Wizualizacja łazienki

WIZUALIZACJA ŁAZIENKI GRATIS
przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.
Tysiące zadowolonych Klientów skorzystało z naszych wizualizacji. Dołącz do nich.

a-rezerwuj-online

CO OTRZYMASZ W RAMACH USŁUGI:
• wizualizacja wnętrza oraz rzut łazienki dla wykonawców
• projekt układu płytek ceramicznych wraz z wyliczeniem ich ilości
• widoki ścian oraz rzut posadzki z rozmieszczeniem płytek
fachowe porady i pomoc w doborze wyposażenia.


Rezerwując stacjonarną wizualizację w Salonie HOFF – potwierdź ją przyciskiem: "ZAREZERWUJ TERMIN"System rezerwacji wymaga potwierdzenia Twojego adresu email. Prosimy o otworzenie przesłanego emaila w ciągu 1 godziny i kliknięcia w link aktywacyjny. Jeśli nie zdążysz, Twoja rezerwacja zostanie anulowana. Po rezerwacji wizyty, otrzymasz SMS oraz emaila z potwierdzeniem terminu wizualizacji. W przypadku ich nieotrzymania, skontaktuj się z Salonem HOFF. 

SKORZYSTAJ Z WIZUALIZACJI ŁAZIENKI W SALONIE HOFF GRATIS

Projekty i wizualizacje wnętrz, a zwłaszcza łazienki stanowią jedno z trudniejszych wyzwań przy remoncie lub wykończeniu mieszkania. Po pierwsze: musisz wziąć pod uwagę rozlokowanie punktów hydraulicznych, a co za tym idzie – urządzeń sanitarnych. Po drugie: dobranie odpowiedniego wyposażenia do układu łazienki bywa skomplikowane. Z myślą o Twoim komforcie oferujemy pomoc profesjonalistek – naszych doświadczonych Projektantek wnętrz. Przedstaw nam swoją wizję i upatrzone płytki, a my zajmiemy się resztą. Bez stresu i wygodnie. Zapraszamy do stworzenia wizualizacji Twojej łazienki w Salonie HOFF.

Wizualizacja 3D w salonie HOFF

GALERIA NASZYCH WIZUALIZACJI ŁAZIENEK>


 


KROK 1 - ZAREZERWUJ WIZUALIZACJĘ ŁAZIENKI

a-rezerwuj-online
KROK 2 - PRZYGOTUJ RYSUNEK LUB RZUTY ZAWIERAJĄCE:

ogólny pomiar długości ścian, wysokość pomieszczenia,
• wymiary wnęk w ścianach - wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, jej odległość od narożnika ściany,
• wymiary okien i drzwi - odległość od podłogi do parapetu, wysokość okna, wysokość nadproża okiennego, odległość okna od narożnika ściany, wysokość drzwi,
• odległości podejść instalacji, odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany,
• skosy sufitów - wysokość ścianki kolankowej „A”, długość skosu jako rzut na podłogę „B”, kąt połaci dachowej (patrz rysunek), wymiary okna połaciowego,
• wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy

projekt łazienki Kraków gratis - wymiarowanie

KROK 3 - WYBIERZ PŁYTKI Z OFERTY LUB ARANŻACJI HOFF
Pamiętaj, że zakup płytek użytych w wizualizacji jest warunkiem zwrotu kaucji.

KROK 4 - WPŁAĆ KAUCJĘ ZWROTNĄ W KASIE SALONU
Szczegóły sprawdź w poniższym Regulaminie. 
Wpłata kaucji odbywa się bezpośrednio przed wykonaniem wizualizacji.


NASZE PROJEKTANTKI

W Salonie HOFF wizualizacje łazienki tworzą młode, ale doświadczone, kreatywne i znające trendy w designie pasjonatki wnętrzarstwa: Renata i dwie Sylwie. Chętnie udzielą wskazówek technicznych i praktycznych przy tworzeniu Twojej wymarzonej łazienki. Nasze projektantki zrobią wszystko, aby stworzone wnętrze cieszyło Cię na codzień i było powodem do dumy.


PRZECZYTAJ REGULAMIN WIZUALIZACJI>

Wykonanie wizualizacji łazienki jest usługą gratisową dodawaną do zakupu płytek ceramicznych w naszym salonie. Warunkiem jej wykonania jest wpłacenie kaucji zwrotnej (uzależnionej od powierzchni łazienki). Kaucja zwrotna wynosi: dla łazienki do 3 m2 podłogi – 300 zł, dla łazienki powyżej 3 m2 podłogi – 500 zł, dla łazienki powyżej 9 m2 – 900 zł, oraz dla samej podłogi – 10zł/m2. Kaucja musi być wpłacona przed rozpoczęciem projektu łazienki na dane kontrahenta, na które będzie wystawiona faktura za płytki.
 

KONTAKT

Zarezerwuj wizualizację klikając w poniższy przycisk. Dołącz do tysięcy naszych zadowolonych Klientów.

a-rezerwuj-online

Rezerwując stacjonarną wizualizację – potwierdź ją przyciskiem: "ZAREZERWUJ TERMIN". System rezerwacji wymaga również potwierdzenia Twojego adresu email. Prosimy o otworzenie przesłanego emaila w ciągu 1 godziny i kliknięcia w link aktywacyjny. Jeśli nie zdążysz, Twoja rezerwacja zostanie anulowana. Po rezerwacji wizyty, otrzymasz SMS oraz emaila z potwierdzeniem terminu wizualizacji. W przypadku ich nieotrzymania, skontaktuj się z Salonem HOFF. 

Wizualizację 3D możesz również zarezerwować telefonicznie.

Kontakt do Projektantek z Działu Wizualizacji w godz. 10:00-20:00:
Renata       ✆ 501 855 116
Sylwia        ✆ 502 256 991
Sylwia K.    ✆ 506 081 399

STANOWISKA WIZUALIZACJI W SALONIE HOFF
Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?