Wizualizacja łazienki

WIZUALIZACJA ŁAZIENKI GRATIS
przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej


a-rezerwuj-online

Pamiętaj, rezerwując wizualizację online – potwierdź swoją rezerwację przyciskiem: "ZAREZERWUJ TERMIN"
System wymaga przy każdej rezerwacji potwierdzenia Twojego adresu email. Prosimy o otworzenie przesłanego emaila w ciągu 1 godziny i kliknięcia w link aktywacyjny. Jeśli nie zdążysz, Twoja rezerwacja zostanie anulowana.
Po rezerwacji wizyty online, otrzymasz SMS oraz e-maila z potwierdzeniem terminu wizualizacji. W przypadku nieotrzymania SMS lub e-mail, skontaktuj się z salonem HOFF Kraków w celu potwierdzenia rezerwacji. 


SKORZYSTAJ Z WIZUALIZACJI ŁAZIENKI GRATIS!

Projekty i wizualizacje wnętrz, a zwłaszcza łazienki stanowią jedno z trudniejszych wyzwań przy remoncie lub wykończeniu mieszkania. Po pierwsze: musisz wziąć pod uwagę rozlokowanie punktów hydraulicznych, a co za tym idzie – urządzeń sanitarnych. Po drugie: dobranie odpowiedniego wyposażenia do układu łazienki bywa skomplikowane. Z myślą o Twoim komforcie oferujemy pomoc profesjonalistów – naszych doświadczonych Projektantów wnętrz, których pasją jest projektowanie łazienek. Kraków to siedziba Salonu HOFF, gdzie zapraszamy do skorzystania z darmowej* wizualizacji łazienki u boku naszego Projektanta. Przedstaw nam swoją wizję, a my zajmiemy się resztą. Bez stresu i wygodnie.
*przy zakupie płytek ceramicznych w Salonie HOFF oraz wpłacie kaucji zwrotnej. Szczegóły dostępne w Regulaminie.

Wizualizacja 3D w salonie HOFF
NASZE WIZUALIZACJE ŁAZIENEK

button-przykladowe-wizualizacje-hoff


CO OTRZYMASZ W RAMACH USŁUGI:
• wizualizacja Twojego wnętrza
• fachowe porady Projektanta HOFF
• pomoc w doborze wyposażenia
rzut łazienki dla Twoich wykonawców
• projekt układu płytek ceramicznych wraz z wyliczeniem ich ilości
• widoki ścian oraz rzut posadzki z rozmieszczeniem płytek.


JAK WPŁACIĆ KAUCJĘ ZWROTNĄ?
szczegóły dotyczące wysokości kaucji zobacz poniżej>
Wizualizacja w Salonie HOFF

Wpłata kaucji odbywa się w kasie Salonu HOFF bezpośrednio przed wykonaniem wizualizacji.
Wizualizacja zdalna
a. Zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta
✆ 12 651 87 28
w celu wystawienia dla Ciebie faktury proforma za usługę wizualizacji. Faktura zostanie przesłana na Twojego maila. Faktura musi być wystawiona na dane osoby, na którą będzie wystawiona później faktura za płytki. Należność za płytki zostanie pomniejszona o wpłaconą kaucję.
b. Co najmniej jeden dzień przed umówionym terminem Twojej wizualizacji opłać kaucję na podstawie otrzymanej faktury proforma. W tytule przelewu wpisz "Wizualizacja 3D" oraz numer faktury. 
c. Po opłaceniu faktury niezwłocznie odeślij e-mailem na adres dok@salonyhoff.pl potwierdzenie przelewu oraz opłaconą przez Ciebie fakturę.
d. W umówionym terminie wizualizacji zadzwoń przez aplikację SKYPE na adres:  Salon Hoff Wizualizacja 2. W trakcie tworzenia Twojej wizualizacji Projektant udostępni Ci zdalnie swój ekran i będziecie mogli na bieżąco omawiać pomysły na Twoją wymarzoną łazienkę.


NA UMÓWIONĄ WIZUALIZACJĘ PRZYGOTUJ:
1. Rzuty lub rysunek zawierające:
ogólny pomiar długości ścian, wysokość pomieszczenia,
• wymiary wnęk w ścianach - wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, jej odległość od narożnika ściany,
• wymiary okien i drzwi - odległość od podłogi do parapetu, wysokość okna, wysokość nadproża okiennego, odległość okna od narożnika ściany, wysokość drzwi,
• odległości podejść instalacji, odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany,
• skosy sufitów - wysokość ścianki kolankowej „A”, długość skosu jako rzut na podłogę „B”, kąt połaci dachowej (patrz rysunek), wymiary okna połaciowego,
• wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy
2. Wybrane płytki z oferty HOFF lub zdjęcie naszej aranżacji, w której te płytki występują. Przy wizualizacji w Salonie możesz wybrać płytki na miejscu. Pamiętaj, że zakup płytek użytych w wizualizacji jest warunkiem zwrotu kaucji.
W przypadku wizualizacji zdalnej wyślij na adres wizualizacje@salonyhoff.pl powyższe informacje emailem najpóźniej 1 dzień przed terminem wizualizacji.
projekt łazienki Kraków gratis - wymiarowanie

> PRZECZYTAJ REGULAMIN WIZUALIZACJI


Wykonanie wizualizacji łazienki jest usługą gratisową dodawaną do zakupu płytek ceramicznych w naszym salonie. Warunkiem jej wykonania jest wpłacenie kaucji zwrotnej (uzależnionej od powierzchni łazienki). Kaucja zwrotna wynosi: dla łazienki do 3 m2 podłogi – 300 zł, dla łazienki powyżej 3 m2 podłogi – 500 zł, dla
łazienki powyżej 9 m2 – 900 zł, oraz dla samej podłogi – 10zł/m2. Kaucja musi być wpłacona przed rozpoczęciem projektu łazienki na dane kontrahenta, na które będzie wystawiona faktura za płytki.

 
NASI PROJEKTANCI

Ludzie tworzący wizualizacje łazienki w Salonie HOFF, to doświadczeni, znający trendy w designie projektanci. Chętnie udzielą wskazówek technicznych i praktycznych przy tworzeniu Twojej wymarzonej łazienki.

KONTAKT

Zarezerwuj wizualizację online

a-rezerwuj-online

Pamiętaj, rezerwując wizualizację online – potwierdź swoją rezerwację przyciskiem: "ZAREZERWUJ TERMIN"
System wymaga przy każdej rezerwacji potwierdzenia Twojego adresu email. Prosimy o otworzenie przesłanego emaila w ciągu 1 godziny i kliknięcia w link aktywacyjny. Jeśli nie zdążysz, Twoja rezerwacja zostanie anulowana.
Po rezerwacji wizyty online, otrzymasz SMS oraz e-maila z potwierdzeniem terminu wizualizacji. W przypadku nieotrzymania SMS lub e-mail, skontaktuj się z salonem HOFF Kraków w celu potwierdzenia rezerwacji. 


Wizualizację 3D możesz również zarezerwować telefonicznie.

Kontakt do Projektantów z działu wizualizacji w godz. 10:00-20:00:
Renata  ✆ 501 855 116
Sylwia   ✆ 502 256 991


Zobacz jak znaleźć w Salonie stanowisko wizualizacji łazienki.


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?