Tapety geometryczne

Geometryczna tapeta – modny design w Twoim domu

Tapeta w geometryczne wzory stanowi doskonały materiał na urozmaicenie wyglądu wnętrza. Aranżacja wzbogacona o geometryczne wzory i figury dodaje przestrzeni nowoczesnego charakteru, oryginalności i awangardy. Doskonale wypełnia pustą przestrzeń, pozwala zrezygnować z zakupu obrazów czy innych dodatków, a przy tym nadaje przestrzeni dobrego stylu.

Geometria jako element ozdabiający aranżacje nadal jest w trendach. Geometryczna tapeta prezentuje się stylowo zarówno w mieszkaniach, jak i w nowoczesnych biurach. Tapeta geometryczna szara świetnie sprawdzi się w skandynawskich aranżacjach – ożywi nieco przestrzeń, przełamie surowość przestrzeni i przykuje uwagę oryginalnym wzornictwem. Tapety w figury geometryczne o czarno-białych kolorach sprawdzą się w aranżacjach w stylu nowoczesnym, industrialnym a także w minimalistycznych wnętrzach, gdzie rolę urozmaicenia przyjmie tapeta. Wzory geometryczne doskonale odnajdą się w nowoczesnych biurach którym daleko od nudy i klasycznego wyglądu.

Wysokiej jakości tapeta – geometryczne wzory z prawdziwym efektem 3D

Wysoka jakość tapet w naszym Salonie sprawia, że geometryczne wzory prezentują doskonały efekt 3D. Z pewnością docenią to osoby skupiające uwagę na najdrobniejszych szczegółach wyposażenia wnętrza. Każda tapeta we wzory geometryczne dostępna w ramach naszej oferty, charakteryzuje doskonałość oddania najdrobniejszych detali. Jeśli chcesz wyeksponować w swoim mieszkaniu konkretną ścianę, a przy tym cenisz sobie materiały dopracowane w szczegółach, koniecznie poznaj naszą ofertę tapet. W Salonie HOFF znajdziesz tapety geometryczne kolorowe, czarno-białe, z metalizującymi zdobieniami i wielu ciekawych wariantach wzorniczych.

Tapeta w łazience? To możliwe!

Rosnąca jakość tapet wynikająca z zastosowania nowych technologii sprawia, że ich zastosowanie jest możliwe w wymagających wnętrzach. Ciekawą propozycją są tapety winylowe, które wykazują podwyższoną odporność na uszkodzenia czy działanie wilgoci. Ponadto w naszym Salonie HOFF dostępne są tapety, które można umieszczać nawet pod prysznicem! Tapety odporne na działanie wody i substancji chemicznych zawartych w środkach czystości stanowią interesujący zamiennik dla płytek gresowych, choćby z uwagi na możliwość naklejenia na ścianie dowolnego wzornictwa pozwalającego uzyskać efekt gładkiej ściany bez fug. Wyjątkowość wyglądu takich tapet skupia się ponadto na samej fakturze. Trójwymiarowość i metalizujące kolory złota, rdzy czy metalu na tapetach geometrycznych sprawia, że łatwo można uzyskać oryginalny wygląd wnętrza. Wysoka jakość technik nadruku sprawia, że tapeta już nie tylko nadaje ścianie określony kolor, czy regularny wzór, lecz może stanowić prawdziwe dzieło sztuki.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?