0

Miski WC podwieszane, miski WC wiszące

(71 produktów)
Zestaw Biały AquaClean Tuma Comfort 146.292.SI.1 Geberit DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Miska WC plus Deska  Doto Pure Rim 54,5 + Deska CEAX.1404.545 Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Miska Wisząca Sento Bezrantowa 54cm 7748B0030075 Vitra DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Muszla Wisząca Integra 7040B0030075 50x35,5 Vitra DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Miski wc podwieszane – podstawowe i najistotniejsze wyposażenie łazienki

Toaleta podwieszana to rozwiązanie dedykowane do nowoczesnych łazienek, w których plan instalacji umożliwia zastosowanie takiego rozwiązania. Montaż podwieszanej toalety należy bowiem zaplanować jeszcze w fazie projektu łazienki, ponieważ wymaga zastosowania stelaża podtynkowego, na którym zamontowany zostanie sedes podwieszany.

Podwieszana muszla klozetowa stanowi najistotniejszy element wyposażenia łazienki, w związku z czym powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów, być komfortowa w użytku dla wszystkich domowników, a także zapewniać niezawodność i trwałość użytkową. W Salonie HOFF w Krakowie odszukasz najwyższej jakości miski wc podwieszane znanych i renomowanych producentów ceramiki łazienkowej takich jak: Grohe, Geberit, Koło, Roca, Villeroy&Boch, Vitra, Laufen, GSI i wielu innych.

Sedes podwieszany dopasowany do łazienki

Miski WC podwieszane powinny charakteryzować się wysoką jakością, uniwersalnym wzornictwem oraz przystępną ceną. Taką propozycję kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych remontujących lub urządzających swoją łazienkę, jaki i do dużych firm deweloperskich i mieszkaniowych, gdzie zamówienia dotyczą większej puli asortymentu wyposażenia łazienek.

Design toalety podwieszanej uwzględniający trwałość i estetykę ceramiki stanowi inwestycje na lata. Dobrze zaprojektowana toaleta podwieszana powinna zapewniać wymaganą funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Szeroka gama modeli podwieszanych toalet dostępnych w naszym Salonie, pozwala na idealną aranżację różnorodnych łazienek, od minimalistycznych aż po aranżacje premium.

Nowoczesne miski wc podwieszane – nowości na rynku

Współcześnie, miski toaletowe projektowane są w myśl eko. Są przystosowane do ekonomicznego spłukiwania, gdzie pojedyncza porcja wody wynosi od 2 do 3 litrów w systemie krótkiego i od 5 do 6 litrów wody w systemie długiego spłukiwania. Spotkać też można coraz częściej tzw. miski wc bezrantowe (nazywane inaczej rimless i rimfree). Miska wc bezrantowa, jak sama nazwa wskazuje nie posiada rantów, do których ciężko się dostać podczas czyszczenia toalety. Brak rantu sprawia, że spłukiwana woda dokładnie myje całą wewnętrzną powierzchnię muszli klozetowej pozostawiając ją czystą i świeżą. Opcja braku wewnętrznego kołnierza w misce oznacza ograniczone miejsce na brud, bakterie i zarazki, a co za tym idzie – łatwiejsze utrzymanie higieny i utrudniony rozwój bakterii. Współczesne kompakty i miski toaletowe wyposażone są także w specjalny system montażu, bez widocznych otworów przyłączeniowych lub w wersji z ukrytymi zawiasami, dzięki którym miskę można łatwo zamontować lub odpiąć. Ale to nie wszystkie nowe cechy toalet, jakie możemy spotkać.

Muszla klozetowa podwieszana w unowocześnionym wydaniu

Rynek ceramiki łazienkowej ewoluuje i staje się coraz ciekawszy. Kryteria wyboru odpowiedniej miski wc do łazienki, poszerzyły się o parametry zwiększające komfort i bezpieczeństwo użytkowe. Klasyczny sedes podwieszany wciąż oczywiście jest w modzie, niemniej coraz śmielej uatrakcyjniany jest rynek m.in. miskami z powłoką antybakteryjną czy funkcją mycia. Klasyczne biele przełamują inne kolory ceramiki, choć tutaj raczej nie należy spodziewać się sporych urozmaiceń. Za najmodniejszy zamiennik uznawane są w wc miski podwieszane w kolorze czarnym. Ich wygląd znakomicie odnajduje się w m.in. w industrialnych aranżacjach łazienek. Ubikacja podwieszana czarna pasuje także do nowoczesnych łazienek wzbogaconych o czarną armaturę i dodatki. Zestawiona z czarnym przyciskiem i otoczona płytkami imitującymi drewno lub beton, będzie stanowić prawdziwie oryginalny element wyposażenia modnej łazienki.

Toaleta podwieszana z funkcją mycia – alternatywne rozwiązanie do Twojej łazienki

Toalety myjące to jedno z tych rozwiązań, które stanowi ciekawe urozmaicenie ceramiki łazienkowej, lecz wciąż jest mocno przez wiele osób niedoceniane. Z pewnością może to wynikać z braku zaufania w stosunku do nowych technologii, niemniej z praktycznego punktu widzenia zapewniamy, że nie ma powodów do obaw. Wręcz przeciwnie – toaleta myjąca może okazać się najlepszą decyzją zakupową do Twojej łazienki. Po pierwsze dlatego, że pozwoli Ci zachować wysoki poziom higieny szybko i wygodnie. Po drugie otrzymasz dwa produkty w jednym urządzeniu (połączenie bidetu i toalety). Po trzecie – nowoczesne toalety myjące tworzone są przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny, dzięki czemu masz gwarancję zakupu produktu o doskonałych parametrach. Nie wiesz, jakiego producenta wybrać podczas zakupu toalety myjącej? Laufen, Grohe, Geberit, Villeroy&Boch, Excellent, to marki, które Cię nie zawiodą. W ofercie Salonu HOFF kupisz toaletę myjącą uznanego producenta, mając tym samym gwarancję dobrze wydanych pieniędzy.

Odwiedź Salon HOFF przy ulicy Kosocickiej 7 w Krakowie i poznaj naszą bogatą ofertę ceramiki łazienkowej i szeroki wybór wyposażenia łazienek. Zapraszamy!

 

 

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Wykończenie

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?