0

Drzwi

(150 produktów)
Drzwi wewnętrzne FORME 1 Asilo DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne FORME 2 Asilo DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne FORME 3 Asilo DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne ukryte Vinci Asilo DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne szklane GALLA 1 Dre DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne PLUS Dre DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne szklane GALLA 3 Dre DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne Nestor 6 Dre DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne Binito Dre DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne RIM Dre DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne STANDARD Dre DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA
Drzwi wewnętrzne Pertini 4 Asilo DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA

Jak przygotować się do zakupu drzwi wewnętrznych - zobacz nasz poradnik.

Stylowe dopełnienie Twojego wnętrza

Drzwi stanowią dopełnienie każdego pomieszczenia tworząc jednocześnie wyjątkowy klimat wnętrza.  Nasze drzwi drewniane wykonywane z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku - atutem tutaj jest odpowiednia cena w połączeniu z wysoką jakością półproduktów użytych do ich produkcji. Odpowiedni montaż, profesjonalne doradztwo, drzwi na wymiar, zamówienie pod Klienta - to tylko niektóre elementy oferty, które oferuje salon HOFF Kraków. Drzwi Porta, Pol-skone, CAL czy DRE to dobrze znane marki na rynku, którym jakość nie jest obca a drzwi - technologicznie tworzone od zera - odznaczają się wyjątkową trwałością. Funkcjonalność zapewniają zamki magnetyczne i ciche zawiasy a funkcja ukrywania ościeżnicy dodaje prostoty każdemu wnętrzu. Oferta dotyczy nie tylko produktów premium i średniej półki cenowej, posiadamy także tanie drzwi, które nie odbiegają jakościowo od naszych głównych serii produktowych.

Drewno podstawą

Wybór drzwi wewnętrznych, jako elementu używanego bardzo często w naszym domu, okazuje się być sprawą priorytetową. Naturalność drewna połączona z jego odpowiednimi właściwościami i precyzyjną obróbką nadaje temu materiałowi wyjątkowo dobrą ocenę jakości. Drzwi drewniane stają się więc podstawą oferty i polecanym przez nas wyborem - istotna rzecz: dotyczy to nie tylko drzwi łazienkowych. Połączmy dodatkowo kolory naszego wnętrza z modną szarością lub kontrastowym, jaskrawym kolorem ściany - struktura drewna zawsze współgra z takimi połączeniami. Sprawdź na naszym blogu podobne zestawienia struktury, koloru i materiału.

Nietypowe rozwiązania

Z nietypowego asortymentu możemy wymienić solidne i tanie drzwi szklane, z ukrytą futryną - drzwi klasy premium oraz średnią półkę cenową, którą coraz częściej zastępują nowe, ciekawe rozwiązania drzwi wyższych modeli. Drzwi harmonijkowe i pod specjalne zamówienie, drzwi na wymiar lub nietypowe drzwi łazienkowe - tutaj wybór stanowi także o poziomie bezpieczeństwa i o wymogach budowlanych dotyczących samych łazienek. Kraków jako siedziba naszego salonu to miejsce, w którym na miejscu Klient może zamówić drzwi o specyficznym rozmiarze, z nietypową lub wzmacnianą ościeżnicą w komplecie z oryginalną klamką. Komplet dopełni solidny zamek magnetyczny, którego funkcjonalność możemy sprawdzić w salonie.

Nowe technologie

Małopolska, a zwłaszcza Kraków jako obszar mocno związany z rynkiem deweloperskim inwestuje w nowe technologie i usprawnienia produkcji drzwi, dlatego też salon Hoff, mimo skupienia na runku wyposażenia łazienek zadbał o poszerzenie oferty, która teraz obejmuje całościowo wszystkie rodzaje drzwi, które można zamówić na miejscu w salonie. Nowoczesne okleinowanie, profesjonalne wkładki antywłamaniowe, hartowane szkło drzwi szklanych czy sprytne zamki magnetyczne - to tylko niektóre elementy rozwijane w fabrykach producentów drzwi, z którymi współpracujemy. Badamy rynek, zawsze stawiając na jakość.

Drzwi (danie) główne

Odpowiedni materiał, trwała konstrukcja skrzydła i wytrzymałość ościeżnicy to konieczność, jeśli myślimy o solidnych drzwiach zewnętrznych. Oprócz wymaganego bezpieczeństwa stanowią również ozdobę elewacji budynku lub element wyróżniający nasze mieszkanie w zabudowie wielorodzinnej. To także nasza wizualna wizytówka wpływająca na pierwsze wrażenie naszych gości. Technologia, systemy uszczelek i odpowiedni materiał termiczny oraz wodoodporność warstwy zewnętrznej bezpośrednio wpływają na bezproblemowe, codzienne użytkowanie drzwi. Nie możemy popełnić błędu związanego z pochopnym i za szybkim wyborem. Tutaj przyda się doświadczenie fachowców i wykonawców.

Otwórz się na podpowiedzi

Znamy problemy związane z wymiarowaniem i wyborem odpowiedniego koloru. Dobrze rozumiemy trudności jakie napotykają Klienci przez co możemy pomóc szybciej i sprawniej. Jako krakowski salon drzwi i łazienek posiadamy branżową wiedzę, którą się z Państwem dzielimy. Nasi krakowscy specjaliści pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Na stronie w zakładce kontakt możesz skorzystać z formularza lub zadać pytanie poprzez chat na żywo.

Zapraszamy do Salonu HOFF Kraków

Jako sprawdzony przez Klientów salon sprzedaży drzwi w Małopolsce możemy zapewnić odpowiednio wysoką jakość produktów. Gorąco zapraszamy nie tylko Klientów z Małopolski i Krakowa. Oferujemy dogodne formy transportu i dowozu.

RozwińZwiń

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?