Wizualizacja łazienki

WIZUALIZACJA ŁAZIENKI GRATIS
przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.


a-rezerwuj-online

Rezerwując wizualizację online – potwierdź ją przyciskiem: "ZAREZERWUJ TERMIN"System rezerwacji wymaga również potwierdzenia Twojego adresu email. Prosimy o otworzenie przesłanego emaila w ciągu 1 godziny i kliknięcia w link aktywacyjny. Jeśli nie zdążysz, Twoja rezerwacja zostanie anulowana. Po rezerwacji wizyty, otrzymasz SMS oraz emaila z potwierdzeniem terminu wizualizacji. W przypadku ich nieotrzymania, skontaktuj się z Salonem HOFF. 

SKORZYSTAJ Z WIZUALIZACJI ŁAZIENKI GRATIS

Projekty i wizualizacje wnętrz, a zwłaszcza łazienki stanowią jedno z trudniejszych wyzwań przy remoncie lub wykończeniu mieszkania. Po pierwsze: musisz wziąć pod uwagę rozlokowanie punktów hydraulicznych, a co za tym idzie – urządzeń sanitarnych. Po drugie: dobranie odpowiedniego wyposażenia do układu łazienki bywa skomplikowane. Z myślą o Twoim komforcie oferujemy pomoc profesjonalistek – naszych doświadczonych Projektantek wnętrz. Przedstaw nam swoją wizję, a my zajmiemy się resztą. Bez stresu i wygodnie.

Wizualizacja 3D w salonie HOFF
GALERIA NASZYCH WIZUALIZACJI ŁAZIENEK

 

CO OTRZYMASZ W RAMACH USŁUGI:
• wizualizacja wnętrza
• fachowe porady
• pomoc w doborze wyposażenia
rzut łazienki dla wykonawców
• projekt układu płytek ceramicznych wraz z wyliczeniem ich ilości
• widoki ścian oraz rzut posadzki z rozmieszczeniem płytek.


JAK WPŁACIĆ KAUCJĘ ZWROTNĄ?
szczegóły dotyczące wysokości kaucji zobacz poniżej>
Wpłata kaucji odbywa się w kasie Salonu HOFF bezpośrednio przed wykonaniem wizualizacji.

NA UMÓWIONĄ WIZUALIZACJĘ PRZYGOTUJ:
1. Rzuty lub rysunek zawierające:
ogólny pomiar długości ścian, wysokość pomieszczenia,
• wymiary wnęk w ścianach - wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, jej odległość od narożnika ściany,
• wymiary okien i drzwi - odległość od podłogi do parapetu, wysokość okna, wysokość nadproża okiennego, odległość okna od narożnika ściany, wysokość drzwi,
• odległości podejść instalacji, odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany,
• skosy sufitów - wysokość ścianki kolankowej „A”, długość skosu jako rzut na podłogę „B”, kąt połaci dachowej (patrz rysunek), wymiary okna połaciowego,
• wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy
2. Wybrane płytki z oferty HOFF lub zdjęcie naszej aranżacji, w której te płytki występują. Przy wizualizacji w Salonie możesz wybrać płytki na miejscu. Pamiętaj, że zakup płytek użytych w wizualizacji jest warunkiem zwrotu kaucji.

projekt łazienki Kraków gratis - wymiarowanie

> PRZECZYTAJ REGULAMIN WIZUALIZACJI


Wykonanie wizualizacji łazienki jest usługą gratisową dodawaną do zakupu płytek ceramicznych w naszym salonie. Warunkiem jej wykonania jest wpłacenie kaucji zwrotnej (uzależnionej od powierzchni łazienki). Kaucja zwrotna wynosi: dla łazienki do 3 m2 podłogi – 300 zł, dla łazienki powyżej 3 m2 podłogi – 500 zł, dla
łazienki powyżej 9 m2 – 900 zł, oraz dla samej podłogi – 10zł/m2. Kaucja musi być wpłacona przed rozpoczęciem projektu łazienki na dane kontrahenta, na które będzie wystawiona faktura za płytki.

 
NASZE PROJEKTANTKI

W Salonie HOFF wizualizacje łazienki tworzą doświadczone, znające trendy w designie projektantki: Renata i Sylwia. Chętnie udzielą wskazówek technicznych i praktycznych przy tworzeniu Twojej wymarzonej łazienki.

KONTAKT

Zarezerwuj wizualizację online

a-rezerwuj-online

Rezerwując wizualizację online – potwierdź ją przyciskiem: "ZAREZERWUJ TERMIN". System rezerwacji wymaga również potwierdzenia Twojego adresu email. Prosimy o otworzenie przesłanego emaila w ciągu 1 godziny i kliknięcia w link aktywacyjny. Jeśli nie zdążysz, Twoja rezerwacja zostanie anulowana. Po rezerwacji wizyty, otrzymasz SMS oraz emaila z potwierdzeniem terminu wizualizacji. W przypadku ich nieotrzymania, skontaktuj się z Salonem HOFF. 

Wizualizację 3D możesz również zarezerwować telefonicznie.

Kontakt do Projektantek z Działu Wizualizacji w godz. 10:00-20:00:
Renata  ✆ 501 855 116
Sylwia   ✆ 502 256 991


Zobacz jak znaleźć w Salonie stanowisko wizualizacji łazienki.Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?