0

Klasyczne drzwi wewnętrzne

(39 produktów)
Drzwi wewnętrzne RIM Dre DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Drzwi wewnętrzne klasyczne – estetyka na lata

Moda na drzwi klasyczne nie przemija. Z prostych przyczyn – drzwi to jeden z tych produktów, który wybierany jest do domu na lata, a klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Klasyczne drzwi wnoszą do wnętrza ponadczasową świeżość, która nigdy się nie nudzi. Ich zaletą jest fakt, że pasują do wnętrz urządzonych w każdym stylu. To czyni je absolutnie uniwersalnym i bezpiecznym rozwiązaniem.

Drzwi klasyczne
Źródło: Materiały producenta Porta

Drzwi białe. Klasyczne rozwiązanie w ponadczasowym stylu

Klasyczne drzwi wewnętrzne w kolorze białym stanowią jedną z chętniej wybieranych opcji do domów i mieszkań. Choć świat wnętrzarstwa podąża za nowoczesnością, są takie produkty, których klasyczny styl pozostaje niezmieniony i bezustannie jest doceniany. Drzwi klasyczne białe to jeden z tych „klasyków”, którego trendy nie naruszają, a mimo to nadal wybierany jest przez tysiące nowo urządzających się osób. Dużą zaletą drzwi klasycznych jest to, że dostępnych jest na rynku mnóstwo opcji frezowania. To sprawia, że nasi Klienci mogą swobodnie dostosowywać produkt do własnych preferencji i stylu wnętrz.

Drzwi klasyczne białe
Źródło: Materiały producenta Porta

Drzwi wewnętrzne. Klasyczne białe czy drewniane?

Drzwi klasyczne wewnętrzne można podzielić na dwa najpopularniejsze rodzaje: klasyczne drzwi drewniane i drzwi wewnętrzne białe. Klasyczne białe drzwi sprawdzą się w jasnych aranżacjach o lekkim stylu (np. skandynawskim czy prowansalskim). Natomiast klasyczne drzwi drewniane znakomicie spiszą się w aranżacjach o bardziej zdecydowanych kolorach i mocniejszym stylu (np. industrialnym, klasycznym, nowoczesnym).

Drzwi klasyczne drewniane
Źródło: Materiały producenta Dre

Styl wnętrza zaczyna się od drzwi

Pamiętaj, że urządzanie wnętrz zaczyna się od drzwi i podłóg. To one stanowią początek w dalszym urządzaniu domu i narzucają styl, który będzie panować we wnętrzach. Przemyśl, jakie kolory chcesz, aby dominowały w Twoim mieszkaniu. Określ mniej więcej styl, który chcesz wnętrzom nadać, a wówczas łatwiej będzie Ci podjąć decyzję, na jakie drzwi na początek się zdecydować. Być może będą to właśnie drzwi klasyczne?

Zapraszamy do Salonu HOFF Kraków, gdzie oferujemy pomoc doświadczonych doradców w wyborze i zamówieniu drzwi.

RozwińZwiń

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?