Pol-skone

Pol-Skone – obróbka drewna nie ma przed nimi tajemnic

Marka Pol-Skone została założona w 1990 roku, a swoją główną siedzibę ma w Lublinie. Firma zajmuje się stolarką otworową, wytwarza drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, antywłamaniowe, techniczne, a także okna drewniane. 

W zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Lublinie, Niemcach i Biłgoraju (województwo lubelskie) zatrudnionych jest blisko 980 pracowników. Firma posiada aż 2000 punktów sprzedaży w całej Polsce, ale swoje produkty eksportuje też na terenie Europy.

Szereg certyfikatów potwierdza, że jakość wyrobów Pol-Skone jest zgodna z wymaganymi standardami. Ponadto marka została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”.

Drzwi Pol-Skone? Ogromny wybór produktów 

Drzwi Pol-Skone występują w blisko 450 wariantach, które różnią się między sobą kolorem, wymiarami i dekorem. Mnogość propozycji sprawia, że drzwi Pol-Skone pasują do wnętrz w wielu stylach aranżacyjnych, dostarczając tym samym bogatych możliwości dopasowania oferty do preferencji Klientów. W ostatnim czasie rola drzwi zewnętrznych i wewnętrznych została mocniej doceniona w budownictwie i wnętrzarstwie. Drzwi stanowią istotną część aranżacyjnej układanki, co zresztą marka Pol-Skone doskonale czuje.  

Drzwi Pol-Skone białe to obecnie jedne z chętniej wybieranych modeli drzwi do wykończenia mieszkania. W ofercie marki Pol-Skone dostępne są w wielu wariantach wzorniczych, aby każdy mógł dopasować drzwi do indywidualnego stylu mieszkania. Ponieważ biel stanowi najbardziej uniwersalny kolor w stolarce drzwiowej, toteż pozwala urządzić mieszkania w rozmaitych stylach aranżacyjnych. Białe drzwi Pol-Skone będą pasowały zarówno do mieszkania nowoczesnego, skandynawskiego, klasycznego, jak i glamour. Sprawią, że pomieszczenia będą optycznie większe i jaśniejsze. Są na tyle uniwersalne, że możesz dobrać do nich praktycznie każdy kolor ścian czy mebli. Wszystko zależy od Twojego gustu. 

Pol-Skone – drzwi ozdobą każdego wnętrza

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone wytwarzane są z najwyższej klasy drewna pochodzącego z polskich lasów. Konstrukcja i wypełnienie zostały solidnie wykonane, co gwarantuje stabilność i trwałość sprzętu. Przy zakupie pamiętaj o kierunku otwierania skrzydeł. Warto zastanowić się, czy w Twoim pokoju lepszą opcją będą drzwi otwierane do wewnątrz, czy na zewnątrz, a także czy mają to być drzwi lewe czy prawe.

Jeśli pragniesz urządzić swoje mieszkanie ponadczasowo i stylowo, postaw na drzwi Pol-Skone. Cena produktów nie jest wygórowana. Marka oferuje wiele modeli drzwi w różnych cenach, dlatego wydatek nie będzie znacznie obciążał domowego budżetu. Nawet, jeśli musisz od razu zakupić kilka sztuk drzwi.

Pol-Skone w Salonie HOFF

Pol-Skone równa się to niezawodność, a firma z Lublina od blisko 30 lat jest liderem branży stolarskiej. Potrzebujesz drzwi, które posłużą Ci przez lata? Odwiedź krakowski Salon HOFF, gdzie znajdziesz cały asortyment sygnowany marką tego producenta. 

Nasi eksperci wszystko chętnie wyjaśnią, pomogą dobrać odpowiedni wymiar, kolor czy model drzwi. Znajdujemy się przy ul. Kosocickiej 7, obok węzła wielickiego. Zapraszamy!

Filtry
PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Rozmiar
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Pojemność
Kraj produkcji
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?