Drzwi wewnętrzne Nova 3.0 Gremzdy 05 CAL
Producent:
Cal

Kolekcja Nova 3.0 odmienia szablonowe myślenie o wzornictwie drzwi wewnętrznych. To bogata kolorystyka wybarwień szkieł. To drzwi dębowe o konstrukcji ramowo-płycinowej. Jeśli szukasz nowoczesnych wzorów a jednocześnie pragniesz cieszyć się codziennym dotykiem i pięknem drewna – modele Gremzdy i Okmin są właśnie dla Ciebie.

 

Drewno w nowoczesnym wydaniu

Kolekcja Nova 3.0 odmienia szablonowe myślenie o wzornictwie drzwi wewnętrznych w wersjach pełnych, jak i z przeszkleniami. Doskonale komponuje sie z wnętrzami zaaranżowanymi z pomysłem, które odbiegaja od klasycznych standardów. Jednorodne powierzchnie skrzydeł z tej kolekcji przełamują nietypowe szklenia o wydłużonym, finezyjnym kształcie.

Kolekcja Nova 3.0 to także bogata kolorystyka wybarwień skrzydeł, która pozwala dopasować ich wygląd do palety kolorów wykorzystanych we wnętrzu. To drzwi dębowe o konstrukcji ramowo-płycinowej. Szkło jest trwałe i bezpieczne – licuje sie z powierzchnią płyciny, co dodaje uroku realizacji. Jeśli szukasz nowoczesnych wzorów a jednocześnie pragniesz cieszyć sie codziennym dotykiem i pięknem drewna – modele Gremzdy i Okmin są właśnie dla Ciebie.

Położenie:Ściana
Zastosowanie:Wewnętrzne
Kraj produkcji:Polska
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?