Projekty łazienek - Salon HOFF

aranżacja  łazienkowa Formia Grey

FORMIA GREY

Ekspozycja nr 54

Formia Grey to stylowe, polskie płytki imitujące beton polerowane producenta Tubądzin.

Monochromatyczny styl łazienki z serią Formia Grey przełamaliśmy stosując kolorowe płytki patchwork i płytki drewnopodobne. Cechą charakterystyczną patchworku są jego wypukłości w miejscach kolorowego motywu oraz bazowe tło płytek imitujące deskę. Płytki dzięki temu wyglądają, jak ręcznie malowane. Widoczny na kolorowym wzorze efekt 3D posiada naniesioną dodatkową warstwę połysku, która stylowo mieni się w kontakcie ze światłem. Zarówno patchwork, jak i imitacja deski stanowią przykład tego, jak stylowo ocieplić wygląd łazienki z betonowym motywem przewodnim.

Armatura, którą wybraliśmy do łazienki cechuje się masywnością i nowoczesnym, okrągłym kształtem. Podwieszana szafka umywalkowa posiada pojedynczą, głęboką szufladę z systemem domyku soft-closing. Szafka wyróżnia się drewnianymi wstawkami ozdobnymi i zaoblonymi krawędziami. W zestawie z szafką dostępna jest umywalka meblowa z praktycznym szerokim rantem (blatem). Miska wc i bidet wiszący posiadają opływowy kształt, dzięki czemu wnętrze zyskuje lekkiego wyglądu. Pokrywa sedesu to stylowa, cienka deska wolnoopadająca wpisująca się we współczesne trendy w ceramice łazienkowej. Obok miski sedesowej, stanęła przestronna wanna wolnostojąca Ambiente (Ravon) o opływowej, lekko asymetrycznej formie. Dzięki zwężanym ku dołowi ściankom, zapewnia wygodne ułożenie ciała w czasie kąpieli.

Poszukujesz oryginalnych połączeń do swojej łazienki? Zachwyca Cię współczesny patchwork i jednocześnie podobają Ci się wnętrza w drewnie i betonie? W Salonie HOFF w Krakowie nasi architekci tworzą każdego dnia profesjonalne projekty łazienek. Umów się na wizualizacje łazienki 3D wypełniając nasz prosty formularz.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją FORMIA GREY na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?