0

Bidety podwieszane, bidety wiszące z deską

(13 produktów)
 
Muszla WC Z Funkcją Bidetu W Komplecie Z Baterią 76720031087 Vitra DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Bidet Podwieszany Sento 54x36,5 4338B0031046 Vitra DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%

799.00PLN / szt 679.15PLN / szt
W MAGAZYNIE
Bidet wiszący biały PRO H8309520003021 Laufen DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%

861.00PLN / szt 731.85PLN / szt
W MAGAZYNIE
Bidet Podwieszany Pura 55 plus Zestaw Montażowy 55x36  8865111 plus FISR2 GSI DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Bidet Wiszący Bau Ceramika Biały 39433000 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Bidet Wiszący Essence Biel Alpejska 3957400H Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
Bidet Wiszący Z PureGuard Euro Ceramika Biel Alpejska 3920800H Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 499,-Promocja-15%
 
 

Jeszcze do niedawna łazienki wyposażone w bidety podwieszane spotkać można było głównie w hotelach czy nielicznych domach z dużymi łazienkami. Sam bidet to wynalazek prawdopodobnie pochodzenia francuskiego, choć najbardziej rozpowszechniony został w drugiej połowie XX wieku we Włoszech - jego instalacja wymagana była prawem. W Polsce obecnie takie rozwiązania stosowane są coraz częściej w wyposażaniu zarówno nowo powstających lokali mieszkalnych, apartamentów i domów, jak i w remontowanych przestrzeniach łazienkowych. Jakie możliwości i zalety ma bidet podwieszany, który model wybrać wykańczając łazienkę?

Jakie funkcje ma bidet wiszący?

Bidet podwieszany umożliwia dbanie o higienę intymną w naturalny i prosty sposób. Mimo iż nadal wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tego typu higiena jest dużo łatwiejsza i skuteczniejsza w porównaniu do zwykłego papieru toaletowego, to jednak dzięki powszechnemu dostępowi do informacji świadomość rośnie. Podczas remontu łazienki coraz częściej zaczynamy zastanawiać się nad tym elementem ceramiki bez względu na wielkość przestrzeni do zagospodarowania. Bidet wiszący nie ma bezpośredniej styczności z podłogą. Może posiadać wewnętrzną dyszę albo też osobny stojący kran, również z wyciąganą wylewką, jest to wtedy bidet z prysznicem. Bidet wiszący z deską zapewnia dodatkową wygodę i estetykę, umożliwia również zamknięcie miski bidetu. Istnieją również modele pełniące kilka funkcji jednocześnie, w tym również funkcję toalety.

Bidety podwieszane - zalety

Warto wybrać podwieszany bidet, niezależnie jednak od sposobu, w jaki się go montuje, można również dokonać ich podziału na klasyczne bidety, bidety z prysznicem oraz połączone z muszlą WC. Opcja podwieszana bidetu wybierana jest częściej niż stojąca, gdyż pięknie się prezentuje, ułatwiając wykończenie podłogi w jego okolicy. Wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, jak również klasyczne łazienki. Jest bardziej minimalistyczna, a jednocześnie wybór modeli tego typu jest bardzo szeroki. Poza tym bidety podwieszane nie ograniczają przestrzeni – wystając ze ściany, nie zajmują miejsca na podłodze, co optycznie powiększa łazienkę. Taki sposób montażu ułatwia także zachowanie czystości wokół ceramiki, mycie podłogi, nie tworząc trudnych do dotarcia zakamarków. Podstawową jednak zaletą bidetów podwieszanych jest ich montaż w zabudowie, przez co można otrzymać wnętrze w pełni estetyczne wykończone według własnych upodobań. Bidety wiszące ponadto pełnią jak każdy bidet funkcje wspierające higienę intymną, co jest tak naprawdę ich największą zaletą, wciąż jeszcze nie do końca docenianą. Nadmienić należy, że regularne korzystanie z bidetu z użyciem odpowiednich środków higieny osobistej może mieć znaczący wpływ na poprawę stanu zdrowia i zmniejszenie podatności na różnorakie infekcje.

Bidet wiszący klasyczny czy z muszlą WC?

Kiedy rozważamy bidet podwieszany do łazienki czy salonu kąpielowego, musi zostać zaplanowane miejsce na niego. Klasyczny model najczęściej montowany jest w pobliżu toalety. Na dużej przestrzeni wydzielenie miejsca na ten biały montaż nie jest trudne, jednak co jeżeli łazienka jest niewielka? Wtedy doskonałym rozwiązaniem staje się miska wisząca z funkcją bidetu. Ten stosunkowo nowy produkt pozwala na wykorzystywanie zarówno jako toaleta, jak i klasyczny bidet. Takie bidety podwieszane są również często wybierane do łazienek w pokojach hotelowych, czy jako wygodna i kompaktowa alternatywa do klasycznych, niewielkich toalet pełniących funkcję kolejnego WC w dużym domu.

Salonie HOFF Kraków dostępne są bidety dostosowane do wielu potrzeb, z wybranych kolekcji najlepszych producentów. Posiadamy zarówno modele tańsze, proste i minimalistyczne, jak i droższe, bardziej stylowe i designerskie. Można je doskonale dostosować do pozostałych elementów wyposażenia łazienki. Niezależnie od ceny, produkty dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością, dlatego zakupy u nas to zdecydowanie dobry wybór. 
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Wersja baterii

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?