Drzwi Polskone
POL-SKONE to lider innowacyjnych technologii w produkcji drzwi w Polsce. Oferta marki tworzona jest w oparciu o ekologiczne i trwałe drewno. Surowiec ten to nie tylko ciepło, lekkość czy powiew natury w pomieszczeniu, ale również źródło dobrego samopoczucia. Projekty drzwi POL-SKONE pozwalają na swobodną realizację klasycznych oraz awangardowych projektów wnętrzarskich. Zobacz bogactwo kolorów, jak i rodzajów wykończenia drzwi POL-SKONE! 

POL-SKONE poza ciekawym wzornictwem opracowuje nowoczesne konstrukcje o doskonałych parametrach technicznych, aby zapewnić Klientom bezpieczeństwo i ciszę. Firma produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego z polskich lasów. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009. 
Drzwi wewnętrzne w ofercie Pol-skone dostępne są w systemie przylgowym oraz bezprzylgowym. Wykończenie powierzchni możliwe jest ekologicznymi farbami akrylowymi w niemetalicznych kolorach palet RAL i NCS; okleinami drewnopodobnymi ze strukturą drewna; laminatami CPL (0,2 mm, 0,5 mm, 07 mm) i HPL (0,6 mm -1,0 mm) oraz o powierzchni fornirowanej pokrytej dodatkowo lakierem UV, który zwiększa odporność na zarysowania i działanie światła. Projektanci drzwi Pol-skone nie kerują się wyłącznie dizajnem, ale bezpieczeństwem i zachowaniem ciszy. Poza pięknym wzornictwem opracowują nowoczesne konstrukcje,  o doskonałych parametrach technicznych.


Zainspiruj się bogactwem designu POL-SKONE

RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?