Deszczownice

 

Czy kiedyś specjalnie, dla odwagi lub z przymusu stałeś w deszczu? Czy Ty poświęciłaś czas, by poczuć, jak naturalna woda opada z wdziękiem na twoją twarz? To niesamowite uczucie dające Wam poczucie spokoju i relaksu, ale średnio praktyczne. Zazwyczaj jesteśmy ubrani, a uczucie długiego stania w zimnym i mokrym ubraniu nie jest niczym przyjemnym. Jak możemy znaleźć w tym przyjemność, jednocześnie sie relaksując? Przedstawiamy Państwu rozwiązanie: deszczownicę - zwaną czasami głowicą deszczową. Chmura deszczowa trafia teraz w Twojej łazienki i zmienia zwykły prysznic w prysznic idealny. Poczuj prawdziwy naturalny relaks - tylko dzięki deszczownicy łazienkowej.

Co dokładnie nazywamy deszczownicą?

Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu podczas prysznica, głowice prysznicowe z deszczownicą są często projektowane tak, aby zapewniały wiele ustawień: od efektu deszczowej burzy do kropli oszczędzającej wodę. Zwykle składają się z cienkiej kwadratowej lub okrągłej głowicy w kształcie dysku z wieloma małymi otworami, w których woda może wypływać równomiernie i pod odpowiednim kątem. Bardziej zaawansowane modele deszczownic prysznicowych zawierają mechanizm impulsowy, który zmusza strumień natryskowy do tworzenia małych kropelek. Nawet bardziej zaawansowane modele pozwalają na wiele lub nawet losowe ustawienia. Pulsujący masaż przeciwdeszczowy (do leczenia uzdrowiskowego), deszczowa burza (mocny prysznic) i oszczędzająca wodę strużka (dla długiego gorącego prysznica) to przykłady różnych ustawień dostępnych w różnych modelach deszczownic, także w systemach natryskowych. Losowe ustawienia zapewniają niesamowicie realistyczne wrażenia naturalnego deszczu. Istnieje wiele kształtów i wzorów z użyciem wielu materiałów i wykończeń, takimi jak stal, chrom i mosiądz, które będą pasowały do każdego projektu łazienki. Deszczownica łazienkowa obecnie jest coraz częściej stosowana, nawet w mniejszych łazienkach.

Salon Hoff zaprasza!

W Salonach Hoff oferujemy sprawdzone deszczownice sufitowe produkowane ze sprawdzonych jakościowo półproduktów.  Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz zastosowaniu praktycznych technologii produkty w naszej ofercie charakteryzują się bardzo ciekawym wzornictwem i niezawodnością działania.
Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Doradcy Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań dotyczaćych nie tylko strefy natryskowej. Nasi firmowi dizajnerzy stworzą dla Was wizualizacje 3D nowej łazienki.
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Pomieszczenie
Kolorystyka
Rodzaj
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?