0
hoff5M1_6192

GRAFITOWA ŁAZIENKA Z CZARNYMI DODATKAMI GOBI GREY

Ekspozycja nr 28

Szary to klasyczny wybór do wnętrz ze względu na swoją wszechstronność. Dzięki subtelnej kolorystyce pozwala łączyć i podkreślać różne wzory. Zobacz nasz pomysł na szarą łazienkę, do której dodaliśmy mocny i odważny akcent!

SZYKOWNY KONTRAST W MONOCHROMATYCZNEJ PRZESTRZENI

Użycie ciemnych barw w łazience pozwala stworzyć głębię i dramatyzm. W naszym projekcie podstawę stanowią płytki Gobi Grey Tubądzin, cechujące się unikalną mieszanką odcieni szarości. Kontrast zapewniają Gobi Graphite o eleganckim grafitowym odcieniu, emanujące poczuciem nowoczesności. To połączenie wnosi jednocześnie poczucie jasności i przestronności, jak i wyrafinowania i elegancji. Odważnym dodatkiem w tej przestrzeni stały się płytki Homey Stripes Mustard. Dzięki nim przestrzeń ożywa, napełniając się ciepłem i energią. Ich słoneczne usposobienie dodaje zabawnego akcentu monochromatycznej palecie, tworząc urzekający kontrast wizualny.

MINIMALIZM W POSTACI DODATKÓW

Szklana kabina prysznicowa ucieleśnia elegancję i pozwala, aby piękno grafitowych płytek znalazło się w centrum uwagi. Brak brodzika zwiększa wrażenie przestronności, a subtelne oświetlenie LED delikatnie oświetla przestrzeń, tworząc atmosferę idealną do relaksu. W dodatkach króluje czerń. Spójrzmy na armaturę Kludi, obejmującą stojącą baterię umywalkową, deszczownicę i słuchawkę prysznicową Nova Fonte. W połączeniu z czarną umywalką i miską WC nie zaburzyły przestrzeni, a dodały jej wyrafinowania.

Spodobała Ci się nasza wizja? Pozwól naszym projektantom przekształcić ją w rzeczywistość i umów się na darmową* wizualizację łazienki 3D!

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

Zobacz na planie Salonu >


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?