0
Aranzacja lazienki z betonem i drewnem backstage dakota hoff

BACKSTAGE DAKOTA

ŁAZIENKA Z BETONEM I DREWNEM

Miejski szyk czy rustykalne ukojenie? Możesz połączyć oba te klimaty w jednym wnętrzu. Poznaj kulisy powstania naszej aranżacji Backstage Dakota.

Niekiedy podjęcie decyzji o tym, jaki klimat stworzyć w łazience, bywa utrudniony. Najczęściej dzieje się tak wtedy, gdy naszym Klientom podobają się produkty wykończeniowe o różnym stylu wnętrzarskim. W naszej aranżacji udowadniamy, że łączenie skrajnych stylów w jednym pomieszczeniu może dawać interesujące efekty, a nawet zadowalać pary o różnych gustach i upodobaniach aranżacyjnych. Przyjrzyjmy się wnętrzu z bliska. Na pierwszy ogień bierzemy płytkę drewnopodobną. Dakota Avana to przepiękne, rustykalne płytki drewnopodobne. Na ich powierzchni możesz dostrzec charakterystyczne dla desek nierówności, imitację sęków i spękań, które na żywo robią bardzo wiarygodne wrażenie.

MAŁA ŁAZIENKA Z BETONEM I DREWNEM

Ciepła kolorystyka dostarcza przestrzeni swojskiej atmosfery, którą stylowo tonują płytki imitujące beton z kolekcji Backstage Ash. Industrialna kolekcja szarych płytek od włoskiego producenta Flaviker stanowi jedną z lepszych imitacji betonu na rynku. Wiarygodne odzwierciedlenie surowego materiału zestawione z doskonałą imitacją drewna wprowadziło do wnętrza bardzo naturalny klimat. Aranżację doposażają wanna narożna Lugo Plug & Play. Na jej krawędzi dostrzeżesz parawan nawannowy. Łazienkę dopełnia umywalka o prostokątnej budowie i nowoczesna armatura łazienkowa: bateria umywalkowa niska i bateria wannowo-natryskowa z kolekcji Bozz, Kludi.

Spodobała Ci się nasza kontrastowa aranżacja łazienka z betonem i drewnem? Potrzebujesz wsparcia w umiejętnym zestawieniu różnych kolorów i faktur we wnętrzu? Umów się z naszym Projektantem w Salonie HOFF na darmową* wizualizację Twojej łazienki. W ramach usługi otrzymasz kompleksowe wsparcie, doradztwo, a przede wszystkim gotowy projekt, dzięki któremu spełnisz marzenie wykończenia swojej łazienki bez obaw o finalny efekt.

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?