0
Landstone clay (15)

NOWOCZESNA ŁAZIENKA Z DREWNEM LANDSTONE CLAY

Ekspozycja nr 15

Beż. Czerń. Biel. Drewno. Miedź. Nowoczesna łazienka nie idzie na kompromis. To koncepcja aranżacji wnętrz, która w równym stopniu ceni formę i funkcję. Zobacz, jak ciekawie zaaranżować łazienkę w stylu nowoczesnym z ciepłymi i naturalnymi kolorami, które zapewniają przytulną atmosferę.

PŁYTKI STRUKTURALNE W NOWOCZESNYM WYDANIU

Ten projekt jest połączeniem wielu schematów. Pierwszym z nich są płytki drewnopodobne ułożone przy strefie kąpielowej. Nordic Wood Walnut Bacchette wzmacniają piękno wypalanego drewna i uwydatniają jego wszystkie walory. Idąc dalej, przechodzimy ku płytkom imitującym naturalny kamień. Landstone Clay i Landstone Raw White oferują naturalną, niepowtarzalną estetykę, a ich miękka, stonowana paleta zapewnia piękne neutralne odcienie. Ostatnim elementem są płytki strukturalne. Landstone Clay Struttura pozwalają na stworzenie dużej różnorodności wrażeń. Dodatkowo uwydatnione światłem LED oferują niezwykłą grę cieni. Obudowę wanny i blatu pod umywalką stanowią Landstone Raw White Struttura, jako doskonałe uzupełnienie formy i koncepcji.

SPÓJNOŚĆ, NOWOCZESNOŚĆ, HARMONIA

W tym projekcie wszystko jest ze sobą spójne. W stylu nowoczesnym wyraźne i dobrze wyważone linie równoważą naturę z geometrycznymi kształtami. Pierwszym, co rzuca się w oczy jest reflektor do szynoprzewodu Twiga Tecna 3 Black od marki Aio, pozwalający nakierować światło w konkretne miejsce. Aby stworzyć spójną kompozycję, na ścianie zawisł nowoczesny grzejnik Nero Satinato, a wannę ozdobił parawan Radaway z czarnymi profilami. Estetycznym dodatkiem stała się miedziana armatura łazienkowa Vitra. Bateria umywalkowa Origin zamontowana została w tafli pionowego lustra, a bateria wannowo-prysznicowa Origin Copper estetycznie wkomponowała się w całość. Ich miedziany kolor wnosi z kolei nutę królewskiego sznytu.

Łazienka, dzięki fakturze 3D, zyskała głębi i oryginalnego stylu. Jeśli spodobał Ci się nasz projekt, umów się z naszą projektantką na darmową* wizualizację łazienki.

Odwiedź salon Hoff i zobacz aranżację Landstone Clay na żywo!

Zobacz na planie Salonu >


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?