Aranżacje łazienek > Zobacz wszystkie łazienki w salonie HOFF

aranżacja łazienki bianco mv

BIANCO MV

Włoska kolekcja płytek Bianco MV to inspiracja czerpana z natury. Duże płytki imitujące marmur w odcieniach zieleni i rudości załamują perspektywę i przenoszą użytkownika w nowy wymiar wnętrza.

Motyw kamienia w łazience przemienia tradycyjne wnętrze w miejsce niezwykłe. Wszystko to za sprawą marmurowych żył i mieszanki kolorów, których rysunek wpływa na nieoczywisty odbiór przestrzeni. Płytki marmurowe Bianco MV tworzą ponadto zdumiewający efekt głębi. Łazienka wydaje się większa, a perspektywa wnętrza niekonwencjonalna, dzięki czemu projekt łazienki nabiera osobliwego charakteru.

W marmurowej aranżacji łazienki postawiliśmy na nietypowe wyposażenie. Jest nim czarna ceramika łazienkowa z kolekcji Futuro, Catalano. To nowość w trendach aranżacyjnych, która odbiega zupełnie od dotychczasowych przyzwyczajeń i wyobrażeń w obrębie łazienek. Jesteśmy ciekawi Twojej opinii – jak Ci się podoba czarna umywalka nablatowa i czarna miska wc do łazienki? Może będzie to jeden z tych elementów, którym postanowisz odejść od utartych schematów podczas projektowania łazienki? Ważna jest konsekwencja. W naszym przypadku zachowaliśmy ją przy pomocy czerni. Łazienkę dopełniła czarna bateria umywalkowa podtynkowa Futuro, czarny grzejnik pionowy Tesi 2, Irsap o industrialnym obliczu oraz piękna, czarna mozaika 3D Rhombus Black od Equipe.

Podobają Ci się inspiracje łazienek z motywami natury? Intrygują Cię niestandardowe rozwiązania do łazienek i nowinki aranżacyjne? W Salonie HOFF w Krakowie wykonujemy wizualizacje łazienki 3D gratis*. Umów się już dziś.

Odwiedź Salon HOFF i zobacz projekt łazienki BIANCO MV na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?