0

Drzwi szklane, drzwi ze szkła

(3 produktów)

Drzwi szklane – stylowy wybór do nowoczesnych przestrzeni

Szklane drzwi stanowią wizytówkę nowoczesności i wyszukanego stylu. Najczęściej spotkać je można w biurach (m.in. efektownie prezentują się w salach konferencyjnych) i w budynkach użyteczności publicznej. Pozwalają uzyskać wyrafinowany wygląd przestrzeni i sprawiają, że przestrzeń zyskuje na lekkości i minimalistycznej elegancji.

Szklane drzwi przesuwne – praktyczny design

Bywa, że przestrzeń wymaga zarazem stylowych, jak i kompaktowych rozwiązań. Pomocne mogą okazać się drzwi przesuwne szklane. Wykonane ze szkła hartowanego drzwi sprawdzą się szczególnie dobrze w niewielkich przestrzeniach i w wąskich korytarzach, w których nie ma miejsca na pełne otwarcie drzwi skrzydłowych. Drzwi szklane przesuwne mają jeszcze jedną zaletę – wyszukany design. Żadne drzwi nie wyglądają tak oryginalnie jak szklane drzwi przesuwne. Ich wygląd nawiązuje do japońskich przestrzeni, dzięki czemu łatwo przemycić przy ich użyciu stylową orientalność do wnętrza.

Stopień przezierności szklanych drzwi

O intymności dostarczanej przez drzwi wewnętrzne szklane świadczy stopień przezierności. Drzwi szklane dostępne w opcji przezroczystej pozwolą jedynie wygłuszyć między sobą dwie przestrzenie. Nie będą jednak wpływać na podniesienie stopnia intymności, przez co najlepiej sprawdzą się w miejscach, w których użytkownikom bądź wykonawcom zależy jedynie na wydzieleniu odrębnej przestrzeni.

Szklane drzwi wewnętrzne o satynowej przezierności pozwolą oddzielić od siebie dwie odrębne przestrzenie dzięki utrudnionej widoczności elementów i osób znajdujących się po drugiej stronie drzwi. Będą stanowiły świetny wybór np. do wydzielenia garderoby, którą niekoniecznie użytkownik chciałby eksponować, ale też nie dąży do jej całkowitego ukrycia.

Design a funkcjonalność drzwi szklanych

Drzwi szklane wewnętrzne mogą znaleźć wiele zastosowań, zarówno w domu, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Pod kątem designu i oryginalności nie mają sobie równych. Umiejętnie i świadomie dobrane do konkretnych pomieszczeń mogą sprawić, że wnętrze zyska wyjątkowy klimat. Szczególnie efektownie mogą prezentować się w zestawieniu z odpowiednim oświetleniem.

Drzwi szklane w strefie biurowej

Dobrze zaprojektowana przestrzeń biurowa może wpływać na ogólny odbiór miejsca. Szklane drzwi, w tym również ściany, nadają przestrzeni lekkości i świeżości. Stanowią wizytówkę nowoczesności, która kojarzona jest z rozwojem. W pełni przezierne drzwi szklane pozwalają skutecznie wyeksponować przestrzeń i sprawić wrażenie miejsca schludnego i otwartego.

Odwiedź Salon HOFF Kraków. Tu nasi doradcy pomogą Ci wybrać drzwi odpowiednie do Twoich wnętrz. Zapraszamy, Kraków, ul. Kosocicka 7.

RozwińZwiń

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?