Aranżacje łazienek > Zobacz wszystkie łazienki w salonie HOFF

 Nickon Bone aranzacja

NICKON BONE

Nowoczesny projekt łazienki z beżowym motywem kamiennej elegancji? Jeśli lubisz łagodną, uspokajającą atmosferę wnętrza, to ta aranżacja łazienki z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Nickon Bone to seria płytek inspirowana jasnym, egzotycznym kamieniem. Ich dominująca obecność we wnętrzu nadała łazience harmonijnej estetyki. Elementami, które przyczyniły się do uatrakcyjnienia przestrzeni są dwa rodzaje płytek. Pierwszy, to płytki 3D z wzorem zygzaka, które położyliśmy w czołowej części nadbudowanej półki podwieszanej. Drugi rodzaj płytek dostrzeżesz w części prysznicowej. Są to hiszpańskie płytki drewnopodobne z serii Fleur De Bois (AB) o wzorze francuskiej jodełki. Subtelne barwy i stonowana imitacja deski, ociepliły przestrzeń kabiny prysznicowej i wniosły do łazienki aurę przytulności.

W trakcie projektowania łazienki z płytkami Nickon Bone, dążyliśmy do uzyskania włoskiej estetyki. I choć stricte włoskie wnętrza mają w sobie coś z przepychu, to z drugiej strony dominują w nich ciepłe odcienie beżu i drewniane podłogi. Szczególnie parkiety, które wymagają starannej pielęgnacji i kojarzone są z naturalnym wykończeniem. To właśnie kolor beżu, a w zasadzie kości słoniowej, połączony z imitacją parkietu, pozwoliły nam wnieść do wnętrza pożądany, włoski klimat. Harmonijną prostotę uzyskaliśmy m.in. dzięki nowoczesnej stylistyce szafki umywalkowej. Na blacie stanęła owalna umywalka ceramiczna tureckiego producenta Vitra o bardzo eleganckiej, nowoczesnej linii. Cechą szczególną wnętrza jest miska wc wisząca bezrantowa i bidet wiszący. Co je wyróżnia? Matowa powierzchnia o delikatnie satynowym wykończeniu. Nowoczesną ozdobą wnętrza jest ponadto kabina prysznicowa walk-in oraz stylowa kolumna natryskowa z termostatem i deszczownicą marki Kludi.

Chcesz nadać swojej łazience lekkości i nutki włoskiej estetyki? Umów się na wizualizację łazienki 3D z architektem HOFF, który przygotuje dla Ciebie projekt łazienki zgodny z Twoimi wyobrażeniami.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją łazienki NICKON BONE na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?