0

Drzwi zewnętrzne drewniane

(3 produktów)

Drzwi wejściowe drewniane

stanowią dopełnienie każdego pomieszczenia tworząc jednocześnie wyjątkowy klimat wnętrza.  Nasze drzwi zewnętrzne drewniane wykonywane ze sprawdzonych pod względem jakości materiałów - dużym atutem jest odpowiednia cena w połączeniu z trwałością zastosowanego drewna użytego do produkcji. Odpowiedni montaż, profesjonalne doradztwo, drzwi na wymiar, zamówienie pod Klienta - to tylko niektóre udogodnienia oferty, które oferuje jako Salon Hoff w Krakowie. Porta, Pol-skone, CAL czy DRE to dobrze znane marki na rynku, którym jakość nie jest obca. Technologicznie, drzwi tworzone od zera odznaczają się duż większą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Podstawową funkcjonalność drzwi zewnętrznych zapewnią bezpieczne zamki magnetyczne, dodatkowe blokady oraz ciche zawiasy. Oferta dotyczy nie tylko produktów premium i drzwi zewnętrznych ze średniej półki cenowej, posiadamy również tańsze drzwi drewniane, które nie odbiegają jakościowo od naszych głównych serii produktowych. Drzwi zewnętrzne oferowane wraz z montażem to konkretny zestaw uzupełniający Państwa remontowowe plany oraz istotny element uzupełniający całość projektu. Na miejscu w salonie prezentujemy drzwi wejściowe w bogatym asortymencie do wyboru. Zróżnicowana stylistyka poszczególnych modeli pozwala na wybór rozwiązania idealnie komponującego się z elewacją budynku lub wyglądem klatki schodowej. Różnorodność poszczególnych kolekcji daje możliwość doboru opcji idealnej pod kątem kolorystyki oraz rozwiązań technicznych. Cały nasz asortyment drzwi drewnianych łączy wspólna cecha – chcemy zaproponować i udotępnić Państwu rozwiązania najwyższej jakości. W ten sposób w możemy połączyć wizualny charakter drzwi z technologią i poczuciem bezpieczeństwa.

Doradztwo fachowców

Już znamy problemy związane z wymiarowaniem i wyborem odpowiedniego wzoru drzwi. Naturalne odcienie drewna są bardzo popularnym wyborem jednocześnie będącym bardzo na czasie. Wybór odcieni to aspekt wizualny, który dobrze rozumiemy jako salon drzwi, na pewno możemy pomóc odpowiednią radą. Jako krakowski salon drzwi i akcesoriów posiadamy konkretną, branżową wiedzę, którą się z Państwem dzielimy. Ponadto nasi specjaliści pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań technicznych, biorąc pod uwagę także bezpieczeństwo. Na stronie w zakładce kontakt mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego lub standardowo zadzwonić.

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji drzwi na miejscu w krakowskim salonie!

Jako sprawdzony przez Klientów Multisalon sprzedaży drzwi drewnianych zewnętrznych i wewnętrznych w Małopolsce, możemy zapewnić odpowiednio wysoką jakość produktów. Gorąco zapraszamy nie tylko Klientów z Krakowa i okolic. Oferujemy dogodne formy transportu, dowozu i montażu drzwi.
RozwińZwiń

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?