Bidety

Bidet wiszący biały PRO H8309520003021 Laufen Dostawa gratis
Bidet wiszący SUBWAY 2.0  54000001 56x37,5 Villeroy&Boch Dostawa gratis
Bidet podwieszany METROPOLE  5675B0030288   56X36 Vitra Dostawa gratis
Bidet Wiszący S50  52cm 5324L0030288 Vitra Dostawa gratis
Bidet Podwieszany Pal C56401 Palazzani Dostawa gratis
Bidet wiszący Sfera 50cm Catalano Dostawa gratis
Bidet Avento 54050001 Villeroy&Boch Dostawa gratisBidet bardziej popularny

Bidet to ceramika łazienkowa, którą coraz chętniej kupujemy do swoich domów. Powód jest prosty – bidety umożliwiają dbanie o higienę intymną w prosty sposób. I choć nadal wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tego typu higiena jest dużo łatwiejsza i skuteczniejsza w porównaniu do zwykłego papieru toaletowego, to jednak świadomość rośnie, a podczas remontu łazienki coraz częściej zaczynamy zastanawiać się nad tym elementem ceramiki. Mało osób wie również, że bidety służyć mogą także do mycia nóg! Jak dobrać odpowiedni bidet i na co zwrócić uwagę?

Rodzaje bidetów
Jeśli chodzi o typy bidetów – podobnie jak w wypadku mis WC – w ofercie producentów znaleźć można bidety stojące oraz podwieszane. Dużo w tym wypadku zależy od typu miski WC, jaki wybraliśmy, ponieważ bidet powinien być podobny. Jeśli decydujemy się na podwieszane WC, warto wybrać także podwieszany bidet. Niezależnie jednak od sposobu, w jaki montuje się bidet, można również dokonać ich podziału na klasyczne bidety, bidety z prysznicem oraz połączone z muszlą WC.

Bidety klasyczne są najbardziej popularne (stojące lub podwieszane), można je poznać po typowej, stojącej baterii bidetowej. Bidety z prysznicem teoretycznie nie różnią się zbytnio od klasycznej wersji. Wyróżnia je natomiast obecność słuchawki prysznicowej, która zastępuję kranik. W tego typu bidetach z powodzeniem można umyć nogi, co jest dodatkowym plusem. Trzeci rodzaj bidetów, to bidety połączone z miską WC. Takie rozwiązanie jest idealne do małych łazienek, w których po prostu brakuje miejsca na dodatkową ceramikę.

Producenci oferują…
Wiele różnych opcji, niezależnie od tego czy zdecydujemy się na stojący, czy podwieszany bidet. Opcja podwieszana wybierana jest częściej, gdyż pięknie się prezentuje, wpasowuje się w nowoczesne wnętrza i jest bardziej minimalistyczna. Poza tym nie ogranicza przestrzeni – wystając ze ściany, nie zajmuje miejsca na podłodze, co optycznie powiększa łazienkę. 

 

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?