Płytki patchwork

Łączenie wzorów

Patchwork, czyli technika łączenia ze sobą skrawków materiałów w niepowtarzalne kompozycje, stała się inspiracją do stworzenia oryginalnych wzorów również na płytkach ceramicznych. Taki sposób wykończenia ścian i podłóg jest doskonałym pomysłem na urozmaicenie wnętrza! Jeśli pragniesz stworzyć nieco odważniejszą i oryginalną aranżację, płytki patchwork sprawdzą się idealnie. Mogą być wykorzystane jedynie jako kolorystyczny akcent lub zdobić większe powierzchnie, tworząc unikatowe kompozycje. Słowo oryginalność ma tutaj dużą moc i jest niedzowym efektem udanej kompozycji patchowrkowych. Glazura patchwork poprzez różnorodność kolorów pozwala na radosne projektowanie i odkrycie w sobie nutki kreatywności. Ta zaleta ją bardzo wyróżnia.

Dodatkowe plusy

Warto pamiętać, że płytki ceramiczne patchworkowe charakteryzują się wytrzymałością oraz dużą odpornością na ścieranie, podobnie jak kuchenne płytki i gres techniczny, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane w pomieszczeniach szczególnie uczęszczanych oraz narażonych na wilgoć i szybszą eksploatację, nie tylko w łazience i kuchni.

W asortymencie Salonów Hoff znajdą Państwo gresy typu patchwork w różnorodnych wzorach, kolorach oraz formatach, co sprawi, że stworzenie wymarzonej kompozycji w dowolnym stylu nie sprawi trudności. Proponujemy szeroką gamę produktów znanych i renomowanych producentów, od lat specjalizujących się w dostarczaniu materiałów wykończeniowych.

Zapraszamy do Salonów Hoff w Krakowie!

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?