0

Podłogi laminowane i winylowe

(436 produktów)
Panel Aquatus Huron WK12239 AC5 8MM  1383x193 Weninger DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Czas na dobrą podłogę

Podłoga to początek każdego remontu, niezwykle ważny element wykończenia domu i mieszkania. W salonach Hoff znajdziesz szeroki wybór paneli i drewnianych podłóg. Oferujemy produkty dopasowane do potrzeb każdego klienta tj., sypialni, łazienki, biura i salonu. Bogata gama naturalnych  kolorów drewna i rozmiarów to atut podłóg laminowanych QuickStep. Doskonałą jakość i łatwość utrzymania czystości gwarantują panele firmy Krono Orginal. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu dzięki systemowi "na zatrzask" bez używania kleju.

Trwałość pod stopami

Sklep z najlepszymi podłogami - ten wybór to już część sukcesu. Czas zadbać o dobry wybór, aby nasza podłoga zachowała trwałość i poziom: dosłownie i w przenośni. Grubość desek lub paneli wpłynie na stabilność - z kolei kolorystyka i odpowiedni odcień powinien pasować do reszty pomieszczenia, nie zapominając o podstawowych zasadach dizajnu. Posadzki drewniane wymagają odpowiedniej pielęgnacji, gwarantują odpowiedni przepływ powietrza w mieszkaniu, są rzadziej wymieniane i bardziej odporne na zabrudzenia. Trwałość to jednak podstawowa cecha najlepszej podłogi.

Uniwersalne rozwiązania

Kraków jako stolica małopolski posiada szerokie zaplecze branżowe salonów i wykonawców podłóg. Zmiany trendów nie są powodem odchodzenia od uniwersalnych i sprawdzanych rozwiązań. Dział podłóg w salonie Hoff obcując z wymagającymi  Klientami gwarantuje wybór odpowiedniej technologii montażu paneli, która ściśle związana jest odpowiednim podłożem i rodzajem urządzanego wnętrza. Oferujemy co najmniej kilka opcji łączenia paneli i desek podłogowych, posiadając bezpośredni kontakt z czołowymi polskimi producentami mamy komfort odpowiedniego doradztwa i profesjonalnych szkoleń. Szukając uniwersalnej i trwałej podłogi w Krakowie, na Kosocickiej 7 w Salonie Hoff znajdziesz najlepsze na rynku.

Wybór struktury i odcieni

Najlepsze podłogi mają swoją paletę wzorów i naturalnej struktury. Projekt naszego przyszłego wnętrza musi wizualnie łączyć się z odcieniem podłogi, która jest układana już na początku remontu. Odpowiednie połączenie odcieni ze światłem pełni dość istotną rolę w procesie wyboru paneli podłogowych lub desek z prawdziwego drewna. Wymieniane wcześniej nowe technologie i systemy ułatwią samo ułożenie i dopasowanie elementów podłogi a kolorystyka na koniec podkreśli i wyrazi naszą estetykę. Poprzez beże, brązy, barwy czekoladowe po jasne kolory, szarości i odcienie bieli - w naszym krakowskim salonie można znaleźć je wszystkie, porównać i dobrać wg własnego gustu.

Poznaj nasz krakowski salon wyposażenia wnętrz i łazienek

Zapraszamy do Salonu HOFF. Nasi specjaliści pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Ciekawy asortyment małopolskiego salonu łazienek z siedzibą w Krakowie zaspokoi wymagania osób ceniących eleganckie i najlepsze naturalne podłogi z półki premium jak i tanie podłogi, które również utrzymują odpowiedni poziom jakości wykonania.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Mrozoodporność
Klasa ścieralności
Rodzaj
Kolorystyka
Położenie
Wykończenie

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?