Panele laminowane

Panele laminowane
...to bardzo popularne rozwiązanie, które umożliwia estetyczne i ciekawe wykończenie podłogi. Szeroki wybór wzorów, faktów oraz kolorów pozwala na stworzenie wnętrz w dowolnej stylistyce – zarówno nowoczesnej, jak i rustykalnej.

Laminat jest idealną alternatywą dla podłóg z prawdziwego drewna. Świat podłóg laminowanych oferuje Ci różnorodność pięknych i naturalnych możliwości dekoracyjnych. Zalety podłóg laminowanych to między innymi: trwałość, solidne wykonanie i naturalny wygląd. Producenci podłóg laminowanych, paneli podłogowych i akcesoriów skupiają się na naturalnym wyglądzie - odwzorowanie naturalnego wzoru drewna wraz z charakterystcznymi nierównościami odgrywa tutaj główną rolę. Kolor, wytrzymałość oraz wyjątkowa struktura powierzchni plus efekt błysku dopełniają całość. Panele laminowane tworzą trwałą warstwę powierzchniową, bardzo skuteczna (np. poliuretanowa) powłoka ochronna to główny element wszystkich luksusowych podłóg winylowych. Winylowe podłogi doskonale sprawdzają się w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach takich jak salony, kuchnie i przedpokoje.

Materiały, których używa się do produkcji podłóg z laminatu są całkowicie zoptymalizowane pod kątem codziennego  i częstego Panele podłogowe nie tylko wyciszają odgłosy, lecz są też wystarczająco komfortowe i jednocześnie delikatne w dotyku, dzięki czemu chodzenie po nich staje się prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo sztywna konstrukcja zapobiega wyczuwaniu drobnych nierówności na powierzchni podłogi laminowanej.

Poznaj nasz krakowski salon wnętrzarski

Zapraszamy do Salonów HOFF w Krakowie! Nasi doradcy techniczni i specjaliści pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań podłogowych oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Ciekawy i sprawdzony asortyment małopolskiego salonu łazienek z siedzibą w Krakowie zaspokoi wymagania osób ceniących eleganckie i najlepsze naturalne podłogi, panele laminowane i winylowe z półki premium jak i tańsze - równie trwałe podłogi, które utrzymują cały czas odpowiedno wysoki poziom jakości wykonania.

RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?