0

O nas - HOFF story

Salon łazienki, drzwi, podłogi salon Kraków
Czym się zajmujemy?

Prowadzimy salon wyposażenia wnętrz. Oferujemy stylowy asortyment: płytki łazienkowe, ceramikę, armaturę, akcesoria łazienkowe, drzwi, podłogi, farby i tapety. Działamy od 1991 roku. Z marką HOFF współpracuje zespół najlepszych krakowskich projektantów i dizajnerów. Wyselekcjonowany asortyment i fachowe doradztwo to podstawy naszego działania
Jako wyłączny importer mamy w portfolio cenione płytki łazienkowe z Hiszpanii i Włoch. Posiadamy  bogaty wybór marek wnętrzarskich krajowych producentów. Jesteśmy salonem kompleksowego wyposażenia wnętrz. Oprócz wyposażenia łazienki oferujemy tapety, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i antywłamaniowe, podłogi drewniane, panelowe, parkiety i schody. Wszystko to wraz z usługą montażu.

Ekspozycje łazienek w Salonie HOFF
Chcąc Państwa zainspirować stworzyliśmy 73 ekspozycje łazienek, wykończonych przy użyciu materiałów wiodących polskich i zagranicznych producentów.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy bezpłatną wizualizację 3D*, gdzie na podstawie uzgodnionego projektu nasz architekt stworzy dla Państwa wymarzoną łazienkę.


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej

Nasz cel
Celem Salonu HOFF w Krakowie jest sprostanie wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Wciąż rozwijamy swoją wiedzę, śledząc najnowsze trendy rynku wnętrzarskiego. Aby liczyć się w nim, łączymy podążanie za trendami z trzymaniem się zasad dobrego dizajnu. 
Zadbamy również o prawidłowy montaż i trwałość. Z naszą pomocą Twoje nowe wnętrze zachwyci rodzinę, znajomych i sąsiadów. Mamy nadzieję, że historia HOFF będzie NEVER ENDING HOFFstory.Gdzie jesteśmy?
Napisz, zadzwoń, dowiedz się więcej o nowych produktach. Zapraszamy do nas, do Krakowa na ul. Kosocicką 7, gdzie można wygodnie dojechać zarówno z centrum Krakowa, obwodnicą, jak również z kierunku Wieliczki i Niepołomnic. Zapraszamy do śledzenia naszych profili społecznościowych:  ☛ Facebook☛ Pinterest  ☛ Instagram.

Nasze dane
Heban Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Kosocicka 7
30-694 Kraków

REGON: 003919353
NIP: 6790083459
KRS: 0000351842
Data rozpoczęcia działalności: 1991-01-17
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO


 


 

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?