Wizualizacja łazienki

WIZUALIZACJA ŁAZIENKI GRATIS
przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej


a-rezerwuj-online

Pamiętaj, rezerwując wizualizację online – potwierdź swoją rezerwację przyciskiem: "ZAREZERWUJ TERMIN"
System wymaga przy każdej rezerwacji potwierdzenia Twojego adresu email. Prosimy o otworzenie przesłanego emaila w ciągu 1 godziny i kliknięcia w link aktywacyjny. Jeśli nie zdążysz, Twoja rezerwacja zostanie anulowana.
Po rezerwacji wizyty online, otrzymasz SMS oraz e-maila z potwierdzeniem terminu wizualizacji. W przypadku nieotrzymania SMS lub e-mail, skontaktuj się z Salonem HOFF Kraków w celu potwierdzenia rezerwacji. 


SKORZYSTAJ Z WIZUALIZACJI ŁAZIENKI GRATIS!

Projekty i wizualizacje wnętrz, a zwłaszcza łazienki stanowią jedno z trudniejszych wyzwań przy remoncie lub wykończeniu mieszkania. Po pierwsze: musisz wziąć pod uwagę rozlokowanie punktów hydraulicznych, a co za tym idzie – urządzeń sanitarnych. Po drugie: dobranie odpowiedniego wyposażenia do układu łazienki bywa skomplikowane. Z myślą o Twoim komforcie oferujemy pomoc profesjonalistów – naszych doświadczonych Projektantów wnętrz, których pasją jest projektowanie łazienek. Kraków to siedziba Salonu HOFF, gdzie zapraszamy do skorzystania z darmowej* wizualizacji łazienki u boku naszego Projektanta. Przedstaw nam swoją wizję, a my zajmiemy się resztą. Bez stresu i wygodnie.
*przy zakupie płytek ceramicznych w Salonie HOFF oraz wpłacie kaucji zwrotnej. Szczegóły dostępne w Regulaminie.

Wizualizacja 3D w salonie HOFF
NASZE WIZUALIZACJE ŁAZIENEK

button-przykladowe-wizualizacje-hoff


CO OTRZYMASZ W RAMACH USŁUGI:
• wizualizacja Twojego wnętrza
• fachowe porady Projektanta HOFF
• pomoc w doborze wyposażenia
rzut łazienki dla Twoich wykonawców
• projekt układu płytek ceramicznych wraz z wyliczeniem ich ilości
• widoki ścian oraz rzut posadzki z rozmieszczeniem płytek.


JAK WPŁACIĆ KAUCJĘ ZWROTNĄ?
szczegóły dotyczące wysokości kaucji zobacz poniżej>
Wpłata kaucji odbywa się w kasie Salonu HOFF bezpośrednio przed wykonaniem wizualizacji.
Zobacz jak opłacić kaucję przy wizualizacji zdalnej>

NA UMÓWIONĄ WIZUALIZACJĘ PRZYGOTUJ:
1. Rzuty lub rysunek zawierające:
ogólny pomiar długości ścian, wysokość pomieszczenia,
• wymiary wnęk w ścianach - wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, jej odległość od narożnika ściany,
• wymiary okien i drzwi - odległość od podłogi do parapetu, wysokość okna, wysokość nadproża okiennego, odległość okna od narożnika ściany, wysokość drzwi,
• odległości podejść instalacji, odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany,
• skosy sufitów - wysokość ścianki kolankowej „A”, długość skosu jako rzut na podłogę „B”, kąt połaci dachowej (patrz rysunek), wymiary okna połaciowego,
• wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy
2. Wybrane płytki z oferty HOFF lub zdjęcie naszej aranżacji, w której te płytki występują. Przy wizualizacji w Salonie możesz wybrać płytki na miejscu. Pamiętaj, że zakup płytek użytych w wizualizacji jest warunkiem zwrotu kaucji.
W przypadku wizualizacji zdalnej wyślij na adres wizualizacje@salonyhoff.pl powyższe informacje najpóźniej 1 dzień przed terminem wizualizacji.
projekt łazienki Kraków gratis - wymiarowanie

> PRZECZYTAJ REGULAMIN WIZUALIZACJI


Wykonanie wizualizacji łazienki jest usługą gratisową dodawaną do zakupu płytek ceramicznych w naszym salonie. Warunkiem jej wykonania jest wpłacenie kaucji zwrotnej (uzależnionej od powierzchni łazienki). Kaucja zwrotna wynosi: dla łazienki do 3 m2 podłogi – 300 zł, dla łazienki powyżej 3 m2 podłogi – 500 zł, dla
łazienki powyżej 9 m2 – 900 zł, oraz dla samej podłogi – 10zł/m2. Kaucja musi być wpłacona przed rozpoczęciem projektu łazienki na dane kontrahenta, na które będzie wystawiona faktura za płytki.

 
NASI PROJEKTANCI

Ludzie tworzący wizualizacje łazienki w Salonie HOFF, to doświadczeni, znający trendy w designie projektanci. Chętnie udzielą wskazówek technicznych i praktycznych przy tworzeniu Twojej wymarzonej łazienki.

KONTAKT

Zarezerwuj wizualizację online

a-rezerwuj-online

Pamiętaj, rezerwując wizualizację online – potwierdź swoją rezerwację przyciskiem: "ZAREZERWUJ TERMIN"
System wymaga przy każdej rezerwacji potwierdzenia Twojego adresu email. Prosimy o otworzenie przesłanego emaila w ciągu 1 godziny i kliknięcia w link aktywacyjny. Jeśli nie zdążysz, Twoja rezerwacja zostanie anulowana.
Po rezerwacji wizyty online, otrzymasz SMS oraz e-maila z potwierdzeniem terminu wizualizacji. W przypadku nieotrzymania SMS lub e-mail, skontaktuj się z salonem HOFF Kraków w celu potwierdzenia rezerwacji. 


Wizualizację 3D możesz również zarezerwować telefonicznie.

Kontakt do Projektantów z działu wizualizacji w godz. 10:00-20:00:
Renata  ✆ 501 855 116
Sylwia   ✆ 502 256 991


Zobacz jak znaleźć w Salonie stanowisko wizualizacji łazienki.






Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?