w kolorze biały połysk, uniwersalne spłukiwanie 6/3 l i 4,5/3 l oraz kryte mocowania. To zwiększa jej funkcjonalność oraz wygodę korzystania. Miska WC wisząca z deską wolnoopadającą jest montowana na specjalnym stelażu w ścianie. Większość jej elementów, w tym zbiornik na wodę i części instalacji wodnej są niewidoczne, gdyż znajdują się pod okładziną ceramiczną.

Miska WC wisząca z deską wolnoopadającą do każdej łazienki

Miska ustępowa wisząca to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią lekkie, nowoczesne aranżacje. Doskonale pasuje do minimalistycznej toalety bądź łazienki, ale świetnie współgra też ze stylem modernistycznym i skandynawskim. Z powodzeniem zamontujesz ją też w bardziej klasycznych pomieszczeniach.

Miska wisząca jest polecana zarówno do dużych, jak i małych łazienek. Zamontuj ją w łazienkowej wnęce i oszczędź w ten sposób sporo cennego miejsca. Spłuczka i inne elementy sedesu znajdują się na stelażu podtynkowym i są umieszczone w obudowie ściennej. Jedynym widocznym elementem jest przycisk spłukujący. To powoduje, że pomieszczenie wydaje się optycznie większe i bardziej eleganckie. Ponadto obudowa stelaża może służyć jako dodatkowa półka.

Miska wisząca WC została wyposażona w deskę wolnoopadającą, której atutem jest powolne, beztrzaskowe opadanie. Dzięki temu korzystanie z toalety nie wiąże się z dużym hałasem. Rozwiązanie to pozwala również wyeliminować możliwość uszkodzenia ceramiki i powierzchni deski poprzez zbyt silne uderzenie nią o muszlę klozetową.Gatunek:1
Rozmiar:48,5x36 cm
szt. w kartonie:5
Rodzaj:Zestaw WC
Kolorystyka:Biały
Kod producenta:CEEX.1404.485.WH
Wykończenie:Połysk

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?