Projekty łazienek - Salon HOFF

aranzacja laznieki cementus nowa

CEMENTUS

Ekspozycja nr 71

Supermodna łazienka industrialna urządzona typowymi dla loftowego stylu akcesoriami i dodatkami? To musi być łazienka z kolekcją Cementus!

Spójrz tylko na tę ścianę pod prysznicem – czy widzisz charakterystyczne, matowe wykończenie? Ściana zdaje się wyglądać, jakby została wykonana z betonu dekoracyjnego. Są to jednak płytki, które – co ciekawe – są przyjemnie gładkie w dotyku. Płytki imitujące beton to propozycja od polskiej marki Ceramica Limone (Cementus, kolor Smokey). Lekkości nadają wnętrzu płytki jasnoszare widoczne na podłodze (Cementus, kolor Foggy). Uzupełniającym elementem industrialnej układanki jest dekor cegłopodobny. Wielobarwna imitacja cegły nadała wnętrzu prawdziwie loftowego charakteru.

Ciekawym elementem w aranżacji i przykuwającym zarazem wzrok jest szafka umywalkowa firmy Elita. Szafka pochodzi z kolekcji Futuris i jej charakterystyczną cechą są metalowe, konstrukcyjne nóżki i tożsamy z nimi uchwyt przymocowany do frontu szuflady. Blat szafki imituje dębowe drewno. Wykonany jest z płyty MDF i wykończony jest odporną na zaplamienia folią polimerową. Na blacie znajduje się okrągła umywalka nablatowa Jewels (Vitra) o zwężanej postawie. Ozdobiliśmy ją czarną armaturą (bateria umywalkowa wysoka Keria, Excellent). A propos czarnej armatury i dodatków – to one odegrały w łazience kluczową rolę przemysłowego ozdobnika. Spójrz tylko, jak prezentuje się kabina prysznicowa walk in Pro (Fabrika, Excellent) z konstrukcyjnymi szprosami i czarnym profilem. Jej wygląd dopełnił czarny zestaw prysznicowy podtynkowy Keria. Nie zapominaj o szczegółach. Spójrz na dozownik do mydła, na okrągłe lustro z czarną ramą i dopasowany kształtem do wyposażenia czarny grzejnik. Szczegóły mają moc. Udowadniamy, że warto o nich pamiętać.

Marzy Ci się łazienka w stylu industrialnym? W Salonie HOFF w Krakowie zaprojektujemy Twoją łazienkę w zgodzie z Twoimi potrzebami i wyobrażeniami. Umów się z architektem HOFF na wizualizacje łazienki 3D już dziś!

Odwiedź Salon HOFF i obejrzyj projekt łazienki CEMENTUS na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?