0
aranżacja łazienki z ceglą

ŁAZIENKA Z CEGŁĄ ARANŻACJA CEMENTUS

Ekspozycja nr 71

ŁAZIENKA Z CEGŁĄ I CZARNYM PRYSZNICEM

Supermodna łazienka z cegłą w stylu industrialnym urządzona typowymi dla loftowego wyglądu akcesoriami i dodatkami? To musi być łazienka z ceglanymi płytkami z kolekcji Cementus!

Spójrz tylko na tę ścianę pod prysznicem – czy widzisz charakterystyczne, matowe wykończenie? Ściana zdaje się wyglądać, jakby została wykonana z betonu dekoracyjnego. Są to jednak płytki, które – co ciekawe – są przyjemnie gładkie w dotyku. Płytki imitujące beton to propozycja od polskiej marki Ceramica Limone (Cementus, kolor Smokey). Lekkości nadają wnętrzu płytki jasnoszare widoczne na podłodze (Cementus, kolor Foggy). Uzupełniającym elementem industrialnej układanki jest dekor cegłopodobny. Wielobarwna imitacja cegły nadała wnętrzu prawdziwie loftowego charakteru. Jeśli interesuje Cię nowoczesna łazienka z motywem cegły, to idealny wybór!

ŁAZIENKA Z PŁYTKAMI IMITUJĄCYMI CEGŁY

Ciekawym elementem w aranżacji i przykuwającym zarazem wzrok jest szafka umywalkowa firmy Elita. Szafka pochodzi z kolekcji Futuris i jej charakterystyczną cechą są metalowe, konstrukcyjne nóżki i tożsamy z nimi uchwyt przymocowany do frontu szuflady. Blat szafki imituje dębowe drewno. Wykonany jest z płyty MDF i wykończony jest odporną na zaplamienia folią polimerową. Na blacie znajduje się okrągła umywalka nablatowa Jewels (Vitra) o zwężanej postawie. Ozdobiliśmy ją czarną armaturą (bateria umywalkowa wysoka Keria, Excellent). A propos czarnej armatury i dodatków – to one odegrały w łazience kluczową rolę przemysłowego ozdobnika. Spójrz tylko, jak prezentuje się kabina prysznicowa walk in Pro (Fabrika, Excellent) z konstrukcyjnymi szprosami i czarnym profilem. Jej wygląd dopełnił czarny zestaw prysznicowy podtynkowy Keria. Nie zapominaj o szczegółach. Spójrz na dozownik do mydła, na okrągłe lustro z czarną ramą i dopasowany kształtem do wyposażenia czarny grzejnik. Szczegóły mają moc. Udowadniamy, że warto o nich pamiętać.

Marzy Ci się łazienka z cegłą? W Salonie HOFF w Krakowie zaprojektujemy Twoją łazienkę w zgodzie z Twoimi potrzebami i wyobrażeniami. Umów się z architektem HOFF na wizualizacje łazienki 3D już dziś!

Odwiedź Salon HOFF i obejrzyj projekt łazienki z cegłą CEMENTUS na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

produkty z tej aranżacji

Płytka Cegłopodobna Tribeca Multicolor 6x25 Rondine DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%
Umywalka Nablatowa Biała Water Jewels 40 43340031361 40x14 Vitra DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%
Bateria Umywalkowa Wysoka Keria Czarna AREX.2002BL Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Zestaw Prysznicowo Wannowy Podtynkowy Keria Czarna AREX.SET.2045BL Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%
Komplet Nóg Futuris 166936 Elita DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Szafka Futuris 70 166932 Elita DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Grzejnik Meteor 85 GREX.ME85.BL Excellent DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-15%

Grzejnik Meteor 85 GREX.ME85.BL Excellent

860.00PLN / szt 731.00PLN / szt

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?