0

Deszczownice prysznicowe, deszczownice łazienkowe

(145 produktów)
Deszczownica Logon Ze Składaną Wylewką 190x260 mm KFA DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Ramię Prysznica 422 mm Rainshower 26146000 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Deszczownica Okrągła Rio 250 mm Złoty Szczotkowany 04060GN Emporia DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Głowica Natrysku 250MM Czarny Mat 643258700 Kludi DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Deszczownica prysznicowa – rozwiązanie dla komfortu i relaksu

Prysznic to jedna z najprzyjemniejszych chwil całego dnia. Chyba każdy lubi zrelaksować się w strumieniu ciepłej wody. A gdyby tak tradycyjny prysznic zastąpić delikatnym deszczem? Pozwoli na to deszczownica, którą już dzisiaj możesz mieć w swojej łazience! Czy poświęciłaś czas, by poczuć, jak naturalna woda opada z wdziękiem na twoją twarz? To niesamowite uczucie dające poczucie spokoju i relaksu. Deszczownica - zwaną czasami głowicą deszczową wprowadzi Cię w relaksujący nastrój po ciężkim dniu. Delikatna chmura z ciepłym deszczem trafia teraz w Twojej łazienki i zmienia zwykły prysznic w prysznic idealny. Poczuj prawdziwy naturalny relaks - tylko dzięki deszczownicy łazienkowej.

Deszczownica - co to dokładnie jest?

Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu podczas prysznica, głowice prysznicowe z deszczownicą są często projektowane tak, aby zapewniały wiele ustawień: od efektu deszczowej burzy do kropli oszczędzającej wodę. Zwykle składają się z cienkiej kwadratowej lub okrągłej głowicy w kształcie dysku z wieloma małymi otworami, w których woda może wypływać równomiernie i pod odpowiednim kątem. Bardziej zaawansowane modele deszczownic prysznicowych zawierają mechanizm impulsowy, który zmusza strumień natryskowy do tworzenia małych kropelek. Nawet bardziej zaawansowane modele pozwalają na wiele lub nawet losowe ustawienia. Pulsujący masaż przeciwdeszczowy (do leczenia uzdrowiskowego), deszczowa burza (mocny prysznic) i oszczędzająca wodę strużka (dla długiego gorącego prysznica) to przykłady różnych ustawień dostępnych w różnych modelach deszczownic, także w systemach natryskowych. Losowe ustawienia zapewniają niesamowicie realistyczne wrażenia naturalnego deszczu. Istnieje wiele kształtów i wzorów z użyciem wielu materiałów i wykończeń, takimi jak stal, chrom i mosiądz, które będą pasowały do każdego projektu łazienki. Deszczownica łazienkowa obecnie jest coraz częściej stosowana, nawet w mniejszych łazienkach.

Deszczownica prysznicowa – pomysł na nowoczesną łazienkę

Deszczownica prysznicowa to wspaniała alternatywa dla zwykłej, klasycznej słuchawki prysznicowej. Jej działanie oparte jest na wykorzystaniu rozproszonego strumienia wody, wypływającego z małych otworów deszczownicy. Tworzy on delikatną, bardzo przyjemną mgiełkę. Co ciekawe, deszczownica do prysznica może posiadać kilka, a nawet kilkanaście różnych programów, zapewniających zróżnicowaną formę natrysku – od delikatnej mgiełki aż po silny strumień, przyjemnie masujący i pobudzający.

Zestaw prysznicowy z deszczownicą. Wybierz idealny model

Bateria prysznicowa z deszczownicą świetnie nadaje się do każdej łazienki, nawet tej o niewielkim metrażu. W zestawie znajduje się zarówno tradycyjna słuchawka, jak i deszczownica. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów, codzienny prysznic stanie się prawdziwą przyjemnością i sposobem na relaks. Deszczownica natynkowa idealnie komponuje się z wystrojem nowoczesnej łazienki. Dostępne są deszczownie w różnych kształtach, najpopularniejsze są te kwadratowe i okrągłe. Połączenie deszczownicy z baterią prysznicową sprawdzi się w każdej łazience i pozwoli zarówno na szybki prysznic, jak i na błogie chwile relaksu w delikatnej, wodnej mgiełce.

A może deszczownica podtynkowa?

Deszczownica sufitowa może być podłączona do baterii prysznicowej, wówczas zastępuje klasyczną słuchawkę. Połączenie można wykonać przy użyciu węża bądź sztywnej rury, umieszczonej pod tynkiem. Przy takim rozwiązaniu widzimy jedynie głowicę z uchwytem, co podnosi estetykę wnętrza. Pamiętaj o tym, by rozmiar deszczownicy odpowiednio dobrać do wielkości kabiny. Zazwyczaj spotykamy deszczownicę o średnicy czy długości boku 20-30 cm, jeśli jednak posiadasz dużą kabinę, możesz postawić na deszczownicę w rozmiarze XXL – jej wymiary mogą sięgać nawet 60 cm! Wygląd deszczownicy uzależniony powinien być od stylistyki wnętrza. Na rynku dostępne są deszczownie w stylu klasycznym, ale także minimalistycznym czy industrialnym. Te ostatnie często zachowane są w miedzianym kolorze.

Deszczownice w Salonie HOFF

Deszczownica to doskonały sposób na urozmaicenie wnętrza łazienki, wprowadzenie do niego odrobinę świeżości i nowoczesnego designu. Stosowanie tego typu rozwiązania pozwoli Ci na pełen relaks i sprawi, że każdy dzień zakończysz i rozpoczniesz w bardzo przyjemny sposób.

Salon Hoff zaprasza!

Deszczownica sufitowa produkowana ze sprawdzonych jakościowo półproduktów jest w wielu odmianach dostępna w ofercie Salonu Hoff.  Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz zastosowaniu praktycznych technologii produkty w naszej ofercie charakteryzują się bardzo ciekawym wzornictwem i niezawodnością działania.

Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Doradcy Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań dotyczących nie tylko strefy natryskowej. Nasi firmowi dizajnerzy stworzą dla Was wizualizacje 3D nowej łazienki.

Odwiedź nasz krakowski Salon i poznaj bogatą ofertę wysokiej jakości wyposażenia łazienek. Znajdziesz nas na ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego. Zapraszamy!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?