0

Deszczownice prysznicowe, deszczownice łazienkowe

(34 produktów)
Deszczownica Origin Czarny Mat A4563836 Vitra Dostawa gratis

Czy kiedyś specjalnie, dla odwagi lub z przymusu stałeś w deszczu? Czy Ty poświęciłaś czas, by poczuć, jak naturalna woda opada z wdziękiem na twoją twarz? To niesamowite uczucie dające Wam poczucie spokoju i relaksu, ale średnio praktyczne. Zazwyczaj jesteśmy ubrani, a uczucie długiego stania w zimnym i mokrym ubraniu nie jest niczym przyjemnym. Jak możemy znaleźć w tym przyjemność, jednocześnie sie relaksując? Przedstawiamy Państwu rozwiązanie: deszczownicę - zwaną czasami głowicą deszczową. Chmura deszczowa trafia teraz w Twojej łazienki i zmienia zwykły prysznic w prysznic idealny. Poczuj prawdziwy naturalny relaks - tylko dzięki deszczownicy łazienkowej.

Co dokładnie nazywamy deszczownicą?

Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu podczas prysznica, głowice prysznicowe z deszczownicą są często projektowane tak, aby zapewniały wiele ustawień: od efektu deszczowej burzy do kropli oszczędzającej wodę. Zwykle składają się z cienkiej kwadratowej lub okrągłej głowicy w kształcie dysku z wieloma małymi otworami, w których woda może wypływać równomiernie i pod odpowiednim kątem. Bardziej zaawansowane modele deszczownic prysznicowych zawierają mechanizm impulsowy, który zmusza strumień natryskowy do tworzenia małych kropelek. Nawet bardziej zaawansowane modele pozwalają na wiele lub nawet losowe ustawienia. Pulsujący masaż przeciwdeszczowy (do leczenia uzdrowiskowego), deszczowa burza (mocny prysznic) i oszczędzająca wodę strużka (dla długiego gorącego prysznica) to przykłady różnych ustawień dostępnych w różnych modelach deszczownic, także w systemach natryskowych. Losowe ustawienia zapewniają niesamowicie realistyczne wrażenia naturalnego deszczu. Istnieje wiele kształtów i wzorów z użyciem wielu materiałów i wykończeń, takimi jak stal, chrom i mosiądz, które będą pasowały do każdego projektu łazienki. Deszczownica łazienkowa obecnie jest coraz częściej stosowana, nawet w mniejszych łazienkach.

Deszczownice prysznicowe – rozwiązanie dla komfortu i relaksu

Prysznic to jedna z najprzyjemniejszych chwil całego dnia. Chyba każdy lubi zrelaksować się w strumieniu ciepłej wody. A gdyby tak tradycyjny prysznic zastąpić delikatnym deszczem? Pozwoli na to deszczownica, którą już dzisiaj możesz mieć w swojej łazience!

Deszczownica prysznicowa – pomysł na nowoczesną łazienkę

Deszczownica prysznicowa to wspaniała alternatywa dla zwykłej, klasycznej słuchawki prysznicowej. Jej działanie oparte jest na wykorzystaniu rozproszonego strumienia wody, wypływającego z małych otworów deszczownicy. Tworzy on delikatną, bardzo przyjemną mgiełkę. Co ciekawe, deszczownica do prysznica może posiadać kilka, a nawet kilkanaście różnych programów, zapewniających zróżnicowaną formę natrysku – od delikatnej mgiełki aż po silny strumień, przyjemnie masujący i pobudzający.

Zestaw prysznicowy z deszczownicą. Wybierz idealny model

Bateria prysznicowa z deszczownicą świetnie nadaje się do każdej łazienki, nawet tej o niewielkim metrażu. W zestawie znajduje się zarówno tradycyjna słuchawka, jak i deszczownica. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów, codzienny prysznic stanie się prawdziwą przyjemnością i sposobem na relaks. Deszczownica natynkowa idealnie komponuje się z wystrojem nowoczesnej łazienki. Dostępne są deszczownie w różnych kształtach, najpopularniejsze są te kwadratowe i okrągłe. Połączenie deszczownicy z baterią prysznicową sprawdzi się w każdej łazience i pozwoli zarówno na szybki prysznic, jak i na błogie chwile relaksu w delikatnej, wodnej mgiełce.

A może deszczownica podtynkowa?

Deszczownica sufitowa może być podłączona do baterii prysznicowej, wówczas zastępują klasyczną słuchawkę. Połączenie można wykonać przy użyciu węża bądź sztywnej rury, umieszczonej pod tynkiem. Przy takim rozwiązaniu widzimy jedynie głowicę z uchwytem, co podnosi estetykę wnętrza. Pamiętaj o tym, by rozmiar deszczownicy odpowiednio dobrać do wielkości kabiny. Zazwyczaj spotykamy deszczownicę o średnicy czy długości boku 20-30 cm, jeśli jednak posiadasz dużą kabinę, możesz postawić na deszczownicę w rozmiarze XXL – jej wymiary mogą sięgać nawet 60 cm! Wygląd deszczownicy uzależniony powinien być od stylistyki wnętrza. Na rynku dostępne są deszczownie w stylu klasycznym, ale także minimalistycznym czy industrialnym. Te ostatnie często zachowane są w miedzianym kolorze.

Deszczownice w Salonie HOFF

Deszczownice to doskonały sposób na urozmaicenie wnętrza łazienki, wprowadzenie do niego odrobinę świeżości i nowoczesnego designu. Stosowanie tego typu rozwiązania pozwoli Ci na pełen relaks i sprawi, że każdy dzień zakończysz i rozpoczniesz w bardzo przyjemny sposób.

Salon Hoff zaprasza!

W Salonach Hoff oferujemy sprawdzone deszczownice sufitowe produkowane ze sprawdzonych jakościowo półproduktów.  Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz zastosowaniu praktycznych technologii produkty w naszej ofercie charakteryzują się bardzo ciekawym wzornictwem i niezawodnością działania.

Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Doradcy Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań dotyczaćych nie tylko strefy natryskowej. Nasi firmowi dizajnerzy stworzą dla Was wizualizacje 3D nowej łazienki.

Odwiedź nasz krakowski salon i poznaj bogatą ofertę wysokiej jakości wyposażenia łazienek. Znajdziesz nas na ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego. Zapraszamy!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Rodzaj regulacji

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?