Aranżacje łazienek > Zobacz wszystkie łazienki w salonie HOFF

aranżacja  łazienkowa Formia Grey

FORMIA GREY

Formia Grey to stylowa, polska kolekcja płytek polerowanych producenta Tubądzin, imitujących betonowe wzornictwo.

Monochromatyczny styl łazienki z serią Formia Grey przełamaliśmy stosując kolorowe płytki patchwork i płytki drewnopodobne. Cechą charakterystyczną widocznego na zdjęciach patchworku, są jego wypukłości w miejscach kolorowego motywu oraz bazowe tło płytek imitujące deskę. Płytki dzięki temu wyglądają, jak ręcznie malowane. Widoczny na kolorowym wzorze efekt 3D, ma naniesioną dodatkową warstwę połysku, która stylowo mieni się w kontakcie ze światłem. Zarówno patchwork, jak i imitacja deski, stanowią przykład tego, jak stylowo ocieplić wygląd łazienki z betonowym motywem przewodnim. Tutaj wręcz można by się pokusić o stwierdzenie, że główny motyw stał się zaledwie bazą pozwalającą skupić uwagę na kolorowym wzornictwie. Z tego efektu, jesteśmy zadowoleni najbardziej.

Armatura, którą wybraliśmy do łazienki cechuje się masywnością i nowoczesnym, okrągłym kształtem. Podwieszana szafka umywalkowa posiada pojedynczą, głęboką szufladę z systemem domyku soft-closing. Szafka wyróżnia się drewnianymi wstawkami ozdobnymi i zaoblonymi krawędziami. W zestawie z szafką dostępna jest umywalka meblowa z praktycznym szerokim rantem (blatem). Miska wc i bidet wiszący posiadają opływowy kształt, dzięki czemu wnętrze zyskuje lekkiego wyglądu. Pokrywa sedesu to stylowa, cienka deska wolnoopadająca wpisująca się we współczesne trendy w ceramice łazienkowej. Obok miski sedesowej, stanęła przestronna wanna wolnostojąca Ambiente (Ravon) o opływowej, lekko asymetrycznej formie. Dzięki zwężanym ku dołowi ściankom, zapewnia wygodne ułożenie ciała w czasie kąpieli.

Poszukujesz oryginalnych połączeń do swojej łazienki? Zachwyca Cię współczesny patchwork i jednocześnie cenisz sobie wnętrza w drewnie i betonie?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję FORMIA GREY na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?