0
ŁAZIENKA Z CZARNYMI HEKSAGONAMI I DREWNEM Salon HOFF (7)

Wizualizacja łazienki Rhombus Black Smooth

ŁAZIENKA Z CZARNYMI HEKSAGONAMI I DREWNEM

Modna łazienka? Czarne heksagony, płytki drewnopodobne i kabina z czarną kratą, stanowią jeden z chętniej wybieranych zestawów koncepcyjnych do łazienki. Poznaj szczegóły projektu!

Łazienka czarno-drewniana świetnie odnajduje się w aktualnych trendach aranżacyjnych. Jeden z Klientów zgłosił się do naszej Projektantki z zamiarem posiadania takiej łazienki. W wizualizacji Projektantka stworzyła efektowną, czarną ścianę w strefie umywalkowej. W projekcie zastosowała czarne kafelki Equipe Rhombus Black Smooth ułożone na kształt heksagonów. To właśnie na tej ścianie rozgrywa się cały spektakl aranżacyjny. Kabina walk-in z czarną kratą, czarny grzejnik pionowy i czarna armatura spójnie nawiązują do płytek i dodają przestrzeni charakteru. Na ścianie zawisło okrągłe lustro z podświetleniem LED, które efektownie podkreśliło geometryczny wzór. Wnętrze ociepliły płytki drewnopodobne pod prysznicem. Drzwi drewniane i industrialna szafka drewniana do łazienki, stanowią kolorystyczne dopełnienie dla przytulnej ściany w strefie kąpielowej. Pozostałą część wnętrza harmonijnie zwieńczyły jasnoszare płytki imitujące kamień.

Spodobała Ci się wizualizacja naszej Projektantki? Zależy Ci na profesjonalnym wsparciu w stworzeniu wizualizacji łazienki i dokładnym przeliczeniu ilości potrzebnych płytek? Skorzystaj z darmowej* usługi wizualizacji w naszym Salonie i umów się na spotkanie z jedną z naszych Projektantek.

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

Projektantka – Sylwia


 

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?