0
Journey Lomond Silk (10)

SZARA ŁAZIENKA W KAMIENIU JOURNEY LOMOND SILK

Ekspozycja nr 10

Szare, kamienne płytki stają się jednym z najpopularniejszych wyborów w łazience. Ich neutralność, a zarazem wszechstronność, doskonale dopasowują się do każdego stylu i materiału. Zainspiruj się naszą aranżacją i stwórz wyrafinowane, eleganckie wnętrze.

SZARA ŁAZIENKA Z PŁYTKAMI A'LA KAMIEŃ

O ile w przeszłości panowało przekonanie, że łazienki powinny mieć jasne i delikatne odcienie, to w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszy się projektowanie łazienek w chłodniejszej kolorystyce. Kolekcja Journey, włoskiej marki Ceramiche Piemme, uchwyciła istotę kamiennych materiałów. Nasza aranżacja łączy w sobie Journey Lomond Silk, Journey Otta Mat i Journey Otta Scratch, które odwzorowują estetyczny efekt cięcia płyt kamiennych. Uzupełnione zostały dekoracyjnymi płytkami Flute Otta, o trójwymiarowej fakturze, które dzięki odpowiedniemu oświetleniu, pięknie eksponują się we wnętrzu. Naturalne odcienie i subtelne żyłki kolekcji Journey dają możliwość kreowania ciepłej i komfortowej przestrzeni.

JASNA CERAMIKA W ŁAZIENCE W KAMIENIU

Szaro-białe łazienki to niezwykle delikatny i szykowny wybór. Podczas gdy pierwszy kolor jest neutralny i wyrafinowany, drugi zapewnia niezwykłą jasność: ta synergia tworzy czyste i harmonijne środowisko. W tej aranżacji biała ceramika łazienkowa wysuwa się na pierwszy plan. Umywalka wolnostojąca Alia Snow White Mat Emporia zachwyca precyzją kształtu. Wraz z nią estetyczny duet tworzą wisząca miska WC Rimless oraz bidet wiszący PRO, oba od marki Laufen. Tym, co najbardziej wyróżnia całą aranżację, jest oświetlenie. Kinkiet Ronda Wall M Black to nowoczesny akcent na tle kamiennych płytek, a lampy sufitowe Volar 1 Black zapewniają dostateczne oświetlenie. Zabudowany we wnęce prysznic pozwolił nam na wprowadzenie prywatności do strefy kąpielowej. Czarne, wahadłowe i dwuczęściowe drzwi prysznicowe Ophalys znakomicie wkomponowały się w przestrzeń. Uzupełnienie łazienki stanowi czarna armatura Futuro: podtynkowa bateria umywalkowa oraz zestaw natryskowy. Ostatni element stanowi pionowe lustro, dodatkowo wzbogacone o oświetlenie LED.

Jeżeli spodobał Ci się projekt szarej łazienki w kamieniu, umów się z naszym projektantem, który stworzy dla Ciebie indywidualny projekt.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się łazienką Journey Lomond Silk na żywo!


Zobacz na planie Salonu >

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?