0
nowoczesna łazienka

NOWOCZESNA ŁAZIENKA SHINESTONE

NOWOCZESNA ŁAZIENKA Z MIEDZIANYMI DODATKAMI

Chcesz na żywo zobaczyć w Krakowie projekt nowoczesnej łazienki, w którym wykorzystano płytki Tubądzin? Odwiedź Salon HOFF i obejrzyj nowoczesną aranżację łazienki Shinestone z płytkami od polskiego producenta.

Efekt marmurowych pęknięć widoczny na płytkach Shinestone skradł nasze serca od samego początku. Płytki imitujące marmur Tubądzin z kolekcji Shinestone posiadają żyły, które mienią się białym i miedzianym odcieniem. Ich kolor zainspirował nas do tego, by wkomponować w przestrzeń miedziane dodatki łazienkowe i wyposażenie. Najnowsze trendy wyraźnie podkreślają zwiększenie znaczenia koloru w łazienkach. Moda na obecność zdecydowanych akcentów przełamuje stonowany wygląd łazienek i wprowadza do przestrzeni nowoczesność i dobry dizajn.

MIEDZIANE BATERIE ŁAZIENKOWE – NOWOCZESNA ARANŻACJA W MARMURZE

Projekt nowoczesnej łazienki Shinestone ozdabiają: miedziany grzejnik łazienkowy, miedziana armatura podtynkowa, a także lustro okrągłe z ciekawie zaakcentowaną ramą do połowy lustra. Na ścianie obok kabiny prysznicowej pojawiła się też miedziana listwa. Kolekcja Shinestone to płytki w połysku. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Białe płytki Shinestone posiadają rysunek subtelnie zarysowanych pęknięć. Zestaw prysznicowy podtynkowy i bateria umywalkowa podtynkowa wniosły do aranżacji biżuteryjny minimalizm. Umywalka nablatowa nawiązuje do modnego wzornictwa umywalek łazienkowych. Miedziany grzejnik stylowo uzupełnia aranżację, przełamuje biel i ubogaca wnętrze udowadniając, że grzejnik to nie tylko wyposażenie, ale i stylowa dekoracja.

Spodobała Ci się nasza miedziano-marmurowa aranżacja nowoczesnej łazienki? Szukasz inspiracji na stworzenie eleganckiego i zarazem nowoczesnego wnętrza? W Salonie HOFF wykonamy dla Ciebie za darmo* projekt łazienki 3D zgodny z Twoimi wyobrażeniami.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją nowoczesnej SHINESTONE na żywo!


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?