0
łazienka w wielkomiejskim stylu

ŁAZIENKA W WIELKOMIEJSKIM STYLU TUBE 6

ŁAZIENKA Z EFEKTEM RDZY W WIELKOMIEJSKIM STYLU

Włoska kolekcja płytek Imola z serii Tube 6 to nawiązanie do wielkomiejskości i kultowych elementów współczesnej kultury miejskiej.

Miłośnicy postarzanych materiałów, którzy sercem przywiązani są do atmosfery wielkich metropolii, dzięki tym płytkom zaprojektują łazienkę marzeń. Jasnoszary gres imituje beton z zaciekami. Płytki ciemnografitowe posiadają stylowy, metaliczny efekt. Natomiast brązowe płytki widoczne na ścianie z lustrem, subtelnie nawiązują do korozji metalu. Zestawione w aranżacji powyższe trzy różne kolory, mają nierównomierne przebarwienia. To sposób na nawiązanie do materiałów spotkanych na ulicznych budynkach.

INSPIRACJA DUŻEJ ŁAZIENKI W WIELKOMIEJSKIM STYLU

Patrząc na układy miast, można poczuć pewną, dość częstą praktykę. Jest nią sposób ekspozycji. Zauważ, że pewne budynki wręcz stoją w centrum uwagi. Ich architektura, umiejscowienie i gra świateł robią wszystko, aby przykuwać uwagę. Aby nasza łazienka odwoływała się do tej miejskiej zasady, postanowiliśmy zrobić to samo. W centrum uwagi stanęła wanna zabudowana Villeroy&Boch z efektownym podświetleniem LED. Widoczna w tle rdzawa ściana z lustrem wybija się tworząc drugi, kluczowy punkt wnętrza. Lustro Eclipse inspirowane grafiką lat 60, nawiązuje do modernistycznych aranżacji. A awangardowa armatura Grohe z kolekcji Eurocube stylowo ozdabia wannę (bateria wannowa czterootworowa), umywalkę (bateria podtynkowa z oddzielnym mieszaczem) i bidet wiszący. Widoczna w aranżacji ceramika łazienkowa, szczególnie umywalka nablatowa i miska wc bezrantowa, cechuje smukła forma, minimalizm, ale i co ważne – wygoda użytkowania.

Marzysz o łazience w wielkomiejskim stylu? W Salonie HOFF w Krakowie każdego dnia nasze Projektantki tworzą profesjonalne projekty łazienek. Wybierz płytki i umów się na darmową* wizualizację łazienki 3D. Zainspiruj się już dziś.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?