0
hoff5M1_6298

PONADCZASOWA ŁAZIENKA Z PŁYTKAMI ENDLESS TIME

Ekspozycja nr 56

Połączenie ponadczasowej elegancji i współczesnych trendów jest formą sztuki, której uosobieniem jest zapierający dech w piersiach urok płytek Endless Time Beige Lap. Patrząc na naszą aranżację, od razu można dostrzec harmonijne połączenia wyrafinowania i nowoczesności, gdzie każdy szczegół przemawia za estetyczną finezją.

MIEJSKI CHARAKTER I PONADCZASOWA ELEGANCJA

Wyjątkowe wykończenie płytek Endless Time Cristal nadaje im subtelnego, ale urzekającego połysku, które nawiązuje do delikatnego blasku księżyca. To jednocześnie elegancja zainspirowana imitacją betonu i nawiązująca do loftu, jak i szept luksusu, bogactwa i industrialnego szyku. W stale zmieniających się trendach projektowych płytki te stanowią ponadczasowe świadectwo trwałego piękna. Odważnym odejściem od konwencji było dodanie kafli lamelowych Homey Stripes White Piemme, które wprowadziły urzekającego wymiaru i tekstury. Wykorzystując innowacje i szanując tradycję, płytki te na nowo definiują granice estetyki łazienki.

DODATKI I AKCESORIA W PONADCZASOWYM WNĘTRZU

Umieszczona na podeście wolnostojąca wanna wabi swoim nieodpartym urokiem. Wraz z nowoczesnymi płytkami i baterią wannową Essence Brushed Hard Graphite Grohe, powstało bezkonkurencyjne miejsce relaksu. Szafka wisząca od marki Emporia oferuje zarówno miejsce do przechowywania, jak i atrakcyjny wygląd. Prążkowana faktura dodaje projektowi elementu głębi, a umywalka nablatowa Assos zapewnia płynną integrację formy i funkcjonalności. Podtynkowe baterie umywalkowe Essence Hard Graphite dodatkowo podkreślają nowoczesny i opływowy wygląd obszaru umywalki. Ostatnim elementem jest owalne lustro Corido LED w delikatnej czarnej ramie.

W tym wnętrzu wszystko idealnie ze sobą współgra! Spodobała Ci się kolekcja Endless Time? Przy zakupie płytek wizualizację łazienki 3D otrzymasz gratis*. Umów się z naszą Projektantką i razem stwórzcie łazienkę Twoich marzeń.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

Zobacz na planie Salonu >


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?