0
aranżacja łazienki czarno białej z drewnem brilliant

ŁAZIENKA CZARNO-BIAŁA Z DREWNEM BRILLIANT

ŁAZIENKA CZARNO-BIAŁA Z DREWNEM

Aranżacja łazienki czarno białej z drewnem z kolekcją płytek Brilliant to inspiracja dla tych, którzy cenią klasyczne połączenie czerni i bieli, a przy tym poszukują oryginalnego wzornictwa.

Płytki czarno-białe zastosowane w jednym pomieszczeniu stanowią bezpieczne i uniwersalne połączenie pozwalające cieszyć się modnym i stylowym wyglądem łazienki przez wiele lat. Podczas ustalania proporcji bieli względem czerni, warto rozważyć, czy przestrzeń wymaga doświetlenia. Jeśli tak, wówczas dobrym rozwiązaniem będzie użycie czerni jedynie w formie akcentów. W naszym przypadku ilość czerni i bieli jest zrównoważona, natomiast podłoga drewnopodobna stylowo ociepliła cały aranż łazienki czarno białej z drewnem.

CZARNE PŁYTKI 3D DO ŁAZIENKI CZARNO-BIAŁEJ Z DREWNEM – POMYSŁ NA ARANŻACJĘ

Płytki Brilliant są nieoczywiste. Z jednej strony producent Saloni wykorzystał dwa najbardziej klasyczne kolory (czarny i biały), z drugiej strony, urozmaicił powierzchnię płytek stosując trójwymiarowy efekt. Przyjrzyj się tym płytkom z bliska i zobacz, jak oryginalnie zachowuje się ich wzornictwo w połączeniu z oświetleniem. Kiedy wybieraliśmy wyposażenie do łazienki, postanowiliśmy trzymać się kolorystyki płytek. Czarna bateria umywalkowa Cinque M&Z i czarny zestaw prysznicowy Trend, nawiązują do stylu łazienki, a przy tym stanowią odpowiedź na panujące dziś trendy w armaturze. Okrągłe lustro z czarną ramą zawieszone na czarnym pasku dodaje aranżacji nowoczesnego charakteru. Wygląd łazienki odświeża biała ceramika łazienkowa (toaleta Roca i umywalka) oraz kabina prysznicowa z białymi profilami. Oryginalności dodała wnętrzu umywalka wolnostojąca Assos (Besco) o asymetrycznym, kielichowatym kształcie. Płytki drewnopodobne Eiche Natur Novabell o delikatnym, dębowym kolorze sprawiły, że cała uwaga skupia się na “efekcie szachownicy”.

Lubisz wnętrza w klasycznych kolorach? Cenisz sobie wzornictwo nawiązujące do najnowszych trendów? Każdego dnia z pasją tworzymy różnorodne projekty łazienek. Umów się na darmową* wizualizację łazienki 3D z Projektantką HOFF.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?