0
Danzig Pasion (34)

ŁAZIENKA W MAROKAŃSKIM KLIMACIE DANZIG PASION

Ekspozycja nr 34


Marokański akcent w łazience?
Aranżacja Danzig Pasion pokazuje, jak połączyć szarość z płytkami dekoracyjnymi. Inspirowane hiszpańskimi azulejos płytki zapewniają elegancki wygląd w każdym pomieszczeniu.

EFEKTOWNE PŁYTKI W STYLU ORIENTALNYM

Danzig Pasion to wyjątkowy projekt betonowej łazienki. W połączeniu z odpowiednimi kolorami i fakturami ten odcień stał się bardziej zachęcający. Aby poczuć klimat Maroka, postawiliśmy na płytki z marokańskim wzorem Pasion Negro Ribesables, o unikalnym patchworkowym wzorze. Klasyczne zestawienie kolorystyczne bieli i czerni na podłodze otoczyliśmy bielą i szarością w dwóch odcieniach - ciemniejszym Danzig Grey i jaśniejszym Danzig White. Płytki Zoya dodatkowo urozmaiciliśmy dekorem ściennym Chevron Wall White Mat, ułożonym na wzór francuskiej jodełki. Aranżacja zyskała całkiem nowego wymiaru dzięki oświetleniu, które doskonale podkreśla piękno orientalnych kafli.

ŁAZIENKA Z WANNĄ I CZARNĄ ARMATURĄ

W marokańskiej łazience nie mogło zabraknąć dużej wanny. Nasz wybór padł na wolnostojącą wannę od marki Marmite. Riva Snow White, o niebanalnym designie i owalnym kształcie, wnosi do wnętrza powiew luksusu. Do niej wybraliśmy umywalkę Riva Snow White Emporia, o asymetrycznej formie i zwężających się rantach. Czarna armatura z kolei ma za zadanie podkreślać pachworkowe kafle. Armatura Excellent, tj. matowa i podtynkowa bateria umywalkowa Keira oraz wolnostojąca bateria wannowa Keira estetycznie dopełniły całą aranżację, tworząc spójne i modne wnętrze. Dzięki odważnym wzorom i jasnym kolorom ta łazienka jest dowodem na to, że patchwork to doskonały sposób na dodanie odrobiny marokańskiego stylu do wnętrza.

Lubisz pierwszorzędnie zaprojektowane wnętrza? Umów się z Projektantką HOFF na darmową* wizualizację łazienki. Opowiedz o swoich oczekiwaniach, przedstaw swoje wątpliwości i zabierz ze sobą gotowy projekt Twojej wymarzonej łazienki do swojego domu.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się projektem Danzig Pasion na żywo!


Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?